#16
Gumka i tak na srodku gdzie jest cienka byla przerwana... Nawet imbus by jej na tyle nie scisnąl zeby trzymała. Pisalem do Mekpa.
Cis moze dopasuje a jak nie to zamontuje tam zawor samochodowy i wygoda totalna)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#17
Dziurka w korku widać na foto że jest więc jeśli tylko wymiary zbliżone do Foxa to gumka jaka powinna pasować to "sznur z mikrogumy 7mm".

Co do montażu zaworu samochodowego to ja bym zostawił w oryginale ale wszystko da się zrobić tylko musisz zbadać czy nie będzie się taki zawór o nic obijał podczas pracy amora i zmierzyć gwint korka bo wentyl ma z tego co pamiętam drobnozwojowy a tam może być m8x1 albo jakiś calowy.

Mój patent na imbus jest taki że naciąłem rowek w jakimś imbusie 4mm z gównolitu dremelem po długości - szybko i działa jak należy. Dziurka nieco wygodniejsza bo trzyma igłę ale nie miałem dostępu do wiertarki stołowej.
GT Avalanche 2.0 '04
GT Zaskar LE '94 [90%]
MBK Voyager '93
On-One Inbred 29 '14
Niner RIP9 v2.1 29/650B+ (11-'13)

#18
Ja dla siebie mam imbusa z dziurką, ale "na pożyczenie" mam drugiego wyciętego dremelem. Jeden i drugi dają radę, ale faktycznie wolę tego z dziurką. Mekp ma tego na "pożyczenie".
W damperach nie jest trudno spreparować tego imbusa. Miałem jednak taki sam system w przednim amorze Speca - tam jest imbus z dziurką 2,5 mm. Było sporo pitolenia, żeby to przewiercić.

Na koniec ważna sprawa. Jakiej wielkości masz gniazdo imbusa? W Foxie jest imbus 4mm i taki wysłałem Mekpowi. Mam też do Speca 2,5mm. Jak masz inny rozmiar, to będziesz musiał sobie autorsko dorobić.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#19
Wysyłam oba dampery do serwisu "spider suspension".
Dzwoniłem dzisiaj i mają oryginalne zestawy naprawcze do noleenów. Serwis ten ma super opinie a zrobią napewno lepiej ode mnie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#20
Za poradą fockera klocki czerwone zakupiłem. Cena pogrom poprostu :shock:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180131_163639-2241x3984.jpg

#21
Są tak mega grube, że chyba na trochę wystarczą. Zresztą ja pamiętam, że kiedyś jak jeździłem jeszcze na vkach to ten najgorszy i najbardziej do dupy moment, to był wtedy jak obręcz miałem tak cienką, że pękła wzdłuż obwodu na boku i musiałem w środku sezonu szukać obręczy o takich samych parametrach i koło przeplatać. Wolałem już zmieniać klocki, nawet jeśli nie były tanie :)

#22
Ja bym widział w tym rowerze moje Crossmaxy :mrgreen: albo Spengle.
Ładnie by pasowały.
Ty jesteś dziwny więc skoro rower też nie typowy to tworzycie dobry duet 8-)
Tylko nie utop go zaraz w syfie ...
Wahacz był taki matowy , czy lata zrobiły swoje ?

#23
Wachacz carbon tył. Przod matowy ale raczej tak ma być. Te crossmaxy mogły by być faktycznie ciekawe...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#24
Retromen pisze:Wachacz carbon tył. Przod matowy ale raczej tak ma być. Te crossmaxy mogły by być faktycznie ciekawe...
Te koła co masz w nim obecnie totalnie nie pasują ... są po prostu nie ciekawe.
To już prędzej te na Ringle + Hugi bo posiadają czarne obręcze i szprychy 8-)
Crossmaxy są fajne z racji tych dużych obręczy :-)

#26
hit00r II, Te twoje crossmaxy zniknęły z olx?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#27
Kupuj klocki tylko Baradine, ceny są bardzo niskie, ale mają tylko czarne i dobrze , dobra guma miękka , dobre hamowanie.
Dawniej klocki Magury red były na gorsze warunki stosowane, na mokro.
Nie lubie Clarksów, bo mase klocków mają starych i wyschniętych , szkoda obręczy.
www.velotech.pl

#29
Retromen pisze:hit00r II, Te twoje crossmaxy zniknęły z olx?
Może się skończyły ogłoszenia :-)
W sumie to nie specjalnie mi zależy na ich sprzedaży ale lepiej żeby jeździły bo u mnie tylko stoją w rowerze.
Piwnica im pewnie dobrze nie służy więc zdemontuję i wepchnę z powrotem do pokoju :lol:

#30
focker, e tam też czerwone :oops:
Piotr, Wydałem 150 zł z przesyłka za te clarksy nie strasz mnie...)
hit00r II, Wstaw znowu zobacze zdjecia.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#31
Retromen pisze: hit00r II, Wstaw znowu zobacze zdjecia.
A co tu jest do oglądania ?
Temat z Wheelerem sobie zobacz - tam są te koła :->

#32
Nie pamietałem jakie masz. Czarne odpadają. Znalazłem na olx srebrne ale rocznikowo nie bardzo raczej...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180131-223653.png

#33
Zakładaj... kij z rocznikiem :) Gorzej, że to są ceramiczne obręcze i te Twoje nowe klocki mogą nie za bardzo działać z tym...
Załączniki
Rhygin.jpg
Tutaj to dopiero ktoś namieszał tymi kołami z rocznikiem...

#35
Doman sam kiedys namieszałem w moim rts)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
FB_IMG_1517437280411.jpg

#37
Tylne koło szybko pękło i po kłopocie. Hehe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#38
Retromen pisze:focker, e tam też czerwone :oops:
Piotr, Wydałem 150 zł z przesyłka za te clarksy nie strasz mnie...)
hit00r II, Wstaw znowu zobacze zdjecia.
Baradine kosztują chyba coś koło 20 zł para , brawo Jasiu zaszalałeś, conajmniej 4 pizze poszły się w .... . . .
www.velotech.pl

#39
Ja tak mam rower kupie tanio a potem dwa razy tyle wpompuje)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#42
Po założeniu opon 2.25 booster jest blisko opony. Raczej nic sie nie stanie chyba że szprycha strzeli to opna rozdarta...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180201_222339-2241x3984.jpg

#44
Jak sie przyjrzec od góry to jest po równo z kazdej strony. 4mm odstępu. Można jeszcze ewentualnie spiłować booster ale to rzeżba trochę...
Focker udało sie wymienic płyn jak mówiłeś i jest ok. Klamka twarda.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
20180201_225235-3984x2241.jpg