Rower

#1
Na razie na zachętę kilka fragmentów. Na więcej przyjdzie czas później. Ogólnie można powiedzieć że rower dość rzadko spotykany, kto śledzi forum będzie wiedział jakiej marki

Obrazek

Obrazek

Obrazek

#2
Skąd ty to kufa bierzesz człowieku :!: :?: :shock:
Prawie same nówki ...
Takich to nawet nie wypada sprawdzić jak jeżdżą i to jest cholerny ból :-/

#7
Ciekawe czy kurz i błoto dobrze się do tego lakieru kleiły :)

A sztyca pmp wygląda świetnie, takie surowe cnc, w sumie jak wszystko co produkowali.

#8
Kurz i błoto raczej nie będą miały okazji żeby się przykleić do tego roweru, ale rzeczywiście chropowata struktura lakieru aż się prosi żeby wszelkie syfy zbierać podczas jazdy.

To lakierowanie zostało nazwane przez producenta "Hard touch paint", w przeciwieństwie do "Soft touch panit" z Genius Soft Machine pokazanego w innym temacie. Ani jedno ani drugie malowanie nie było zbyt udane moim zdaniem, "soft" o ile było ładne, to bardzo delikatne, na tyle że da się paznokciem zdrapać.

Na rowerze nie jeździłem, i nawet jakoś specjalnie mnie nie kusi żeby spróbować. Ma cieszyć oko i nabierać wartości - takie jego zadanie.

Zdjęcia całego roweru pojawią się za jakiś czas, raczej dłuższy niż krótszy, nie chce wrzucać byle jakich zdjęć zrobionych komórką, myślę że ten rower zasługuje na porządną sesję, a do tego muszę mieć trochę czasu którego teraz nie mam.

#10
hit00r II pisze:Skąd ty to kufa bierzesz człowieku :!: :?: :shock:
Prawie same nówki ...
Takich to nawet nie wypada sprawdzić jak jeżdżą i to jest cholerny ból :-/
Hehe forumowy kolega Gerwazy daje wyraźnie wskazówki skąd bierze te perełki.
Więcej nie powiem, bo nie czuję się upoważniony :)
Każdy wypracowuje swoje źródła.
Spędziłem wczoraj 2h na bawieniu się w detektywa :)

Przyznam, że rower śliczny. I też bym go schował. Jednak w jeden słoneczny, letni dzień nie mógłbym odmówić sobie małej przejażdżki.
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#11
Drogi Piotrze, korzystam z roweru całkiem sporo. Teraz nie tyle ile w sezonie, ale mimo niesprzyjającej aury staram się wyskoczyć czasem tu i tam. Ten rower nie jest przeznaczony do jazdy bo i po co?
90s_fan pisze:
hit00r II pisze:Skąd ty to kufa bierzesz człowieku :!: :?: :shock:
Prawie same nówki ...
Takich to nawet nie wypada sprawdzić jak jeżdżą i to jest cholerny ból :-/
Hehe forumowy kolega Gerwazy daje wyraźnie wskazówki skąd bierze te perełki.
Więcej nie powiem, bo nie czuję się upoważniony :)
Każdy wypracowuje swoje źródła.
Spędziłem wczoraj 2h na bawieniu się w detektywa :)

Przyznam, że rower śliczny. I też bym go schował. Jednak w jeden słoneczny, letni dzień nie mógłbym odmówić sobie małej przejażdżki.
Czuję się inwigilowany ;-) NIe szkoda 2h życia? To już lepiej było Korone Królów pooglądać ;-)

#12
Gerwazy pisze:Drogi Piotrze, korzystam z roweru całkiem sporo. Teraz nie tyle ile w sezonie, ale mimo niesprzyjającej aury staram się wyskoczyć czasem tu i tam. Ten rower nie jest przeznaczony do jazdy bo i po co?
90s_fan pisze:
hit00r II pisze:Skąd ty to kufa bierzesz człowieku :!: :?: :shock:
Prawie same nówki ...
Takich to nawet nie wypada sprawdzić jak jeżdżą i to jest cholerny ból :-/
Hehe forumowy kolega Gerwazy daje wyraźnie wskazówki skąd bierze te perełki.
Więcej nie powiem, bo nie czuję się upoważniony :)
Każdy wypracowuje swoje źródła.
Spędziłem wczoraj 2h na bawieniu się w detektywa :)

Przyznam, że rower śliczny. I też bym go schował. Jednak w jeden słoneczny, letni dzień nie mógłbym odmówić sobie małej przejażdżki.
Czuję się inwigilowany ;-) NIe szkoda 2h życia? To już lepiej było Korone Królów pooglądać ;-)
Szczerze to też "czegoś" szukam, a oferta allegro, ebay czy olx to ciut za mało. Trza się trochę bardziej wysilić :)

Innymi słowy zmobilizowałeś mnie Gerwazy i już wiem gdzie i jak szukać, a miałem już zamieścić taką prośbę :)
[center]
Obrazek
[/center]
Wheeler Cross Line 3000 `93 -RESPAWNED
Alpinestars Cro-Mega LX `92 -IN PROGRESS
Breezer Thunder `92 -RESPAWNED
DB Axis `91 -IN PROGRESS

#14
Rower jako lokata kapitału? I tak ich nie sprzedasz nigdy bo to członkowie rodziny)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#16
Ładny łup padł twoją ofiarą. Czasy na zakup takich sprzętów już się skończyły, a tu proszę. W takiej ilości.
Obstawiam, że jeszcze coś masz w zanadrzu :)

#17
Ja myślę że są jeszcze miejsca gdzie zalegają jakieś stare rowery/rupiecie. Znajomy który pracował kiedyś w niemieckim sklepie/serwisie mówił że mieli w magazynie jakiś kąt ze starymi niesprzedanymi częściami, i właściciel zapowiadał że trzeba z tym zrobić porządek, ale to nigdy nie następowało bo nie było woli ani czasu żeby się za to zabrać.
Nie mam nic więcej, to wszystkie rowery jakie kupiłem. Pozostaje tylko je uzupełnić o brakujące detale, bo brakuje w nich tego i owego, i zrobić porządne zdjęcia na forum.