który?

Czas głosowania minął 2018-01-18, 19:46 Można wybrać tylko 1. opcję

1. Cannondale F700 1995 - Lukanio
Liczba głosów: 1 (2%)
2. Specialized S-Works M4 '99 - Skeevo
Liczba głosów: 10 (16%)
3. Cannondale Super V 2000 1997 - hit00r II
Liczba głosów: 2 (3%)
4. Diamond Back Axis Team 91 - konrik80
Liczba głosów: 6 (10%)
5. Scott Endorphin Pro Rancing 98 - czajnikmtb
Liczba głosów: 1 (2%)
6. Specialized Stumpjumper rouge - YvesMoi
Liczba głosów: 4 (6%)
7. BMC Softail GS - rkopec16
Liczba głosów: 1 (2%)
8. Marin Hidden Canyon 1995 - Piotrek Aldka
Liczba głosów: 1 (2%)
9. Scott Endorfin Pro Racing WC 1997 - Focker
Liczba głosów: 5 (8%)
10. Kona Kilaulea '95 - Aldek
Liczba głosów: 4 (6%)
11. Cinelli Soft Machine - Gerwazy (Brak głosów)
12. Santa Cruz Heckler 1996/97 - el mo
Liczba głosów: 12 (19%)
13. Kona Hahanna 1991 - Aldek (Brak głosów)
14. Alpinestars Cro-Mega LX 1992 - Grzesiek 14
Liczba głosów: 2 (3%)
15. ALAN Adventure MTB Carbonio - Piotr
Liczba głosów: 3 (5%)
16. GT STS - Czacha
Liczba głosów: 9 (15%)
17. Hazard 1991 - Gerwazy
Liczba głosów: 1 (2%)
Liczba głosów: 62

#46
Piotr pisze: A rowerki jak zwykle ładne wszystkie, ja bym każdemu dał medal, bo każdy włożył w każdy rower pracę i swoją wizje, także ja gratuluje każdemu kto pokazał tutaj coś z niczego.
Ładnie to podsumowałeś i chyba o to chodzi ;-)

#47
GRATULACJE el mo! :-) :-D
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#49
Widzisz elmo? Ty zbudowałeś rower, ja go zgłosiłem i jest efekt hahaha :)

GRATULACJE! Rower wygląda i jeździ, i w życiu bym nie powiedział, że ta rama jest tak stara, tchnąłeś w nią ducha, który powinien stanowić wzór dla wszelkich tego typu konstrukcji. A dobór części i kolorystyka to majstersztyk.

#52
Brawo. Rowery w tym roku zacne! Gratulacje.
Największy przegrany cannon hit00ra...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#54
Wybór w tym roku był faktycznie wyjątkowo trudny...
Ale nie uważam aby Cannon Hitka był największym przegranym - większość rowerów zasługiwała na większe docenienie, niestety głos każdy miał tylko jeden...
Prawdę mówiąc układając ankietę spodziewałem się że głosy rozłożą się zdecydowanie bardziej równo i nie będzie zdecydowanych faworytów a lokaty "wygrane o włos" czy miejsca ex-equo

Tak nawiasem, właśnie zdaliśmy sobie z Dżoną sprawę, że w większości dotychczasowych konkursów to Ona głosowała na zwycięzcę, a ja na na rower z drugiej lokaty Tak było też i tym razem - Dżona skwitowała więc szybko
"i kto w tym domu zna się na rowerach?"
:mrgreen:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#55
Elmo byłeś moim faworytem i nawet jak byś nie wygrał to i tak twój rower najbardziej wyostrzył mi klimat epoki, dbaj o sprzęt i nie przehandluj za marnego XTRa :lol: :-P

#59
Dzięki wielkie za oddane głosy na mojego Speca, szczerze mówiąc nie spodziewałem się nawet że znajdzie się w tej trójcy :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#60
graty! elmo dobre maszyny składa, widać że lud lubi na bogato bużuterie sporo kolorków cnc te klimaty :)
najfajniejsze jest to że ciągle te rowery się ujawniają, ciągle ktoś dłubie, składa, coś wyciąga z szafy.
cieszy też fakt, że sytartuja te klasyki korzenne sztywne skromne i bez fajerwerków - praca u podstaw. od tego się wszytskio zeczęło.
w tym roku oczywiście składam kolejnego bajka, który jak co rok będzie startował z innnymi zacnymi graczami.
pokój bracia i siostry
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#61
Retromen pisze:Brawo. Rowery w tym roku zacne! Gratulacje.
Największy przegrany cannon hit00ra...
No bo nie zagłosowałeś :mrgreen:
Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie :-|

#62
hit00r II pisze:Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie
Wrzucę to co i wrzuciłem na FB:
Chociaż osobiście nie głosowałem na Santę, to z czystym sumieniem przyznaję, że rower BARDZO oddaje ducha tamtych lat w Polsce
Nie jest do końca spójny i poprawny, wizualnie może się podobać, choć nie musi ale nikt też nie zaprzeczy że tak właśnie wówczas się budowało i jeździło - na tym co udało się zdobyć, kupić, wymienić, a nie wg katalogu czy spójnej wizji
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#64
Spoko, mój typ dostał 6 głosów. Ale nie bójta się Pany, w przyszłym roku wystawię takie coś że będzie o tym w CNN i napędzą nam traffic na stronkę ;)

Ale nie uważam że retroMTB zaczyna się kurczyć, generalnie w kontekście zainteresowania tematem.

#65
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Widocznie ludzie wolą ulepy a nie serie
Wrzucę to co i wrzuciłem na FB:
Chociaż osobiście nie głosowałem na Santę, to z czystym sumieniem przyznaję, że rower BARDZO oddaje ducha tamtych lat w Polsce
Nie jest do końca spójny i poprawny, wizualnie może się podobać, choć nie musi ale nikt też nie zaprzeczy że tak właśnie wówczas się budowało i jeździło - na tym co udało się zdobyć, kupić, wymienić, a nie wg katalogu czy spójnej wizji

Dlatego nie czaju po co ludzie na forum odtwarzają katalogowe specyfikacje :roll: zamiast bawić się szpejami czy kolorami
Gratki Elmo kozak furka!
Szkoda , że z Yetim nie zdążyłem :cry:

#66
sztopi17 pisze:Szkoda , że z Yetim nie zdążyłem
Spokojna głowa, w przyszłym roku wygra :-) Nie wiem czy jaki kol wiek projekt przebije Yetiego, zwłaszcza że składany jest pieczołowicie od dłuższego czasu a nie na szybko na konkurs 8-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#67
W sumie tak patrzę ilu czubków oddało głosy i jest nas tylko nieco ponad 60 osób na cały kraj :!: :?:
Przecież to jakaś masakra ... bez przerwy piszemy tak na prawdę w gronie góra 20 osób :-|
Czy w tym kraju rządzonym przez jedyną słuszną siłę polityczną nie ma więcej fascynatów retro :!: :?:
Może należało by się ogłosić w innych mediach takich jak sexbuk , NK ... YT :!: :?:
Po za tym 25% użytkowników jest obrażonych na innych co zawęża grono osób biorących udział w dyskusjach :-x
Skolioza może weź zrób osobny dział - tylko dla CHAMÓW takich jak Hit00r II gdzie nie obowiązuje etykieta , to by się więcej robaczków zlazło :lol: ;-) ;-) ;-)
Mianował byś mnie głównym adminem a Piotra moim zastępcą :lol:
Trzeba szukać jakiegoś rozgłosu żeby coś się tutaj więcej działo.

#68
Ze wszystkimi forami stricte tematycznymi o wysokim poziomie tak jest. Mają czas swojej ekspansji, później stagnacji, dekadencji i jedyne co może je jeszcze spotkać to renesans. Jednak to co już zostało na nich opisane nadal jest do znalezienia i to jest ich ogromna wartość.

#69
Chodzi o jakość a nie o ilość)
Kłócić się możemy ale szacunek musi być)
Miłośników retro mtb raczej nie przybędzie. Na trasach jak nieraz spotykam bikerów na 29er to widze jak z politowaniem patrzą na moje retro rowerki) Nie wiem jak patrzą gdy ich wyprzedzam bo nie zerkam za siebie)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#70
Retromen pisze: Nie wiem jak patrzą gdy ich wyprzedzam bo nie zerkam za siebie)
Ta ?
To kiedy jedziemy na Odrodzenie :lol: :?:
Po robocie będę miał o wiele mniej siły więc dasz radę.
W zeszłym roku podjechałem 50 razy ale 2018 nie będzie aż tak intensywny ... chyba :mrgreen:
Wybierz się po koła a nie marudzisz że coś tam ;-)

#71
Będzie trzeba na zlocie zrobić konkurs w takich większych rękawicach.Wtedy wszyscy będą mogli przedstawić swoje racje itp :-) :-)
Masz problem ze swoim rowerem. Serdecznie zapraszam Serwis rowerowy Łódź ul Zapolskiej 31

#72
mój faworyt drugi gratulacje Skeevo twój rower uderzył w moje serce pięknym żółtym kolorem do tego bardzo stonowane komponenty bardzo ładnie zgrały się w jedną spójną całość :)
wyszedł z tego naprawdę rasowy góral :shock:
u mnie w pracy pytali się jak ten wasz retro konkurs dopiero na nocce powiedziałem im o wynikach i pokazałem wygrane maszyny
staram się ich coś tam mówić o tych dobrych czasach o częściach jak to było jak się to zaczęło i powiedzieli że mam lekkiego świra ale w pozytywnym tego słowa zanaczeniu 8-)
jeszcze raz gratulacje dla zwycięzców :-o

#74
Bardzo, ale to bardzo ogromnie dziękuję za oddane głosy na Santę! Bardzo mi miło i nawet nie przypuszczałem, że mój rower w ogóle trafi do pierwszej trójki - biorąc pod uwagę, że do konkursu zostało zgłoszonych mnóstwo świetnych rowerów. Dziękuję też za gratulacje i miłe komentarze a i właśnie - dziękuję DOMANOWI za zgłoszenie go do listy kandydatów (teraz wreszcie wiadomo, kto go zgłosił... ;-) )

#75
Dzięki Panowie za uznanie, na prawdę się nie spodziewałem przy takiej konkurencji.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900