#19
Troszkę zmodyfikowałem trasę poza szlakami... Dłuższy przejazd Akacjową, skręt w Jurajską, potem kawałek szlakiem i zamiast skręt w prawo do lasu to w lewo do Burowa potem trochę przez las do Kleszczowa i stamtąd powrót już zwykłą trasą oczywiście zahaczając o miejscówkę na ognisko. Co do tego odbicia od Balickiej na południe zamiast na północ jeszcze się zastanowię :)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#20
Jak masz problem z trasa dla jakiejś grupy osób to napisz wczesniej wrzuce Ci mape i trase zależną od stopnia zaawansowania, sporo wycieczek wypadów robiłem , wiec nie problem z głowy wystrzelić, trzeb tylko podać na czym sie jedzie i poziom zaawansowania jadących, bo można zrobic jeden podjazd i ludzie padnana twarz po nim , tacy zwykli, a z drugiej strony mozna tylko terenem dobrze i wrócić pociagiem z Krzeszowic, a można ułozyć ładną lekką wycieczke takze.
www.velotech.pl

#21
Focie: http://dodo1989.pinkbike.com/album/MTB-trip-21110/.

Pojechaliśmy tak jak kolega Skolioza podpowiedział wzdłuż Rudawy, a potem trochę na przemian asfaltami i wiejskimi dróżkami do Burowa, a potem do Kleszczowa. Stamtąd już czerwonym szlakiem do miejscówki na posiadówkę. Szybki powrót przez las aż do Bronowic. Całe szczęście kumpel jeden nie pojechał, bo by było mu głupio przed dziewczyną, że by pewnych podjazdów nie podjechał :). W sumie to jedynym przedstawicielem retro byłem ja, więc nie da się tego nazwać retro MTB tripem, dlatego wyrażam ubolewanie ze względu na słabą frekwencję ludzi zainteresowanych retro :).

#26
Myślę, że bym dostał telefon (podałem mój do dziennika) od Pani wychowawczyni z pytaniem "czy pan wie, że nie ma syna w szkole". Powiedziałbym "syn jest chory". Kilka razy to przeszło, ale nie podobała mi się mina ojca (po powrocie do domu), kiedy na zebraniu usłyszał pytanie "czemu pański syn tak często choruje" :mrgreen: