#47
Do dzisiaj produkują ten model kierownicy. Ja poprostu lubię taki typ giecia bo wymusza bardziej aero pozycje. Na tyle sie wygne jeszcze hehe. Sagan np do 2016r na takiej jezdził....
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#49
Widać że nigdy nie miałeś doczynienia z taką kierownicą.
Dość to mam droczyć się z tobą bo nie miałeś w łapach czegoś a wiesz jak się "to je".
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#50
Nie ma ścisłych reguł ustawiania kąta kierownicy, są wskazania jak ustawć klamki w stosunku do kiery, teoretyczne ustawienie końca kierownicy - przedłużenie osi tylnego koła i takie tam inne , ale ja się nie spotkałem , a mam 4 szosówki, i w każdej inny typ kierownicy.
Dużo zależy jaki chwyt stosujemy góra czy dół , czy razem.

I nie me co strzępić języka.
www.velotech.pl

#51
Ten model kierownicy z tymi klamkami jest ustawiony perfekt.

Szosa wspaniała. Cannony z tamtych czasów to popis wzornictwa. Brawa za zachowanie oryginału. Chciałoby się częściej takie spotykać na drogach zamiast tego karbonowego badziewia o średnicach rurek jak noga Pudziana.

#52
Panie wybacz bo zgrzeszyłem. Wygląda baja. Myślę o spinergy spox...Były jakieś wizualnie podobne koła z tamtych lat?
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
IMG_20180418_223122-3916x2937.jpg

#54
Nie) Koła cały czas w ruchu w Meridzie) Przymiarkę robiłem do czarnego)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#56
Jakieś foto poglądowe...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#59
DOMAN, spinergy carbonowe by podeszły fajnie...)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#62
Zamierzam kupić takie do cannondale. Koleś woła 2 tys... Warte to tyle? Ktoś kojarzy w jakich latach je robili.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180715-213524.png

#63
Retromen pisze:Ktoś kojarzy w jakich latach je robili.
Dziewiecdziesiatych
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#64
Retromen pisze:Zamierzam kupić takie do cannondale. Koleś woła 2 tys... Warte to tyle? Ktoś kojarzy w jakich latach je robili.
2000 to spore przegięcie.
Przestań kombinować jak koń pod górę i przeznacz ten szmal na jakieś sensowne wydatki.

#65
Koła tego typu, czy też Spin, nie mają możliwosci centrowania, co w szosie jest wymagane, minimalne odchyłki będą pod tyłkiem odczuwalne, chyba że wieszamy na ścianie, albo w sklepie na wystawkę, ewentualnie że robimy dobrą minę jak nam na zjeździe tyłek podskakuje :mrgreen:
www.velotech.pl

#66
Na kołach jak najbardziej chce normalnie jeździć. Co do bicia to zobaczę przed kupnem czy są proste.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#68
Mi raczej chodzi o wygląd tych kol bo do jazdy jest wiele lepszych. Rozważam jeszcze takie. Czy to jakieś mavic ksyrium?? Właściciel nie wie ,ale musiał bym kupić cały rower...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
Załączniki
Screenshot_20180716-214649.png

#69
To są Mavic Cosmos bardzo lekkie koła na bardzo niskich felgach, zamienników nie ma dla obreczy, chyba że szprychy innej długości, tam jest jak pamiętam 28/28h .

Koła fajne dla lekkiego na podjazdy

Ja na koła patrze z punktu praktycznego jazdy a nie na ścianę

acha w przypadku Spinergy może być kłopot z wiatrem bocznym bo robi się z tego pełna paleta.

Trzeba by się przejechać
www.velotech.pl

#70
Retromen pisze:Mi raczej chodzi o wygląd tych kol bo do jazdy jest wiele lepszych. Rozważam jeszcze takie. Czy to jakieś mavic ksyrium?? Właściciel nie wie ,ale musiał bym kupić cały rower...
To taki Crossmax tyle że na szosę :-P
Widzę że na siłę chcesz coś kupić ... PO JAKĄ CHOLERĘ :!: :?:
Spraw sobie NOWĄ szosę z prawdziwego zdarzenia a tego Cannona powieś na ścianie.
Taka głupawka to zakupholizm - to się leczy :-P

#71
hit00r II, Myśl tylko za siebie i będzie dobrze)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#74
Te czerwone mavici to helium a nie kosmos panie specu od kół. Sam sobie na nich jeżdżę, lekki nie jestem (75 kilo) i dają radę po mieście (zanim ktoś napisze, że idiotyczny rower - mieszkam na 5 bez windy, noszenie 10kg przełaja odbierało mi smak życia więc przerobiłem sobie szosę na dojazdówkę do pracy i do załatwiania spraw. a że lubię śmieszne części, stąd te koła. no i był tanie)

Obrazek

#75
Też doczytałem że to heliumy. Znalazłem nowe do sprzedaży ale gość chce 2 tys a to trochę dużo jak za takie koła.
Skolioza ma rację za dużo czerwonego w czerwonym by było)
Pod koniec tygodnia pojadę obejrzec spinergy.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike
cron