#17
Ja hamulców bym nie zmieniał - rower trochę odjechany od standardu i chyba warto takim go pozostawić. Na olx widziałem hample Dia-Compe z wrocławia, niebieskie - moze podejdą wizualnie.

pozdrawiam
Maciej
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#18
Chętnie bym zostawił ale są bardzo problematyczne w regulacji. Nie mają takiego ząbka od sprężyny który wchodzi w otwór w ramie. napięcie sprężyny reguluje się poprzez poluzowywanie i dokręcanie śruby mocującej. Niestety ustawić oba ramiona tak samo jest bardzo trudno i z czasem lubią się lekko przestawić

#20
Jeszcze się zobaczy. Ogólnie przygotowuję inny rower i ten jest na nieco bocznym planie, gdy trafi się coś ciekawego w ładnym stanie to będę myśleć nad wymianą

#21
Niebawem uda mi się doprowadzić amortyzator do stanu fabrycznego (bo jest wybrakowany..) Szukam ciekawych hamulców z boosterami, fajnie by wyglądały właśnie w niebieskiej anodzie. Rozglądam się też za siodełkiem, jak znajdę fajne to podmienię.
Już niedługo startuję z drugim projektem, nieco nowszym :D

#22
Prezentuję więc małe zmiany:

Obrazek

Chwyty czarne z owijki, trudno mi coś dopasować do tych klamek i bardzo wąskiej kierownicy. może nie wygląda to najlepiej, ale wygodne.

Udało się dostać prawie nietknięte naklejki, osłony na lagi, zatyczki w miejsce pompowania oraz podkowę pod kolor (prawie :-D ) mam również czarną, ale mi się bardziej podoba jak jest.
Obrazek

#24
Dzięki, co fakt to fakt, rower jest jeżdzony tyle co nic i zachował się w świetnym stanie. Brakuje jedynie drobiazgów typu osłonki, naklejki (choć staram się to wszystko skompletować)

Obecnie buduję drugą maszynę i z nią już tak kolorowo nie jest :D

#25
rkopec16 pisze: Obecnie buduję drugą maszynę i z nią już tak kolorowo nie jest :D
Czyli nie będziesz jej oszczędzał ?
A co to za sprzęt ?

#26
rkopec16 pisze:Udało się dostać prawie nietknięte naklejki, osłony na lagi, zatyczki w miejsce pompowania oraz podkowę pod kolor (prawie :-D ) mam również czarną, ale mi się bardziej podoba jak jest.
:-)
ja za to, kiedy kupiłem Maga z podkową w kolorze widelca uparcie szukałem czarnej na podmiankę ;-)
na zatyczki uważaj - ja też je w końcu zdobyłem I pogubiłem w czasie odwrotnie proporcjonalnym do czasu poszukiwania :-D
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#27
Czarną zostawiłem na zapas, jak mi się znudzi to zamienię :D
Zatyczki faktycznie łatwo zgubić, już kiedyś jedna mi gdzieś wypadła. Nie znalazłem jeszcze sposobu jak je solidniej zamontować...