#32
trochę kombinowałem ale zrobiłem to z końcówki do pancerza shimano s uszczelniaczem.końcówkę z uszczelką włożyłem do avida nawet się fajnie obraca.
do końcówki dałem kawałeczek pancerza żeby się usztywniła i tak zostawiłem
wyregulowałem i działa jak trzeba :D

#35
postanowiłem nieco odświeżyć wygląd endorfiny. jak już wcześniej pisałem mostek okazał się dla mnie za długi zmieniłem ze 110 ma 90mm ten sam THOMSON wychaczony na allegro.siodełko upolowałem na OLX całkiem fajny stan bez przedarć Selle Italia FLITE . natomiast koła i sztycę zakupiłem u naszego forumowego kolegi hit00r II.oczekuje jeszcze na klocki ceramiczne do moich XT
całość na czarnych kołach wygląda o niego lepiej opony przeleciałem pastą do butów.rogów na razie nie zakładam chyba je malnę jakimś szprejem do mostka powędrowała kierownika Tomka WCS w naprawdę pięknym stanie mam jeszcze mostek WCS na opyl jak ktoś chciał dł 130mm wygląda jak nowy
mam nadzieję że teraz jest ok ;-) :mrgreen:
https://photos.app.goo.gl/Jrou67p0O3t9Th8H3

#37
przednia to DT tylna RINGLE o oznaczeniu 439 chyba :?:
piasty kręcą się jak masło zrobiłem im przegląd łożysk nie wymagają wymiany
natomiast tylna piasta cyka przepięknie :mrgreen:

#38
A widzisz :) spojrzałem na przednią z napisem, później na tył i od razu pomyślałem ringlé. A co do dźwięku to rzeczywiście trzy zapadki już ładnie grają.

#39
Noooo ... i moja sztyca też pasuje do całości i jest ładnie.
Daj na forum foto całego roweru żeby było lepiej widać całość.
Wtedy będzie ładnie.
Przednia piasta to Dt Hugi a tył to Ringle 439 :lol:
Ostatnio zmieniony 2018-02-03, 12:02 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.

#40
Chyba nigdy nie miałem mostka Thomsona w rękach i zawsze ze zdjęć ta przednia klapa wydawała mi się mega szeroka a tutaj niespodzianka, nawet nie zakryła napisów na kierownicy :-)
Kiera super stan, zazdraszczam :-) Całość coraz bardziej zmierza w stronę obrazu na ścianę :-) Niedługo będzie szkoda jeździć :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#41
też miałem takie obawy że dekiel z mostka zakryje napisy z kierownicy ale wszystko tak na styk się zmieściło :mrgreen:
że tak zapytam bo ja nie bardzo wiem jak się to robi
bo wstawiacie swoje zdjęcia bezpośrednio do posta to wygląda fajnie ale ja chyba nie umiem tego zrobić albo coś nie doczytałem :-/ :?:

#42
To bardzo prosto się robi. Musisz skopiować adres grafiki i wklejasz między
Obrazek
i to szystko.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#44
Tak patrząc już NA TRZEŹWO :mrgreen: dziwię się że te sztyca weszła do tej ramy.
Usiłowałem ją wcisnąć do tej mojej białej Endorphin i nie było żadnych szans :!:
Ciąłeś ją czy nie musiałeś?
Daj foto w temacie przynajmniej jedno ogólne właduj żeby nie trzeba było szukać.
Będzie lepszy efekt 8-)
W rozmiarze "S" ten rower wygląda super bo wszystko jest tak fajnie upakowane.

xx

#46
czajnikmtb pisze:Obrazek
coś poszło nie tak :-? :?:
czyli mam rozumieć że pomiędzy Obrazek ??

Klikasz na zdjęcie prawym przyciskiem myszki "kopiuj adres obrazka"
Klikasz Img , wklejasz
Problem z google gallery jest taki , że jedni to widzą a drugim nic nie wyświetla.
Obrazek

#52
Pierwsze crossmaxy by tu bardzo pasowały. Rower swietny.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#53
Retromen pisze:Pierwsze crossmaxy by tu bardzo pasowały. Rower swietny.
Może i by pasowały ale on tu wsadził te koła na ceramice + piasty tył Ringle a przód DT Hugi więc biedy nie ma absolutnie!

#55
Do kompletu brakuje mi jeszcze kasety z łańcuchem i przednia przerzutka też jest poszukiwana.
Kasetę to ze sztopim się dogadam ;-)
A przerzutka przednia to ciężko jest..ma ktoś ??

#56
czajnikmtb pisze:Do kompletu brakuje mi jeszcze kasety z łańcuchem i przednia przerzutka też jest poszukiwana.
Kasetę to ze sztopim się dogadam ;-)
A przerzutka przednia to ciężko jest..ma ktoś ??
Może ci ją puszczę ... ale potrzebuję czasu żeby to przemyśleć 8-)
A sam rower zajebisty!

#59
Mam przednią przerzutkę 953,tylko że wizualnie nie powala na kolana ale za to rozmiar pasuje.
Problem w tym że ktoś wcześniej zerwał gwint od śruby mocującej linkę.
Wkleiłem tulejkę z gwintem która zakończona jest mocowaniem na klucz bodajże 9.
No nie wygląda to za ładnie ale działa ;-)
No i wiadomo pod 9 biegów jest :-?
Załączniki
IMG_20181015_191432632.jpg
IMG_20181015_191421275.jpg