#16
Dziękuję za miłe słowa ;-) Siodełko rzeczywiście jest podyktowane względami komfortowymi. Mam jeszcze Flite'a ale nie mogę na nim jakoś za bardzo jeździć. Ale na zdjęciach wygląda faktycznie pięknie.

Mały skok? 100mm w 1996 to już był prawie downhill :->

Cardamon - po co będziesz składał LTSa. To nie jest dobry pomysł. Zdecydowanie zły nawet!

A skoro już mówimy o LTS - potrzebuję tył ramy do LTSa... :->

#17
Zacny. Już miałem pisać żebyś Syncrosa wstawił, skoro rama go reklamuje ale widzę że chociaż kiera jest.
Zabawne, zastanawiałem się od dłuższego czasu czy w jednym ze swoich rowerów nie zrobić takiego patentu z tarczą i hs33 z tyłu. Chociaż może z panem Gustavem na przedzie by było nieco spójniej?

Ta zieleń z pomarańczą mnie urzekła, po prostu aż miło popatrzeć.

#18
Zostaw nic nie rób ! siodło bardzo dobrze komponuje się z kokpitem rower wygląda na epokową FR'ke. Jest cool 8-) Naprawdę wyszło cudnie ja nie wiem co im przeszkadza... projekt wyszedł jako twór twojego gustu a chłopaki doradzają tobie o zmianę komponentów według swojego gustu, co nie zawsze jest dobre :-P

#19
Radziej, ona była z tytanową sztycą Syncrosa (26.8mm), ale zauważyłem mikropęknięcie na jarzemku. Pan Gustaw - też był rozważany, ale on jest nieco większy niż Hope...

#22
el mo pisze:Radziej, ona była z tytanową sztycą Syncrosa (26.8mm), ale zauważyłem mikropęknięcie na jarzemku.
Znam ten ból, też mi pękła w tym samym miejscu a dwie inne sztyce leżą szufladzie też podobnie pęknięte. Słaby punkt Syncrosów.

Lepszy nowszy Thomson niż retrosztyca w tyłku :)

#24
Hmm.. Dość ordynarna korba wygląda jak zrobiona na wiertarce stołowej, ale jednak fajna i dobrze gra z masywnym mostkiem. Obszerność siodła nie robi bólu dupy (wizualnie i w praktyce pewnie...), moim zdaniem dobrze wszystko pasuje do siebie. No i do tego kolorystyka :) Mi się podoba.

Tak na szybko kojarzy mi się z tym


Obrazek


Fajny rower, cieszyłbym się.

#25
Fajny rowerek. Stare fulle mają klimat. Szczególnie takie cacuszka.
W razie czego mam sztycę tytanową Syncrosa - tylko 28,6. Bardzo krótką, ze sprawnym jarzmem. Jeśli pękła Ci górna część jarzma, to miałbyś plug&play. Jeśli dolna to gorzej - ale może jakiś magik-ślusarz-tynkarz-akrobata by coś wymyślił?
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .