#16
rysiek123 pisze:Wiem- a naziści i szwaby to zakazane? :evil: - w imię czego?
zależy -
naziści to ruch o takich czy innych poglądach i do jego określenia takim słowem nie ma się co czepiać, ale stosowanie wymiennie wyrażenia język niemieckim i język nazistowski to już inna bajka
Nie mów że tak prostej rzeczy nie łapiesz...
Przeczytaj sobie raz jeszcze co napisałeś a co wyedytowałem
warto przetłumaczyć nie znającym szwabskiego- nazistowskiego (bo przecież nie niemieckiego :mrgreen: )
i zastanów się czy jesteś z siebie dumny i czy aby na pewno było to śmieszne...
:roll:
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#17
Pnkxtr- aleś mnie podrajcował tymi fotami-dzięki :-) -nie zasnę.
Pomyślałem o wymianie swoich kaszalotów na coś ,,naj,naj,,- sorki ale jeżeli są droższe od ,,kota,, to niestety tylko pomażyć :roll: - ale są przecudowne.
Ostatnio zmieniony 2017-10-10, 20:07 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#20
rysiek123 pisze:Skolioza -,,Arbeit macht frei,, to w jakim języku jest? -nazistowskim czy niemieckim i kto to stworzył :mrgreen: Sam się zastanów. Skończmy z tym tematem.
Język - czy to niemiecki, czy każdy inny jest tylko narzędziem w rękach człowieka Sam z siebie nie jest zły, więc nie dorabiaj na siłę ideologii Po za tym jakoś nie sądzę abym na którejś stronie o rowerach którą podlinkowałeś zachęcając do jej lektury, znalazł cokolwiek wychwalającego ideologię nazistowską
Więc istotnie skończ ten wątek i się dalej nie pogrążaj :roll:
Skupmy się na rowerach
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#21
Skolioza - który z nas bardziej pogrążył się w tym temacie, to nie ojciec- strona w wymianie zdań, będzie mnie oceniał a Forumowicze :mrgreen:

To może skrobnie Pan coś na temat ,,naj,naj ,, rowerowy temat, bez zacięcia i niestosownych uwag :-D :