#16
Tak to jest jak się przychodzi z pracy niewyżyty i wyżywa z byle gówna a potem idzie ten cały kał dalej bez końca na kogoś. Na naszym forum widzę że coraz częściej ktoś zaczyna jakieś zaczepki gdzie się tworzy pozniej mega gówno burza a potem wielkie dramy i panie obrażone... :->

#17
Sapdaju debilu ty nawet podstawówki nie skończyłeś, odnosisz sie do tematu czy mojej osoby bo ode mnie wara talkei są zasady na forach.
Ty o twoje rowery to szczyt perwersji i prymitywizmu , bo trzeba być debilem żeby wkólko kupować popękane scoty i jarać się nim i jak sroka resztkami ze śmietnika - to żałosne jest i szkoda tej kobity co to wytyrzymuje, ma racje że wali po łbie.

I ngdy nie obrażaj ludzi bo ktoś ci zawsze dowali posta !.
www.velotech.pl

#18
Piotr pisze:Sapdaju debilu ty nawet podstawówki nie skończyłeś, odnosisz sie do tematu czy mojej osoby bo ode mnie wara talkei są zasady na forach.
Ty o twoje rowery to szczyt perwersji i prymitywizmu , bo trzeba być debilem żeby wkólko kupować popękane scoty i jarać się nim i jak sroka resztkami ze śmietnika - to żałosne jest i szkoda tej kobity co to wytyrzymuje, ma racje że wali po łbie.

I ngdy nie obrażaj ludzi bo ktoś ci zawsze dowali posta !.
Nie zesraj się IMPOTENCIE językowy :lol:
Zanim się wypowiesz na temat moich sprzętów to użyj tej swojej spróchniałej kory mózgowej i poszperaj co w między czasie miałem.
Uniosłeś się jak dziecko , któremu ktoś zabrał zabawkę a ja NAPISAŁEM PRAWDĘ bo rzygać mi się chce kiedy czytam te twoje niechlujstwa językowe!
Tutaj nikt na to nie reaguje ale może teraz to się zmieni.
Zapewne zostanę zbesztany za to że śmiałem nazwać rzeczy po imieniu ale skoro ty możesz się zachowywać jak gbur to dla czego nie ja :-) :?:
Jesteś po prostu zwykłym leniem bo masz tu autokorektę tekstu i nawet z niej nie korzystasz.
Zamieszczasz takie gówna nie szanując innych , bo wszyscy muszą czytać te twoje błędy językowe.
Orty pomijam bo sam nie jestem w tym dobry ale żeby szmacić w taki sposób ojczysty język to trzeba być wyjątkowym wieśniakiem.
Cóż ja ci tylko lekko złośliwie zwróciłem uwagę ( ty często dosrywasz innym w o wiele gorszy sposób zupełnie bez powodu ) a ty mnie wyzywasz od DEBILI.
Widocznie nawet debil , który nie skończył podstawówki jest bardziej wyedukowany w kwestii ojczystego języka niż taki chłopski jasnowidz jak ty :-|
NO I JUŻ SIĘ NIE WNERWIAJ BO JA NIE CHCĘ BYĆ TWOIM WROGIEM :!: :!: :!:
PS - Skolioza wywal te nasze kłótnie.

#20
W Polsce już tak jest na drodze sami policjanci a na forach nauczyciele :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#22
Ja nie pozwalam sobie na obrażanie mnei przez .......... , za którym sie kiedyś wstawaiłem na forum, a on mnie obraził publicznie .

Jeśli taka jest Twoja sprawiedliwość to nie powinienes pełnić funkcji, wiesz jak sie nazywa trzymanie władzy w jednym ręku ?

Znasz konstytucje ? i jej prawa i odnoszenie się do osboy prywatnej ? to se poczytaj .

Nie chodzi mi o gówniane ostrzeżenia ale o sam fakt zaistniały ze nie zaregowałs na wpis , dlaczego ?" ja wiem.
www.velotech.pl