#121
Mr.Skolioza
1) przecież prosiłem by zamknąć epizod
2) udowodniłem qsik , że umowa słowna prawnie obowiązuje
3) dał mi do zrozumienia, że mój staż na forum (74 posty) jest mniej wartościowy od Jego (1105 postów)

Mam nadzieję , że wystarczająco wytłumaczyłem moją delikatną ripostę qsik-owi.

Ale zadam do Pana Mr.Scolioza pytanie?

Dla czego to ja dostaję po uszach od Pana Administratora a starszy stażem forumowicz qsik nie?

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:05 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#122
Mr.Skolioza

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykasowanie mego całego wątku ,, Giant boulder alu lite 1996r,, z niniejszego forum.

Z poważaniem
Rysiek
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:04 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#123
Kolego Rysiek masz jakiś dziwne podejście do swojej obecności na tym forum. Panuje tu raczej luźna i koleżeńska atmosfera, natomiast nie wiedzieć czemu co któryś post węszysz rzekome złośliwości w swoją stronę. Radziłbym większy dystans i luz, z czasem zauważysz że raczej nie ma tu ludzi nastawionych negatywnie do innych.

#124
marcin74 pisze:]
Zrobcie cos z nim !!!!!
Nie rycz tak ... :-) byłem po półlitrowej butelce Sobieskiej więc mnie odrobinę poniosło :mrgreen:
Jeśli uraziłem twoją dumę to "przepraszam".
Miałem dzisiaj MEGA kaca , którego nawet podjazd na Przełęcz Karkonoską nie zlikwidował - dostałem za swoje :-P

A odnośnie wątku - nie ma się co bulwersować bo tutaj jest wiele indywidualności.
Niektóre rzeczy trzeba puścić w niepamięć albo nacisnąć przycisk ignoruj 8-) ale wtedy nie będzie tak zabawnie :roll:

#125
rysiek123 pisze:Mr.Scolioza
1) przecież prosiłem by zamknąć epizod
2) udowodniłem qsik , że umowa słowna prawnie obowiązuje
3) dał mi do zrozumienia, że mój staż na forum (74 posty) jest mniej wartościowy od Jego (1105 postów)

Mam nadzieję , że wystarczająco wytłumaczyłem moją delikatną ripostę qsik-owi.

Ale zadam do Pana Mr.Scolioza pytanie?

Dla czego to ja dostaję po uszach od Pana Administratora a starszy stażem forumowicz qsik nie?

Pozdro
Mylisz sie Rysku - staz nie ma nic do rzeczy Dlatego wlasnie - widzac ze niewlasciwie post Qsika interpretujesz - zasugerowalem zluzowanie lejcow i zaprzestanie tego kierunku dyskusji

Do dawania po uszach jeszcze daleko ;-)

Co do kasowania watku tego czy jakiegokolwiek innego - nie robie tego Dolaczyles do forum, stworzyles jakas czesc jego historii, inni uzytkownicy poswiecili swoj czas i wiedze tworzac ten watek wiec nie bedziemy udawacze to sie nie stalo W koncu jestesmy dorosli... Ponoc ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#126
Re. Qsik -pzeszło mi- pozdrawiam :-P
Re. Hit00r II- na kacu podjazd na Przełęcz Karkonoską , zamiast (klina) - szacun :shock:
Re. Skolioza- chyba jestem za dorosły na forum -59 wiosen na karku ;-)

Pozdro dla wszystkich Forumowiczów
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:04 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#129
Qsik- miło z Twej strony.Chętnie bym się spotkał ale opiekuję się chorą Mamą i nie mam czasu nawet na wyjazd z Whitestoku by wykosić trawę na hacjendzie wioskowej. :-(

Corrado 1111- ale trafiłeś- dziś mam urodziny- wypije Toje zdrowie z przyjemnością :-)
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:30 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#134
Kurde ... gdybym ja miał 59 lat :roll: ... wszystko by mi uszło płazem :mrgreen:
No a Przełęcz Karkonoska nie taka straszna ;-)
Byłem tam w tym sezonie 38 ... razy z czego przynajmniej 7 na OSTRYM kacu :-P

#135
Hiit00r II- mocarz z Ciebie :-D .

,,Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swego umysłu młodym. ,,
Henry Ford

Mi się udaje :mrgreen: , czego Ci jak będziesz w moim wieku życzę :-P .

Pozdro
cron