#106
Focker- a masz może instrukcję, fotkę jak zbudowany jest ten 170 DB bo jak przyślą rower to chciałbym go przesmarować -czym to już doczytam, wiem że smarem bez litu ze względu na gumowe części.

Pozdro

#107
Tam nie ma żadnej filozofii w serwisowaniu. Odkręcasz koronę i wykrecasz górne golenie z dolnych. Normalnie jakbyś wykręcał śrubę. Potem wszystko.smarujesz i wykrecasz górną goleń w dolną do oporu. Skręcasz koronę i po sprawie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#108
Dzięki- ,,Odkręcasz koronę i wykręcasz górne golenie z dolnych,, :-D i tak dla mnie to nowe słownictwo. :shock: Ale spoko jakoś dam radę - tylko proszę nie śmiejcie się z mej niewiedzy. To tak samo jak z klepaniem kosy-(położyć kosę na kowadełko i uderzać młotkiem i wyklepać) niby proste ale niewielu potrafi tak wyklepać by otrze było proste i kosiła jak brzytwa :mrgreen:

Pozdowionka

#109
Lagi bądź golenie to rury amortyzatora. Masz górne i dolne lagi, jedne pracują w drugich. To co łączy dolne lagi to podkowa. To co łączy górne lagi to korona. Z drugiej strony do korony wchodzi rura sterowa, która potem za pośrednictwem sterów (łożysk) jest zamontowana w ramie.

#110
Szanowni Forumowicze- no i ch.j bąbki strzelił. Dogadaliśmy się ze sprzedawcą włącznie z podaniem moich danych sms-em. Miał dziś wysłać -więc dla potwierdzenia chciałem zapytać( skoro cały osprzęt stx to czemu nie ma oznaczenia na klamkomanetkach tylko shimano) - zero odbioru i odpowiedzi z palanta strony. A oto jego ogłoszenie z dziś https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski- ... cc7741fc94 ten miał mi wyslać i inne https://www.olx.pl/oferta/rower-gorski- ... cc7741fc94. Wniosek prosty- oszust- więc przestrzegam.
Piszę dla tego że, przykro mi z powodu zaangażowania w szczególności Mr.Fockrea waszego cennego czasu - a wszystko zasraniec z olx zpie...lił. Mimo wszysto dzięki za cenne porady Mr.Focker - zapamiętane jak,, amen w pacierzu,, . Niestety tak w życiu bywa ,, raz na wozie raz w nawozie,,
Przepraszam i dzięki za wszystkie porady o amorach. Ale Giant fika aż miło :-D

Rysiek
Ostatnio zmieniony 2017-08-23, 20:46 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#111
rysiek123 pisze: Rysiek
Pozostaje jechać i wpierdól :mrgreen:
Eksmokunika od ojca dajrektora spowoduje że po śmierdzi tegoż złoczyńcy nie będzie mógł iść do piekła tylko zostanie zawieszony pomiędzy rajem a hadesem ... to tak jak by miał przed oczami kobiece organy płciowe i patrzył jak jakiś murzyn je obrabia i tak cały czas ... na wieczność ;-)
A tak na poważnie - chrzanić dziada :!:

#112
hit00rII ochrzaniłem- i co z tego ,, szczy ku...e w oczy to i tak powie że deszcz pada- w tym przypadku nawet nie odpowiedziała ,,. :mrgreen: .Szanowni forumowicze sorki, że napisałem o moim przypadku ponoć ,,chłopaki nie płaczą,, ale gdybym mieszkał bliżej sprzedawcy to z jego dyni tylko pestki by się posypały-bo mnie zabolało olanie przez palanta- przecież bubek mógł odpisać, że znalazł lepszego kupca i było by po sprawie.
To wątak o retroMTB - więc chcę zamknąć wątkek epizodu oszusta- lub przeniesienie na inny
-np.-(uwaga nieuczciwi sprzedawcy). Ojcze dyrektorze ;-) może warto?
ale nr. tel. oszusta podam 734 452 723 - zemsta chińczyka :mrgreen:
Pozdro

#113
rysiek123 pisze: może warto?
ale nr. tel. oszusta podam 734 452 723
A pały nic nie zrobią ...
Ja jestem po dobrej wódzie ale jest za późno żeby do dziada dzwonić ...
Znając Policję to ci powiedzą że możesz mu wytoczyć sprawę cywilną ... albo bejzbolem połamać nogi tylko tak żeby nikt nic nie widział.
Mnie dwa lata temu jakaś młoda qurew sprzedała kartę graficzną za 350 zł , która była nie sprawna to oni powiedzieli że nie mogą udowodnić tamtemu gnojowi że on o tym wiedział i że zrobił to świadomie ...
Kradnij , dymaj , ruchaj i wyłudzaj a będziesz bogaty :!:
Bierz przykład z Tuska 8-)

#114
hit00r II pisze:Mnie dwa lata temu jakaś młoda qurew sprzedała kartę graficzną za 350 zł , która była nie sprawna to oni powiedzieli że nie mogą udowodnić tamtemu gnojowi że on o tym wiedział i że zrobił to świadomie ...
Kradnij , dymaj , ruchaj i wyłudzaj a będziesz bogaty :!:
Bierz przykład z Tuska 8-)
Zrobcie cos z nim !!!!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#115
,,Ja jestem po dobrej wódzie ,, - ten cytat pominąłeś marcin74 - jak pisał na banieczce to się nie liczy ;-). Może pomylił z Kaczorem :mrgreen:

A przed kradnij itd. zapomniał dodać , Nie :-D

#117
Oczywiście że za pobraniem - 3 stówki w kieszeni ostało :-D , ale i tak to dla mnie oszukanie. A znasz to:

,,Każda umowa, niezależnie od formy w jakiej została zawarta, jest wiążąca dla stron. Dotyczy to także umowy ustnej. Jeżeli więc strony zawrą umowę w formie ustnej i jedna z nich nie przestrzega jej warunków istnieje możliwość dochodzenia swoich praw w sądzie. Trzeba się jednak liczyć z tym, że może to być bardzo trudne.,,

qsik a znasz powiedzenie ,, słowo droższe pieniędzy ,,.Jeżeli uważasz że ,,tylko zwyczajnie nie dotrzymał umowy,, to wyobraź sobie co robi z takimi mafia,yakuza i nie tylko ;-)

Zamknijmy ten wątek- bo to nie o tym jest forum.

#118
Generalnie rzecz biorąc jak pobędziesz dłużej na forum to dowiesz się kto jaki zawód wykonuje poza forum np. prawnik, doradca podatkowy, lekarz, programista, monter foteli ginekologicznych :)
Mała podpowiedź w odpowiedzi na Twoje pytanie - tak, znam to i dalej podtrzymuje swoje zdanie :)

#119
A prosiłem zostawmy epizod.
Generalnie rzecz biorąc-wystarczył mi pierwszy Twój post by Cię poznać - w drugim ,, jak pobędziesz dłużej na forum to dowiesz się kto jaki zawód wykonuje poza forum np. prawnik, doradca podatkowy, lekarz, programista, monter foteli ginekologicznych :) ,, - po co? i do kogo takie słowa -jeżeli do mnie, to uważam że palnąłeś się sam ze swoją inteligencją :mrgreen: . Chyba że jesteś na banieczce - to zrozumiem i puszczam w niepamięć :-D

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2017-08-24, 20:50 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#121
Mr.Skolioza
1) przecież prosiłem by zamknąć epizod
2) udowodniłem qsik , że umowa słowna prawnie obowiązuje
3) dał mi do zrozumienia, że mój staż na forum (74 posty) jest mniej wartościowy od Jego (1105 postów)

Mam nadzieję , że wystarczająco wytłumaczyłem moją delikatną ripostę qsik-owi.

Ale zadam do Pana Mr.Scolioza pytanie?

Dla czego to ja dostaję po uszach od Pana Administratora a starszy stażem forumowicz qsik nie?

Pozdro
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:05 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#122
Mr.Skolioza

Zwracam się z uprzejmą prośbą o wykasowanie mego całego wątku ,, Giant boulder alu lite 1996r,, z niniejszego forum.

Z poważaniem
Rysiek
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:04 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#123
Kolego Rysiek masz jakiś dziwne podejście do swojej obecności na tym forum. Panuje tu raczej luźna i koleżeńska atmosfera, natomiast nie wiedzieć czemu co któryś post węszysz rzekome złośliwości w swoją stronę. Radziłbym większy dystans i luz, z czasem zauważysz że raczej nie ma tu ludzi nastawionych negatywnie do innych.

#124
marcin74 pisze:]
Zrobcie cos z nim !!!!!
Nie rycz tak ... :-) byłem po półlitrowej butelce Sobieskiej więc mnie odrobinę poniosło :mrgreen:
Jeśli uraziłem twoją dumę to "przepraszam".
Miałem dzisiaj MEGA kaca , którego nawet podjazd na Przełęcz Karkonoską nie zlikwidował - dostałem za swoje :-P

A odnośnie wątku - nie ma się co bulwersować bo tutaj jest wiele indywidualności.
Niektóre rzeczy trzeba puścić w niepamięć albo nacisnąć przycisk ignoruj 8-) ale wtedy nie będzie tak zabawnie :roll:

#125
rysiek123 pisze:Mr.Scolioza
1) przecież prosiłem by zamknąć epizod
2) udowodniłem qsik , że umowa słowna prawnie obowiązuje
3) dał mi do zrozumienia, że mój staż na forum (74 posty) jest mniej wartościowy od Jego (1105 postów)

Mam nadzieję , że wystarczająco wytłumaczyłem moją delikatną ripostę qsik-owi.

Ale zadam do Pana Mr.Scolioza pytanie?

Dla czego to ja dostaję po uszach od Pana Administratora a starszy stażem forumowicz qsik nie?

Pozdro
Mylisz sie Rysku - staz nie ma nic do rzeczy Dlatego wlasnie - widzac ze niewlasciwie post Qsika interpretujesz - zasugerowalem zluzowanie lejcow i zaprzestanie tego kierunku dyskusji

Do dawania po uszach jeszcze daleko ;-)

Co do kasowania watku tego czy jakiegokolwiek innego - nie robie tego Dolaczyles do forum, stworzyles jakas czesc jego historii, inni uzytkownicy poswiecili swoj czas i wiedze tworzac ten watek wiec nie bedziemy udawacze to sie nie stalo W koncu jestesmy dorosli... Ponoc ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#126
Re. Qsik -pzeszło mi- pozdrawiam :-P
Re. Hit00r II- na kacu podjazd na Przełęcz Karkonoską , zamiast (klina) - szacun :shock:
Re. Skolioza- chyba jestem za dorosły na forum -59 wiosen na karku ;-)

Pozdro dla wszystkich Forumowiczów
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:04 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#129
Qsik- miło z Twej strony.Chętnie bym się spotkał ale opiekuję się chorą Mamą i nie mam czasu nawet na wyjazd z Whitestoku by wykosić trawę na hacjendzie wioskowej. :-(

Corrado 1111- ale trafiłeś- dziś mam urodziny- wypije Toje zdrowie z przyjemnością :-)
Ostatnio zmieniony 2017-08-25, 19:30 przez rysiek123, łącznie zmieniany 1 raz.

#134
Kurde ... gdybym ja miał 59 lat :roll: ... wszystko by mi uszło płazem :mrgreen:
No a Przełęcz Karkonoska nie taka straszna ;-)
Byłem tam w tym sezonie 38 ... razy z czego przynajmniej 7 na OSTRYM kacu :-P

#135
Hiit00r II- mocarz z Ciebie :-D .

,,Każdy, kto przestaje się uczyć jest stary, bez względu na to, czy ma 20 czy 80 lat. Kto kontynuuje naukę pozostaje młody. Najwspanialszą rzeczą w życiu jest utrzymywanie swego umysłu młodym. ,,
Henry Ford

Mi się udaje :mrgreen: , czego Ci jak będziesz w moim wieku życzę :-P .

Pozdro
cron