#4
rysiek123 pisze:Chętnie ale niestety nie przyjmuje załącznika. Będę wdzięczny za instrukcję co i jak.
Wstaw na jakieś google foto czy cuś i podaj adres grafiki. Forum też jest dość retro i słabo tu z załączaniem fot.
Lodzermensch

#7
Niestety ale słaby ze mnie komputerowiec. Więc trochę opiszę. Jest to giant boulder allu-lite 1996r 26" rama 21,5". Po zmianie kół - tył na kasetę 7- wcześniej wolnobieg oraz opon i dętek- z błotnikami i sakwą pod ramę dzwonkiem tylną lampką waży 11,6 kg. Poza kołami reszta to oryginał. Jeździ się na nim zajebiście i wszystko działa bezproblemowo. Pozdrawiam

#12
Przecież nie o szał idzie a o przyjemność z jazdy. Przy tej wadze roweru, kasecie 11-28 korbie 42,32,22 już można trochę poszaleć retro MTB. Ha,ha- i to za tak małą kasę. :-D

#13
rysiek123 pisze:Przecież nie o szał idzie a o przyjemność z jazdy. Przy tej wadze roweru, kasecie 11-28 korbie 42,32,22 już można trochę poszaleć retro MTB. Ha,ha- i to za tak małą kasę. :-D
I o to właśnie chodzi.
Lodzermensch

#19
Nie ma sprawy- jak pisałeś nie bardzo jest czym się chwalić poza stanem i wiekiem. Szukam katalogu gianta z tego okresu ale niestety nie mogę nigdzie znaleźć. Może byś pomógł podać gdzie szukać?

Pozdro

#21
Sorki faktycznie to nie Ty pisałeś, ale miłe słowa dodałeś ,,klasyk średniej półki,,. Mostek musiałem zmienić bo przy moim 178cm wzrostu ta rama 21.5" była trochę za długa. Koła zmieniłem tylko dla kasety 11-28- ponieważ był trochę za wolny na prostych z wolno biegiem. Będę niezmiennie wdzięczny jak byś trafił na konkretnie ten model i podesłał lub dał namiar gdzie szukać.

Dzięki za odpowiedzi i szacun za fajne forum.

#22
Rysiek, ten Boulder to nie jest na bank 1996 rok, zacząłem pracę w Giancie w 1997 i je sprzedawałem, więc będzie to 1997 albo wzwyż rocznik, zaraz poszukam.

Edit, wychodzi mi na 1997 właśnie.
Lodzermensch

#23
Sorki ale nie wiem- ponieważ jak szukam po nazwie to pokazuje mi się to- https://www.google.pl/search?q=giant+bo ... 80&bih=722.
Stałem się przypadkowym jego posiadaczem - spodobał mi się wizualnie ale również z racji vintage . Ale jak już go dostałem i zobaczyłem sprzęcik to zacząłem szukać - kicha zero wiadomości o rowerku, osprzęcie itp. Latam po wujku google i też kicha. Znalazłem to forum i coś zaczyna się ruszać. Panowie jak już w coś wdepnę to chcę wiedzieć w co .Ha,ha- jak w ,,g,, to posprzątać i wyrzucić ale jak w szlachetny w miarę sprzęcik to utzymam i zachowam go dla wnuczków w nie gorszym stanie. Bez cukrowania- jesteście mega ludźmi chcąc bezinteresownie pomagać i otwierać oczy laikom takim jak ja.
Dzięki

#24
rysiek123 pisze:Sorki ale nie wiem- ponieważ jak szukam po nazwie to pokazuje mi się to- https://www.google.pl/search?q=giant+bo ... 80&bih=722.
Stałem się przypadkowym jego posiadaczem - spodobał mi się wizualnie ale również z racji vintage . Ale jak już go dostałem i zobaczyłem sprzęcik to zacząłem szukać - kicha zero wiadomości o rowerku, osprzęcie itp. Latam po wujku google i też kicha. Znalazłem to forum i coś zaczyna się ruszać. Panowie jak już w coś wdepnę to chcę wiedzieć w co .Ha,ha- jak w ,,g,, to posprzątać i wyrzucić ale jak w szlachetny w miarę sprzęcik to utzymam i zachowam go dla wnuczków w nie gorszym stanie. Bez cukrowania- jesteście mega ludźmi chcąc bezinteresownie pomagać i otwierać oczy laikom takim jak ja.
Dzięki
http://www.bikestats.pl/rowery/Giant-Bo ... 71_82.html
Lodzermensch

#25
Sorki ale nie wiem- ponieważ jak szukam po nazwie to pokazuje mi się to- https://www.google.pl/search?q=giant+bo ... 80&bih=722.
Stałem się przypadkowym jego posiadaczem - spodobał mi się wizualnie ale również z racji vintage . Ale jak już go dostałem i zobaczyłem sprzęcik to zacząłem szukać - kicha zero wiadomości o rowerku, osprzęcie itp. Latam po wujku google i też kicha. Znalazłem to forum i coś zaczyna się ruszać. Panowie jak już w coś wdepnę to chcę wiedzieć w co .Ha,ha- jak w ,,g,, to posprzątać i wyrzucić ale jak w szlachetny w miarę sprzęcik to utzymam i zachowam go dla wnuczków w nie gorszym stanie. Bez cukrowania- jesteście mega ludźmi chcąc bezinteresownie pomagać i otwierać oczy laikom takim jak ja.
Dzięki

#26
corrado 1111- dzięki ale te wszystkie fotki otwierałem i analizowałem. Oryginalnego katalogu- 0. Jego waży 13.5 a mój z większą ramą po zmianie kół z oponami i dętkami i dodatkami 11.6-więc komu wierzyć?

#27
rysiek123 pisze:corrado 1111- dzięki ale te wszystkie fotki otwierałem i analizowałem. Oryginalnego katalogu- 0. Jego waży 13.5 a mój z większą ramą po zmianie kół z oponami i dętkami i dodatkami 11.6-więc komu wierzyć?
Też nie mogę odszukać katalogu ale to dlatego że jest piątek czyli weekendowo się czuję. Pracę zacząłem w 97 roku i wiem że były u nas w sklepie, ale czy w 97 czy później to już nie pamiętam. Na bak nie jest to 1996, a wagą bym się nie sugerował, to akutat średni wyznacznik rocznika.
Lodzermensch

#29
rysiek123 pisze:Dzięki- miłego weekendu. Ale przy okazji jak byś w wolnym czasie trafił na oryginalny katalog to będę wdzięczny.

Pozdro
Luz, poszukam.
Lodzermensch
cron