wymiana zamalowanych łożysk w ramie full

#1
Siemka!
Czy ktoś by ogarnął wymianę łożysk w ramie i poskładanie jej do kupy. Jest to Karpiel Disco Volante z ok. 2006r.
Oddałem ją pare lat temu do "malowania" znajomemu i niestety nie spisał się taką szopkę odstawił ale przy okazji zamalował łożyska i wszystkie dziury techniczne itp. Ktoś coś?
Ramke muszę odebrać od znajomka w rowerowym bo miał mi ogarnąć ale jak powiedział - wiesz jak jest, najpierw sprawy firmowe później rzeźby... moze na połowe sezonu, moooze, wręczając mi przy tym katalog z nowymi ech rowerami. No tak rozumiem niestety dzisiejszy świat... . Chociaz przy zamowieniu nowki sztuni za naście tysięcy pewnie by skakał jak cygan na targowisku w okół ciebie. No nic tyle na temat przemyśleń w salonach sprzedaży ;)
jedyne foto jakie mam na te chwile to przedniego trójkąta.
Załączniki
karpiel.jpg
karpiel.jpg (21.02KiB)Przejrzano 4602 razy

#3
Znajdź serwis, który ma sensowny zestaw do ekstrakcji łożysk (nie robi tego młotkiem i śrubokrętem). Wyjmą łożyska, oczyszczą gniazda jeśli jest taka potrzeba i za pomocą prasy osadzą nowe. Zamalowane gwinty do przegwintowania.
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#5
Punkxtr pisze:Znajdź serwis, który ma sensowny zestaw do ekstrakcji łożysk (nie robi tego młotkiem i śrubokrętem). Wyjmą łożyska, oczyszczą gniazda jeśli jest taka potrzeba i za pomocą prasy osadzą nowe. Zamalowane gwinty do przegwintowania.
Zadna prasa, w Disco Volante lozyska sa skrecane, a prasa to sie rozwala a nie montuje.

#6
Łożyska są skręcane ale zamalowane więc zestaw do ekstrakcji jest jak najbardziej wskazany. Rozwiń proszę drugą część wypowiedzi :-)
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl
cron