#21
Dla serdecznego przyjaciela - Krzysztofa - zbudowałem poniższy rower. Bazą jest tytanowa rama Colnago z lat 80-tych. Całość miała być budżetowa, dlatego nie szaleliśmy i długo szukaliśmy części w dobrej cenie. Za niewielkie pieniądze kupiliśmy rower na pełnym Dura-Ace serii 7700 - Krzysztof chciał właśnie tę grupę. Obaj cenimy sobie sprzęt z tamtych lat.
nic zdrożnego bynajmniej - po prostu czytając wstęp, który wrzucam powyżej odniosłem (może mylne) wrażenie, że to dla gościa miał być jakiś ważny rower
Upatrzona i konkretnie wybrana grupa + długie jej poszukiwania, tytan, dla serdecznego przyjaciela oraz to że obaj cenicie sprzęty z tamtych lat stworzyło po przeczytaniu takie a nie inne wrażenie (przynajmniej u mnie) - więc spodziewałem się raczej dłuższej przygody ze sprzętem Więc finał na OLX jest dla mnie zaskoczeniem
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#22
Cóż, tak było i jest w istocie. Krzychu długo wahał się nad sprzedażą roweru, a ja sam mu ją odradzałem. Jednak jego ostatnie argumenty były takie, że pozostało mi się tylko z nimi zgodzić. U Kolegi pojawiły się problemy zdrowotne i nie tylko, przez co sprzedaż roweru bardzo mu pomoże. I przez wzgląd na to prosiłbym o brak wystawiania pochopnych ocen (to tak ogólnie) bo cała sprawa jest mało wesoła. A ja mam nadzieję, że z Krzychem jeszcze nie raz coś zbudujemy i pojeździmy!
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl