#16
Nie do końca. Niższe modele Coda top był Sachs. Tylko najwyższe 901 to DT.
Moje piasty i obrcze są srebrne. Wg mnie jednak jak w tym rowerze dasz czarne koła, to kiepsko to będzie wyglądać. Dlatego pomyślałem o moim zestawie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#17
focker pisze:Nie do końca. Niższe modele Coda top był Sachs. Tylko najwyższe 901 to DT.
Moje piasty i obrcze są srebrne. Wg mnie jednak jak w tym rowerze dasz czarne koła, to kiepsko to będzie wyglądać. Dlatego pomyślałem o moim zestawie.
Daj tu jakieś foto swoich kół żeby kolega wiedział czy mu pasują.
Te moje wylądowały w temacie "Szpejka z lat dawnych" bo sam nie bardzo się orientuję.
Ciekawe jak się ten magik od Headshoka spisze bo sam chcę do niego wysłać.
A ty dla czego nie odpisujesz na moje PW :-| :?:

#19
hit00r Sam nie wiem jak będzie ale poczekaj na moją opinię. Po niedzieli będę wiedział co i jak.
focker O fajnie by było jak byś fotke dał. A jakie wymiary tyl piasty ? przednia na 9 oś ?

#23
skolioza pisze:
OMFG :shock: Co to za potwór :!: :?:
Na tandemie nie da się jeździć ... usiłowałem i to jest masakra :mrgreen:
Poszukaj na Ebay'u ... tam na pewno znajdziesz nowe opony tylko że cena może ciebie zwalić z nóg :-o
Jeśli chcesz z czerwonym paskiem to nadal obstaję przy Panaracer - kolor jest intensywniejszy.

#27
Lukanio pisze:Czy może ładniejsze mające czerwony bieżnik a ścianki czarne ?
Możesz jeszcze pomyśleć o CAŁYCH czerwonych Michelinach do DH :mrgreen: wtedy koloru ci nie zabraknie.
A rower będzie sam jechał ;-)
U mnie w sklepie chyba została jeszcze jedna nowa sztuka.
Załączniki
Bullit-Z150.jpg

#30
Panowie mam problem z rowerem podczas jazdy dochodzi brzęczenie z przedniej okolicy roweru(chyba) ciężko stwierdzić. Podczas pedałowania bardziej sie to nasila. lecz gdy tez jade szybko rowerem to słychać ale mniej a praktycznie wcale. Rozglądałem się podczas jazdy ale bardzo ciężko to namierzyć...

Ktoś miał porobny problem ?

#31
Możliwe, ze w amortyzatorze wysunęła się jedna z bieżni łożyska i dzwoni. Podnieś gumę i zobacz, czy wszystkie bieżnie są równo wsunięte na głębokości, jaką nakazuje instrukcja serwisowa.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#36
U mnie nie działa... Sprawdziłem bieżnie i wszystko w porządku nie wiem skad pomysł z tymi bieżniami ufam temu kto mi go serwisował i raczej headshok odpada... Coś innego musi

#39
Ja miałem podobny problem w minioną sobotę.
Ostatecznie się okazało, że brzęczą klucze w torebce podwieszonej pod górurką.

Jaja sobie robisz?

#40
RS pisze:Ja miałem podobny problem w minioną sobotę.
Ostatecznie się okazało, że brzęczą klucze w torebce podwieszonej pod górurką.

Jaja sobie robisz?
Jak by była to taka pierdołka to bym nie prosił o pomoc. W terenie tego nie słychać, tylko na asfalcie... A opony mam WTB Velocity Raptor może opony działają na coś w rowerze gdzie wytwarza się rezonans w formie brzęczenia. Dziwne postaram się dzisiaj to nagrać.

#41
Ja mialem w killer v 800 taki problem ala grzechotka, w jednym zprofili ramy był kawalek stopionego amelinium z procesu spawania, taka klopelka stopu i mineły 2h zanim to wytrzaslem otworem ulżeniowym wewnatrz mufy suportu. No dramat. Do szału mnie to doprowadzalo :lol:

#42
Lukanio pisze: Jak by była to taka pierdołka to bym nie prosił o pomoc...
Napisz, proszę, jak tę pomoc sobie wyobrażasz, biorąc pod uwagę, że nie opisałeś rzetelnie problemu, a od osób, które chciałyby ci pomóc, dzieli cię kilkadziesiąt lub kilkaset kilometrów.
Na twoim miejscu próbowałbym drogą eliminacji zawęzić obszar poszukiwań przyczyny brzęczenia, bo w obecnej sytuacji zgadywać można w nieskończoność.

#43
RS spokojnie Władek dzisiaj skrupulatnie szukałem i szukałem zabrakło mi pomysłów już i znalazłem strunę która mnie wk... podczas jazdy :-P Okazało się ze linka od tylnego hamulca na górne rórze wchodzi w rezonans drgania :lol: nie wiem jak to zwalczyć są jakieś gumki na to czy coś innego ?

Wiesz RS cięzko było powiedzieć co kolwiek jak brzęk rozchodził się po całej ramie i nie dało rady nawet domyślec się z czego się to brało dziubku ;-)

#45
Lukanio pisze: Okazało się ze linka od tylnego hamulca na górne rórze wchodzi w rezonans drgania :lol: nie wiem jak to zwalczyć są jakieś gumki na to czy coś innego ?
Ty jednak jesteś DEBEŚCIAK :shock:
Masz o niebo większe odpały niż ja :mrgreen:
Linka mu dryndoliła ... MASAKRA :roll:
Walcz dalej - korba czeka :-)