Cannondale F400

#1
W niedawnym czasie dorwałem fajny set od Cannondale'a. F400 katalogowo rocznik 2000 z numerów ramy wyprodukowano 1999.Headshok pojechał do serwisu Headshok.pl i zobaczymy co z nim będzie.

Co chcę zrobić do zakończenia projektu:
1.Opony IRC
2.Epokowe pedały, ktoś coś ?
3.Siodło, może jakiś model od Cannondale(koniecznie czarne), lecz obecne które sie znajduje WTB jest dla mnie bardzo wygodne.
4.Koła ogólnie chciałbym na Crossmaxach 1 ale ciężko o nie, a F400 bardzo ładnie by się prezentowała na nich, bo obecnie mam Mavic 221.
5.Pomalować od nowa rogi od GT bo bardzo moim zdaniem pasują.

Reszta opisu części gdy złożę rower w całość ;)

Jakieś rady lub pomysły co mógłbym zmienić ?
Ostatnio zmieniony 2017-07-20, 12:21 przez Lukanio, łącznie zmieniany 5 razy.

#4
corrado1111 pisze:U mnie się foto nie wyświetla.
już poprawiłem, dałem na ten Dysk Google może on coś się pierniczy.

Spokojnie teraz jest smutny ale ogólnie rower odzwierciedla mój styl. W F400 ma królować czarny kolor i polerowane alu ;) Postaram się żeby rower wyglądał naprawdę fajnie ;)

#8
Te napisy są jakieś dziwne, gdy nie ma słońca nie widać ich bardzo a jak słońce na nie pada to tak jakby wyłaniaja się z lakieru :p

Tak Skoli ! też myślałem nad czerwonymi dodatkami :P

#9
Mam oryginalne siodło cannondale i wyrzuciłem je ze scalpela po 50 kilometrach dożywotnio. Także jeśli masz już wygodne siodło to nie koniecznie kombinowanie jest wskazane. :)

#10
Tak myślę myślę i nco do koloru czerwonego to moze chyty, i gumki ochronne do hamulcy :P Bo ogarnąć IRC z czerwonym paskiem to już wiekowa chwila... Ogólnie były takie IRC ?

#11
Hmmm tak na niego patrzę i dochodzę do wniosku że ... powinien być w dziale Retro bo przecież jest z 2000 roku :!:
Rama jak to Cannon - ładna i stylowa.
Koła mam do niej SUPER na sell gdybyś chciał - obręcze ceramiczne Mavic 517 sygnowane jako Veltec Wheels , czarne szprychy i nyple od DT , piasta przód DT Hugi srebrna , tył ...Ringle 439 ale obręcz do wymiany :-/
Czerwone IRC ciężka sprawa ... może Panaracer :?:

#12
hit00r II pisze:Hmmm tak na niego patrzę i dochodzę do wniosku że ... powinien być w dziale Retro bo przecież jest z 2000 roku :!:
Rama jak to Cannon - ładna i stylowa.
Koła mam do niej SUPER na sell gdybyś chciał - obręcze ceramiczne Mavic 517 sygnowane jako Veltec Wheels , czarne szprychy i nyple od DT , piasta przód DT Hugi srebrna , tył ...Ringle 439 ale obręcz do wymiany :-/
Czerwone IRC ciężka sprawa ... może Panaracer :?:
Też myślałem nad Panami ale jednak poczekam na fajne IRC nie muszą być już koniecznie z czerwonym paskiem.

A Wstawiłem do działu 2000+ żeby nikt mi tutaj nie myndolił :P

#14
focker pisze:Jeśli zamiat Crossmaxów chciałbyć doś na Coda 901 (czyli DT Hugi) to mam cos fajnego do zaoferowania. Tylna piasta nowa, przednia jak nowa.
CODA to DT :shock: :!: :?:
Czyli można powiedzieć że twe moje koła też są na CODA :mrgreen:

#16
Nie do końca. Niższe modele Coda top był Sachs. Tylko najwyższe 901 to DT.
Moje piasty i obrcze są srebrne. Wg mnie jednak jak w tym rowerze dasz czarne koła, to kiepsko to będzie wyglądać. Dlatego pomyślałem o moim zestawie.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#17
focker pisze:Nie do końca. Niższe modele Coda top był Sachs. Tylko najwyższe 901 to DT.
Moje piasty i obrcze są srebrne. Wg mnie jednak jak w tym rowerze dasz czarne koła, to kiepsko to będzie wyglądać. Dlatego pomyślałem o moim zestawie.
Daj tu jakieś foto swoich kół żeby kolega wiedział czy mu pasują.
Te moje wylądowały w temacie "Szpejka z lat dawnych" bo sam nie bardzo się orientuję.
Ciekawe jak się ten magik od Headshoka spisze bo sam chcę do niego wysłać.
A ty dla czego nie odpisujesz na moje PW :-| :?:

#19
hit00r Sam nie wiem jak będzie ale poczekaj na moją opinię. Po niedzieli będę wiedział co i jak.
focker O fajnie by było jak byś fotke dał. A jakie wymiary tyl piasty ? przednia na 9 oś ?

#23
skolioza pisze:
OMFG :shock: Co to za potwór :!: :?:
Na tandemie nie da się jeździć ... usiłowałem i to jest masakra :mrgreen:
Poszukaj na Ebay'u ... tam na pewno znajdziesz nowe opony tylko że cena może ciebie zwalić z nóg :-o
Jeśli chcesz z czerwonym paskiem to nadal obstaję przy Panaracer - kolor jest intensywniejszy.

#27
Lukanio pisze:Czy może ładniejsze mające czerwony bieżnik a ścianki czarne ?
Możesz jeszcze pomyśleć o CAŁYCH czerwonych Michelinach do DH :mrgreen: wtedy koloru ci nie zabraknie.
A rower będzie sam jechał ;-)
U mnie w sklepie chyba została jeszcze jedna nowa sztuka.
Załączniki
Bullit-Z150.jpg

#30
Panowie mam problem z rowerem podczas jazdy dochodzi brzęczenie z przedniej okolicy roweru(chyba) ciężko stwierdzić. Podczas pedałowania bardziej sie to nasila. lecz gdy tez jade szybko rowerem to słychać ale mniej a praktycznie wcale. Rozglądałem się podczas jazdy ale bardzo ciężko to namierzyć...

Ktoś miał porobny problem ?