#16
Król wrócił :mrgreen:
Głupi ma szczęście. Gratuluje zakupu!

P.S Jakiś czort? Mój 666 post na Twoim nowym profilu? Haha.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#18
Dziękować :->
Retromen wpadnij to dam ci polizać opony :lol:
Wciąż czekam na ratunek w postaci mostka ... fockerowy chyba będzie najlepszym rozwiązaniem :-)
Może mi ktoś wyjaśnić dla czego te korby CODA 701M są tak cholernie drogie :!: :?:
Na Ibeju ich ceny są wysokie jak za złoto ...

#20
Lukanio pisze:Hitek dla czego ten mostek tobie się nie podoba ?
145 mm długości przy rozmiarze ramy 50 cm to jest na mnie STANOWCZO za dużo.
Jeździć wiele nie będę o ile w ogóle ale lubię mieć coś co się nadaje do wyjechania po bułki :mrgreen:

#22
A taki mostek jak tu ?
Ile może mieć długości ?
Wygląda na jakieś 90 mm ... rocznik roweru chyba ten sam - rama identyczna jak moja :-)
Załączniki
CODA V900.jpg

#23
piękny, żal jeździć, V2000 chyba najwyższy model z alu. Osprzęt bardzo fajny, sam mocno bym się zastanawiał czy pchać w niego M950 czy zostac przy serii. W sumie nic mu nie brakuje. Napewno nie ruszał bym korby, musi zostać choć byś miał na półce Kookę, ta Coda oddaje ducha cannondale z tamtych lat.

#24
Czacha pisze:piękny, żal jeździć, V2000 chyba najwyższy model z alu. Osprzęt bardzo fajny, sam mocno bym się zastanawiał czy pchać w niego M950 czy zostac przy serii. W sumie nic mu nie brakuje. Napewno nie ruszał bym korby, musi zostać choć byś miał na półce Kookę, ta Coda oddaje ducha cannondale z tamtych lat.
Dziękować :lol:
Był jeszcze model V3000 z alu oraz V4000 DH , którego w sumie ciężko tutaj wliczać.
V3000 był na jeszcze lepszym osprzęcie - inna korba CODA 5 ramienna , Crossmax itp.
Sądzę że po za mostkiem nic tu nie będę zmieniał - niech stoi taki jaki jest :->

Re: Cannondale Super V 2000 1997

#26
Panowie kupiłem tę Vkę od kolegi byłego forumowicza..
Na początek - ten shogun.. sztyca, nie znam tego, dobre to to? Pytam, bo mi nie pasuje kolorem chyba, no i trzeba by ciąć, a nie wiem czy szkoda :/
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
Załączniki
20200512_175847.jpg

Re: Cannondale Super V 2000 1997

#28
skolioza pisze:
2020-05-13, 09:18
"Tuningowa" marka sredniej klasy - byly to fajne komponenty w dobrych cenach, nie jest to raczej jednak sw grall ktorego szkoda bezczescic
I o to mi chodziło dzięki za info. Ale i tak muszę coś do niego znaleźć, w ori secie był shit kalloya, w sumie rower nie ori konfiguracja więc poszaleć można :)
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.

Re: Cannondale Super V 2000 1997

#36
apropo kół.. te Spengle Mtb3 stały modelowo niżej (w kat '26) od modelu Pro. Wie ktoś czym to się różniło, bo oprócz wagi - 20gr na sztuce, cena Pro szła prawie 2x w górę.
Są: Super V2000; Trek 9900 OCLV; Trek 990; Spec Stumpjumper M2, Cannondale F400 (killer); Klein Pulse; Focus Black Rider; Cannon MOTO CARBON :); SBIKE; .. i parę jeszcze gratów.
cron