#16
mekp pisze:Pytam przewrotnie bo miałem okazję na takiej ramie śmigać
Dlatego pytam - czy rowerem w takiej konfiguracji zjedziesz ze szlaku na takie niby-enduro albo czy może jest (był) to rower do ataku człowych lokat na zawodach XC/maratonach?
No to jest coś bardziej XC//Maraton.
Każdy z moich sprzętów służy do czegoś innego - od asfaltu po DH z przednią przerzutką :lol:
Rama ma dość archaiczne GEO ale to jest rozmiar S więc nie jest aż tak wysoko.
Rower miał być sztuką dla sztuki ale okazało się że do jazdy się również nadaje :mrgreen:

#17
hit00r II, 10/10 dla mnie bomba!
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#18
Retromen pisze:hit00r II, 10/10 dla mnie bomba!
Dziękować :-)
Może jak kiedyś wpadniesz to dam ci pomacać :-P
Martwi nie tylko ten wahacz - wydaje mi się że znowu pęka za spawem ale pokatuję go jeszcze żeby mieć pewność.
To jedyna wada tych ram ... chyba że się miało tańszy , bardziej kanciasty wahacz , który był inaczej pospawany - z innych profili.

#22
Sprzedałem ramę więc dla tego więcej newsów nie będzie ku niezadowoleniu wszelkiej maści hejterów :->
Części przełożę do Scott Scale 10 i będzie osobny temat.
W sumie cenowo wyszło że podmianka ramy za ramę :-)

#24
skolioza pisze:czekaj - ta rama pękła, czy po prostu zmieniasz koncept fury?
Wahacz puścił za tym naprawionym spawem.
Spawacz odwalił fuszerę.
Nowy nabywca wie o tej wadzie ale ma inny wahacz i dla tego kupił ramę :-)
Ja sprzedałem bo już mnie to znudziło ... tym Strike i tak nie wiele jeździłem w teren więc sztywniak będzie lepszym wyborem a przy okazji mniej komplikacji.
No i waga poniżej 10 kg :->

#25
Te Strike/G-zero pękały notorycznie na wahaczu. Taki typ. Nawet jak był jeźdzony rozsądnie, ale z przeznaczeniem, nie ma bata pęknie.
Ale rower wyszedł fajny, i ładny i na fajnych klamotach

#26
Czacha pisze:Te Strike/G-zero pękały notorycznie na wahaczu. Taki typ. Nawet jak był jeźdzony rozsądnie, ale z przeznaczeniem, nie ma bata pęknie.
Dlatego sprzedałem tę ramę w cholerę :-P
Nie chciało mi się już kombinować z tym pancerniejszym wahaczem - odpuściłem.
Teraz mam Scale i spisuje się zarąbiście :lol: