#106
Niestety nie zapisalam sobie dlugosci supportu i w tej chili nie mam czasu na rozmontowywanie tego. To raczej 113mm jest. Wrzucam jeszcze jedno dokladniejsze zdjecie. Odleglosc zebow najwiekszej przerzutki od pionowej rury 38mm
Załączniki
IMG_20170522_211039408p.jpg

#111
zrzuca na zewnatrz na 3-4 zebatce. Co dziwne, teraz gdy wrzucam na sucho na najwieksza przerzutke i zmianiam tyl od najmniejszej do 4 to nie zrzuca wcale lancucha. Tak jakby pod obciazeniem tylko to sie dzialo.

#115
Wydaje mi się, że 44 możesz kupić, bo chyba w tych korbach były też takie tarcze (jeśli ilość zębów Ci pasuje).
Gdyby się okazało, że problemy sprawia też linia łańcucha, to być może wtedy trzeba będzie pomyśleć o krótszym suporcie. Tym bardziej, że wygląda na to, iż blat będzie często w użyciu.

#116
Panowie, dziekuje za pomoc :-)

Mam nadzieje, ze unikne zmiany supportu, bo ten XT co byl z rama chodzi lepiej od niedawno kupionego nowego supportu na 110mm (kupilam jak jeszcze mialam nadzieje na uratowanie DB, a tam byl wlasnie tej dlugosci support). Wiec jakby zrzucalo dalej, to support mam do potestowania.

#117
Tina pisze:    
zrzuca na zewnatrz
to nie wina suprtu, czy blatu, a regulacji przedniej przerzutki
dokręć ogranicznik, żeby przerzutka nie dochodziła do samego blatu, bo wtedy właśnie przerzuca łańcuch na zewnątrz

przerzutka ma przesunąć łańcuch do blatu, a zębatka sama go wciągnie na siebie
jak przerzutka wychyla się za daleko i wkłada łańcuch na blat, to może go przerzucić
to najlepiej ustawizz podczas jazdy będzie granica pomiędzy kiedy blat zaciągnie łańcuch, a kiedy będzie tylko chroboliło
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >
cron