Witam :)

#1
Witam.
Od wiekow jezdze na moim wysluzonym juz rowerze Diamond Back Response Sport z 1997. Niedawno przez przypadek znalazlam to forum i juz teraz zaluje, ze dopiero teraz :)

pozdrawiam
Tina

#2
Chyba jestem jedynym zalogowanym... Trzeba odpisać...
Cześć.
Żal, że to forum znajduje się z tak dużym opóźnieniem jest mi znany ;)
Mam nadzieję, że Corrado zaraz napisze "fotki dawaj" i temat się rozwinie, ukazując wiekowego grzechotnika.

#4
Dzięki.
Wciąż czuję, że mi nie wypada tego robić, wobec dorobku, że tak powiem, filarowych członków.
Sprawa posunie się dzięki temu szybciej do przodu.
Ostatnio zmieniony 2017-04-04, 19:53 przez RS, łącznie zmieniany 1 raz.

#5
czesc :)
No wlasnie moj retro rowerek juz dogorywa i dawno nie przypomina tego cacka co kiedys , wiec na fotki mnie nie namowicie :) Szukajac nastepcy wpadlam na rame Scott Vantage 3.0 z 95r i szukajac informacji o tym rowerze, znalazlam wasze forum. Mam ambitny plan przelozyc to co sie da z DiamondBacka do Scotta i znowu miec Rower przez duze R :)

#8
czesc :)
Nie dam. Zbyt dlugo mi moj rowerek sluzyl, zeby teraz jego zwloki na forum pokazywac :) O troche szacunku dla przyjaciela wiernego poprosze :-D

#9
Tina pisze:czesc :)
Nie dam. Zbyt dlugo mi moj rowerek sluzyl, zeby teraz jego zwloki na forum pokazywac :) O troche szacunku dla przyjaciela wiernego poprosze :-D
No jest to jakieś usprawiedliwienie. Ale też i doping aby go zreanimować.
Lodzermensch

#15
Support jest jak przyspawany po tych latach,polowa uszczelki sie rozpadla, a on ani drgnie. Jakbym go nawet dala jakim scudem wydlubac, to i tak rama tylko do malowaia sie nadaje.. szczerze to mi sie juz nie chce go reanimowac.
Juz pare rzeczy pokupillam do nowej ramy i ciesze sie na male dlubanko szczerze mowiac :)

#17
Tina pisze:... szczerze to mi sie juz nie chce go reanimowac.
Juz pare rzeczy pokupillam do nowej ramy i ciesze sie na male dlubanko szczerze mowiac :)
To całkiem zrozumiałe.
Jaki rozmiar zwłok? Może byłbym chętny na ich przejęcie.

#18
Rama ma wielkosc 17. Nie wiem czy oplaca sie wysylka, bo zostaje tylko rama. Do tego w czasach mlodosci uleglam chwilowej slabosci i dalam ja przemalowac na niebiesko, wiec spod poobijanego niebieskiego wylazi czerwony . Zwloki jak juz mowilam :)

#20
Scott zostaje w orginale, zmadrzalam :)

Podrzuce w weekend zdjecia do watku. Troche jest zdarty/przytarty bezbarwny lakier ale ogolnie wyglada dla mnie ok. Napisy sa nieruszone. Nie wiem czy mozna cos z tym zrobic? przemalowac miejsca gdzie jest czyste aluminium bez powloki?

#21
Jakieś drobne ubytki można zamaskować, rozumiem że rower będzie używany na maxa w mieście więc całkowita odnowa u naszego Mistrza jest zbędna.
Lodzermensch

#26
Tina pisze:Rama ma wielkosc 17. ... Zwloki jak juz mowilam :)
Wielkość wyjątkowo wredna. Musielibyśmy się przyjrzeć konkretnym wymiarom.
Dla jednego zwłoki, dla innego wyzwanie...
Właśnie mam w bagażniku jakieś zwłoki, które zamierzam zawieźć do piaskowania.
Jedne zwłoki już zostały reanimowane (też Diamond) i maja się wyśmienicie, więc nie byłaby to dla mnie pierwszyzna.
Nie napisałaś skąd jesteś.

#28
No właśnie obawiam się, że to ta sama wielkość, co uratowanego Diamonda mojej żony. Musiałbym ją jakoś przekonać, że jest jej niezbędny kolejny rower.
Jak żyć? Co robić?
:)

#29
oj to masz ten sam problem co ja z moja polowka :)

Tak szczerze to mala ta rama jest troche, przynajmniej dla mnie do miasta (166cm mam). No i ciezka. Scott jest alu wiec dlatego tak sie na niego napalilam.

#30
W kazdym razie masz czas na zastanowienie: Jak pozbieram czesci to mam nadzieje w pare dni to wszytko przelozyc, do maja moze sie uda. W razie czego moge ja przezimowac dla Ciebie, tfuuu dla twojej kobietki chcialam powiedziec :mrgreen: