#48
corrado1111 pisze:
2ass pisze:Uwielbiam go :mrgreen:
Zapraszam w lipcu
Niestety termin mam juz zajety, poza tym moja morda i sposob bycia moglby Wam sie nie spodobac :-P

#49
2ass pisze:
corrado1111 pisze:
2ass pisze:Uwielbiam go :mrgreen:
Zapraszam w lipcu
Niestety termin mam juz zajety, poza tym moja morda i sposob bycia moglby Wam sie nie spodobac :-P
Chyba moja.
Lodzermensch

#52
norbuja pisze:Gruby biegnie,mknie prawie,ale to Piecho zieje ozorem
Co to im się porobiło,fiu fiu .....
Może ich ze sobą na mały jogging zabrałeś hehe? :-D
42 kilometry.
Lodzermensch

#55
2 dobermany, hektar lak i hektary lasu....a to wszystko prawie w centrum Lodzi

rasa PANOW :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#57
Zajebista miejscowa ...i dla tych co nie byli to naprawde prawie centrum Lodzi :shock:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#61
Ten pies powinien zostać maskotką forum :mrgreen:
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#62
Dawno się u mnie nic złego nie działo więc się stało, pochorował mi się Tata. Myślałem o odwołaniu naszego spotkania ale nie, nie poddam się bez walki. Będę musiał jeździć do Taty codziennie albo nawet kilka razy dziennie ale jakoś to ogarniemy, najwyżej trochę posiedzicie na podwórku beze mnie.
Także wszystko aktualne jak najbardziej.
Lodzermensch

#67
corrado1111 pisze:Dawno się u mnie nic złego nie działo więc się stało, pochorował mi się Tata.
Zle wiesci :( zadbaj o tate a nami sie nie przejmuj .....jak nie teraz to za rok
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#69
Ja tam mogę swoje bilety odwołać ;) Słuchaj jeżeli potrzebujesz sporo czasu wolnego to ja też rozumiem jak najbardziej.Szkoda że tak wyszło lecz "czasu" nie oszukamy. Teraz najważniejsze jest żebyś ogarnął swoje sprawy niż ja przyjechał do was. Ja tak to widze w takiej sytuacji

#70
No dobra, do zlotu zostało 10 dni. Robimy listę obecności, kto się ma zamiar pojawić niech daje znać żebym wiedział ile set osób będzie.
No i Łodziaki, nie róbcie wstydu żeby było więcej Krakusów niż nas na zlocie w Łodzi.
Lodzermensch

#75
Michał, uprzedzałem już na zlocie że może się nie poskładać...
Była szansa, ze wszystko wypali, jeśli zdecydowalibyśmy się na urlop na północ od Krk - po drodze by było
Ale lato jest jakie jest więc walimy na południe i Łódź się zupełnie w to nie wkomponuje Niestety - Król Szwedzki w przyszłym roku musi zaplanować wizytację w I połowie lipca ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA
cron