#3
Z upoważnienia Ojca Dyrektora informuję o terminie zlotu: 9-11 czerwiec, to jest drugi weekend czerwca.

Dzwonić do p.Wandy i rezerwować bo miejsc nie jest za dużo pod dachem.
Lodzermensch

#9
czajnikmtb pisze:patrząc po cenniku wychodzi na to że przechowanie roweru prawie równa się z ceną noclegu :-P
ale co chcesz przechowywać?
jak wygląda to pod dachem to Corri powie najlepiej ale wydaje mi się że rowery mieli w pokoju A na polu namiotowym to na pewno możesz trzymać dziada przy sobie
Może mają teraz jakąś usługę schowania roweru pod kluczem - na noc, czy jakby kto chciał gdzieś na spacer poleźć, ale nie wydaje mi się aby na zlocie ktoś z tego korzystał
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#16
My z Elcią postaramy się być w jeszcze lepszej formie niż w zeszłym roku. Może też w końcu pokuszę się na nocną jazdę hehe
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#17
Jeśli można, to i ja chciałbym się wprosić. Szanse na swój przyjazd szacuję na jakieś 78,3-84,7% :)
Jeśli przyjadę, to rowerem, bo nie mam daleko, chyba że pogoda mnie zniechęci.
Pytanie: Czy w razie nagłej potrzeby można się zainstalować z psiworkiem pod wiatą (nie chce mi się targać namiotu) ?

#19
No ale jeśli zapłacę za namiot, a go nie postawię, to chyba mnie nie wychłostają. Mam nadzieję.
Chodzi o ew. sytuację awaryjną - mocny deszcz, atak zmutowanych chomików itp.

#21
Oczywiście. Rozumiem i jestem tego samego zdania. Niefortunnie sformułowałem myśli.
Ze znalezionych fotek wyciągnąłem błędny wniosek, że wiat jest więcej i nie wszystkie są jadalniami.
Sprawa nie jest na tyle poważna żebym musiał ją głębiej drążyć - myślę, że sobie poradzę. Dzięki.

#23
RS pisze:No ale jeśli zapłacę za namiot, a go nie postawię, to chyba mnie nie wychłostają. Mam nadzieję.
Chodzi o ew. sytuację awaryjną - mocny deszcz, atak zmutowanych chomików itp.
My PatoŁódź mamy zarezerwowany pokój 6-cio osobowy a jedzie na s 4 max. Zrobiliśmy tak dlatego żeby mieć pokój dla siebie i nie spać z jakimiś obcymi jak to było w zeszłym roku. Także jak się nic nie zmieni to będziemy mogli dwie osoby ewentualnie przenocować bo i tak płacimy za komplet.
Lodzermensch

#24
Ja standardowo biore duży namiot chociaż jeszcze nie wiem kto ze mną jedzie. Natomiast zawsze awaryjnie możesz przekimać w moim samochodzie. Troche miejsca jest :)

#25
qsik pisze:Ja standardowo biore duży namiot chociaż jeszcze nie wiem kto ze mną jedzie. Natomiast zawsze awaryjnie możesz przekimać w moim samochodzie. Troche miejsca jest :)
Taa:

Obrazek
Lodzermensch
cron