#46
aldek pisze:mój nr startowy przekażcie Hubertowi albo Adolfowi, jak przyjadą
ja niestety w tym roku nie wystartuje.
do nogi przyczepił mi się taki but Lorda Wadera, i do lipca nie spadnie.
Obrazek
No to do mnie już przyjedziesz w lipcu nie?
Lodzermensch

#55
corrado1111 pisze:
kaczko pisze:Panowie i Panie, piątkowy plan na przyszłą sobotę.
Poza tymi jazdami to zgadzam się całkowicie.
Ale jak to tak, bez jazdy? Nie wiem który rower zabrać, Zaskar czy Wicked. Zaskar aktualnie wymaga gruntownego serwisu, jedynie dobrze wygląda co by wpasowało się w twój plan pozostania jedynie przy alko Corri :D

#60
[INFO dla NAMIOTOWICZÓW]

Z tego, co się dowiedziałam może być ciężko ze znalezieniem dobrego albo i w ogóle sensownego miejsca na namiot w tym roku (pomimo, że pole pod Sokolicą jest sporych rozmiarów). W tym samym czasie odbędzie się kilka innych imprez, zarówno na terenie Brandysówki jak i w niedalekiej okolicy, jednakże noclegi mają zapewnione na tym właśnie polu namiotowym.
W związku z czym zachęcam do przyjazdu jak najwcześniej i postaraniu się rozbić w miarę "w kupie", bo raźniej.
My z Dodo planujemy przyjazd rano w piątek lub jeszcze wieczorem w czwartek.

#61
Elcia to rozstawcie sie w miarę szeroko po zewnętrznej żeby nam zagarnąć miejsce ogniskowe i jak najwięcej miejsca pod namioty :) My dotrzemy dopiero w piątek wieczorem.

#73
Hmmm. Dla zabawy taszczyłbym reaktor na zlot no proszę :-). Mała podpowiedź: na zdjęciu jest rezonator.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#75
Kurczę... Przesadziłem z tą podpowiedzią. Masz rację :-). Tak już myślałem o niej rok temu, ale dopiero w tym roku zebrałem dostateczną ilość sił by zrobić ten instrument. Troszkę poprawiłem fabrykę.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I
cron