#16
My z Elcią postaramy się być w jeszcze lepszej formie niż w zeszłym roku. Może też w końcu pokuszę się na nocną jazdę hehe
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#17
Jeśli można, to i ja chciałbym się wprosić. Szanse na swój przyjazd szacuję na jakieś 78,3-84,7% :)
Jeśli przyjadę, to rowerem, bo nie mam daleko, chyba że pogoda mnie zniechęci.
Pytanie: Czy w razie nagłej potrzeby można się zainstalować z psiworkiem pod wiatą (nie chce mi się targać namiotu) ?

#19
No ale jeśli zapłacę za namiot, a go nie postawię, to chyba mnie nie wychłostają. Mam nadzieję.
Chodzi o ew. sytuację awaryjną - mocny deszcz, atak zmutowanych chomików itp.

#21
Oczywiście. Rozumiem i jestem tego samego zdania. Niefortunnie sformułowałem myśli.
Ze znalezionych fotek wyciągnąłem błędny wniosek, że wiat jest więcej i nie wszystkie są jadalniami.
Sprawa nie jest na tyle poważna żebym musiał ją głębiej drążyć - myślę, że sobie poradzę. Dzięki.

#23
RS pisze:No ale jeśli zapłacę za namiot, a go nie postawię, to chyba mnie nie wychłostają. Mam nadzieję.
Chodzi o ew. sytuację awaryjną - mocny deszcz, atak zmutowanych chomików itp.
My PatoŁódź mamy zarezerwowany pokój 6-cio osobowy a jedzie na s 4 max. Zrobiliśmy tak dlatego żeby mieć pokój dla siebie i nie spać z jakimiś obcymi jak to było w zeszłym roku. Także jak się nic nie zmieni to będziemy mogli dwie osoby ewentualnie przenocować bo i tak płacimy za komplet.
Lodzermensch

#24
Ja standardowo biore duży namiot chociaż jeszcze nie wiem kto ze mną jedzie. Natomiast zawsze awaryjnie możesz przekimać w moim samochodzie. Troche miejsca jest :)

#25
qsik pisze:Ja standardowo biore duży namiot chociaż jeszcze nie wiem kto ze mną jedzie. Natomiast zawsze awaryjnie możesz przekimać w moim samochodzie. Troche miejsca jest :)
Taa:

Obrazek
Lodzermensch

#31
skolioza pisze:
corrado1111 pisze:
focker pisze:Corri - mogę się do Was podłączyć?
Pewnie, mam tylko nadzieję że Wanda nic nie odwali i będziemy mieli ten pokój.
zadzwoń i się upewnij, bo faktycznie w niedzielę jakieś choróbsko ją toczyła i kontaktowała słabiej niż zwykle
Niby zapisała przy mnie, puszczę zaliczkę i zadzwonię.
Lodzermensch

#34
Widzę, że moje sweet fotki stały się coroczną tradycją :-). Grunt, żeby nie trafiły na blilboardy :D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#35
dodo1989 pisze:Widzę, że moje sweet fotki stały się coroczną tradycją :-). Grunt, żeby nie trafiły na blilboardy :D
Módl się żebym w totka nie wygrał.
Lodzermensch

#40
Radziej pisze:Dzwonilem dzisiaj i niby miejsc już brak. Jeśli nie ma już wolnych łóżek to może mógłbym do jakiegoś pokoju ze śpiworem i materacem się dokoptować?
My teoretycznie mamy jeszcze jedno wolne łóżko, ale na górze bo ja się nie będę gramolił:).
Lodzermensch

#41
corrado1111 pisze:
Radziej pisze:Dzwonilem dzisiaj i niby miejsc już brak. Jeśli nie ma już wolnych łóżek to może mógłbym do jakiegoś pokoju ze śpiworem i materacem się dokoptować?
My teoretycznie mamy jeszcze jedno wolne łóżko, ale na górze bo ja się nie będę gramolił:).
Może być góra :) Z góry wielkie dzięki dobry człowieku! Jeśli byłaby taka możliwość. Jakoś się odwdzęczę ;)

#42
Radziej pisze:
corrado1111 pisze:
Radziej pisze:Dzwonilem dzisiaj i niby miejsc już brak. Jeśli nie ma już wolnych łóżek to może mógłbym do jakiegoś pokoju ze śpiworem i materacem się dokoptować?
My teoretycznie mamy jeszcze jedno wolne łóżko, ale na górze bo ja się nie będę gramolił:).
Może być góra :) Z góry wielkie dzięki dobry człowieku! Jeśli byłaby taka możliwość. Jakoś się odwdzęczę ;)
No to u nas już komplet.
Lodzermensch