który?

Czas głosowania minął 2017-01-20, 20:54 Można wybrać tylko 1. opcję

1. Focus Raven '99 - Yves Moi
Liczba głosów: 1 (2%)
2. Diamond Back Axis Pro '92 - Konrik80 (Brak głosów)
3. Giant Chaos - Czajnikmtb
Liczba głosów: 2 (4%)
4. Wheeler 9980 - Marcin74
Liczba głosów: 7 (12%)
5. Kastle Titanium Pro '92 - Sztopi17 (Brak głosów)
6. Checker PIG CPX 4050 - Skeevo
Liczba głosów: 2 (4%)
7. Wheeler Titanium - Focker
Liczba głosów: 6 (11%)
8. Eden Cybertech - Kasztanek
Liczba głosów: 2 (4%)
9. Specialized Stumpjumper - Snack
Liczba głosów: 2 (4%)
11. GT RTS-3 - Retromen
Liczba głosów: 6 (11%)
12. Cannondale Super V 3000- Marcin74
Liczba głosów: 3 (5%)
13. Ritchey OMC - Ryś Stepowy
Liczba głosów: 2 (4%)
14. Specialized S-works - Adamello
Liczba głosów: 2 (4%)
15. Mongoose Pro NX 7.3 - Jareczek
Liczba głosów: 3 (5%)
16. Rocky Mountain DH '97 - Maniar72
Liczba głosów: 1 (2%)
17. Alpinestars Cro-Mega LX - Grzesiek14
Liczba głosów: 2 (4%)
18. S-bike 726 - Czacha
Liczba głosów: 16 (28%)
Liczba głosów: 57

#17
nooo szkoda że mało głosów, to trochę świadczy o zainteresowaniu i zyciu na forum. poziom rowerów przyzwoity, wygrał mój faworyt więc jestem zadowolony. nie ukrywam pod koniec tego roku zgłosze wszystkie swoje rowery uprzednio conieco modyfikując każdy i przypominając ich historię. Słabe jest to jak mało każdy zgłosił swoich maszyn, a potem jak trochę na siłę zgłaszane były inne,,,,
cała czołówka top 4 jak najbardziej zasłużona punktacja.
gratulacje :mrgreen:

Obrazek
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#19
No chłopaki, no nieźle. Dzięki bardzo za docenienie mojej maszyny:). Z mojej strony obiecuje, że nie stanę na laurach, i pokaże kolejne fajne projekty. Rower i ten i kolejne planowane miały powstać już dawno temu, ale ciągle brakuje czasu. Teraz rodzina mi się niebawem powiększy, więc będzie jeszcze mniej czasu... stąd mega spina, żeby choć jeden rower był złożony w tamtym roku.

#20
Gratuluję zwycięzcy ! I gratuluję wszystkich uczestnikom za zbudowanie tak pięknych maszyn a mianowicie za włożenie w nie tyle czasu i sporo serca 8-) Jestem dumny z was panowie ! Dzięki wam w naszym kraju tworzy się niezapomniana grupa ;-) Mam nadzieję że większość z tych maszyn zobaczę w tym roku na zlocie 2017
Ostatnio zmieniony 2017-01-21, 20:06 przez Lukanio, łącznie zmieniany 1 raz.

#22
widać że w tym roku poziom rowerów skoczył mocno w górę aż uciecha patrzeć na to wszystko jak się rozwija
głosów fakt mało
mój faworyt wygrał choć wcześniej miałem innego zanim ten się pojawił na forum :)
widać tą różnorodność w sprzęcie os standardowych po nietuzinkowe mało spotykane i kultowe
brawo tak trzymać !!! :D :mrgreen:

#23
Zagłosowałem na jedyny rower, który widziałem na żywo, mimo, że zdjęcie nie do końca oddaje jego urok. I tak sobie pomyślałem, że gdyby istniał obowiązujący wszystkich wzór dodawania rowerów do konkursu, powiedzmy trzy zdjęcia: profil od strony napędu, kokpit, i zdjęcie pod kątem, który pozwoli zobaczyć przód i bok jednocześnie, a także krótki ryt historyczny odnośnie wejścia w posiadanie roweru i jego ewolucji to byłoby bardzo fajnie i znacznie ułatwiłoby to podjęcie decyzji co do głosu.

#24
DOMAN pisze:gdyby
gdyby babcia miala wasy to by byla dziadkiem ;)
to nie czas i miejsce na zale ......igrzyska skonczone mamy zwyciezce
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#25
Gratuluję zwycięzcy oraz pozostałym uczestnikom, bo wszystkie wystawione do konkursu rowery są pięknymi maszynami.

Ostatnio mniej czasu mogłem poświęcić forum i dopiero teraz dowiaduję się o usunięciu Bike-Tech'a. Szkoda.
@dzidziusbmw, wiele osób Ci doradzało i szczerze kibicowało. Teraz ich udział uznałeś za bezwartościowy, a sprzęt wart pokazania zniknął. Mam wątpliwości czy to dobry krok.
Przepraszam za OT.