#2
Ja niestety tylko wode na herbate....jak cos to podesle przepis :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#3
Nasz kolega forumowy lubi ale to samouk i raczej tworzy przepisy :-)

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#5
Gotowałem kiedyś korbę SLXa w garze z ludwikiem i jakimiś detergentami. Po jakiejś pół godzinie zaschnięty smar i syf dużo łatwiej z niej schodził. W tamtym momencie osiągnąłem apogeum mojej sztuki kucharskiej i po tym zawiesiłem działalność. Później powrot do korzeni i aktualnie głównie Vifony itp smakołyki od Knorra :mrgreen:
https://www.facebook.com/evobikesycow

#6
Adamello pisze:Gotowałem kiedyś korbę SLXa w garze z ludwikiem i jakimiś detergentami. Po jakiejś pół godzinie zaschnięty smar i syf dużo łatwiej z niej schodził. W tamtym momencie osiągnąłem apogeum mojej sztuki kucharskiej i po tym zawiesiłem działalność. Później powrot do korzeni i aktualnie głównie Vifony itp smakołyki od Knorra :mrgreen:
A może bimber? Bimber też się gotuje.
Lodzermensch

#14
jJa ma mwszystko swoje. grzyby, maliny soki, ogórki, papryki, suszone marynowane i t d , chińszczyzna , kurczaki , gotowanie to żadna filozofia , co sie wrzucio do gara zawsze coś z tego wyjdzie z odrobiną vegety i pieprzu oraz chilli
www.velotech.pl

#15
Jeżeli kogoś nie rażą przekleństwa i aluzje seksualne to bardzo ciekawe przepisy można odnaleźć na kanale pewnego szweda na youtube. Pewnie większość z Was go kojarzy - Food Emperor. Poza tym sporo inspiracji w zakresie kuchni dla prawdziwych facetów (choć niekoniecznie dla wytrawnych sportowców) można znaleźć w książce "Przepisy i opowieści" Suwały, Barona i Pana Sandacza.

#18
Co za czasy... Facet musi dobrze wygladac, zarabiac, zajmowac sie dziecmi, gotowac i sprzatac :-) Yebac takie rownouprawnienie :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#19
Pisząc o prawdziwych facetach oczywiście użyłem dość stereotypowego skrótu myślowego odnosząc się do książki Suwały i Barona. Po prostu w "Przepisach i opowieściach" są prawie same potrawy mięsne, w tym takie "armaty" jak pieczony świński łeb, ozory, flaki, grasice, jądra i ogony oraz cała góra tłustego mięcha wszelkiej maści. Zważywszy na to, że moja żona też lubi przepisy z tej książki może faktycznie trochę zbyt pochopnie użyłem tych prawdziwych facetów:)

#20
metabolizm zastąpił metafizykę, takie czasy :-D
generalnie, to całe to goto-mambo-dżambo mam w głębokiej pogardzie, aczkolwiek wiem niestety że wszystko nieuchronnie zmierza do powstania następujących, przełomowych książek/programów na tefauenie:
Zmywanie dla twardzieli
Podcieranie dla die-hardów
Męskie odlewanie
Defekacja dla wytrwałych

Tradycyjnie, jak to u mnie - kopyrajt na ww. tytuły macie za darmo. Nic, tylko brać, do edziamiszczaka dzwonić, kręcić, zarabiać, na ściankach brylować. Perfekcyjny Pan sromu i Radom Express macie w bonusie.
Ot, co.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#21
Aldek +1

Czyli prawdziwy facet zagryza jądra i popija je pewnie Fritz-kolą.
Ja potrafię zrobić rosół, na drugi dzień pomidorową ;-), rizotto, rybę, etc. Właściwie wszystko można przygotować raz lepiej, raz gorzej ale zjeść się da. Bo co za problem wrzucić do garnka mięso, warzywa, i doprawić? Robi się samo :-)
SerwisBajka.pl i NieOceniam.pl

#22
Kiedyś uważałem,że nie mam głowy do gotowania. Potem jednak totalnie sie w to wciągnalem Warto jest szukać przepisów w sieci Zapiszcie sie na przykład do newslettera na stronie przepisy.pl. Powinni Wam dzięki temu codzienine wysyłać na maila kilka pomysłów na codzienne sałatki czy też obiady. Jeśli zastanawiacie sie nad dobrym obiadkiem to proponuję tą zupe kalafiorową: https://www.przepisy.pl/przepis/zupa-kalafiorowa-3 Zupa jest prosta, smaczna i można ją sobie bez problemu odgrzać na drugi czy trzeci dzień. Każdy facet sobie poradzi.

#24
Nie ma to jak Stary człowiek i może . chwalić Pana i popijać piwko .......bezsensu temat....rosół , pomidorowa ,a co ma baba robić ??? zapiern....na rowerze w tym czasie .....eee nie tedy droga , najlepsze są zapiekanki i kebaby jak podają jędrne baby.
www.velotech.pl

#25
marcin74 pisze:Ja niestety tylko wode na herbate....jak cos to podesle przepis :idea:
To ja bym prosił - ciągle przypalam :)
Jestem kulinarnie niepełnosprawny, ale wynika to z braku wiedzy elementarnej - jak się nie wie czym różni się smażenie od pieczenia, to cudów nie można się spodziewać i trudno cokolwiek powiedzieć o tzw. talencie.
Na co dzień gotowanie mnie nie bawi, ale od czasu do czasu może być fajnie. Najczęściej makarony i ryż.
Zmotywowany słowami żony, że Jacek (nasz kolega) robi świetne sushi, zgłębiłem temat. Po paru tygodniach podobno prześcignąłem Jacka, więc może "wystarczy chcieć" :) ?
Bardziej jednak kręcą mnie rowery niż noże do bezstrzępnego krojenia nori, ale rozumiem, że onanizm sprzętowy występuje na wielu polach.
Dobra...Wracam do roboty.

#26
Panowie to może zróbmy temat z fajnymi przepisami do diety kolarskiej, no nie tylko. Kto zrobił coś ciekawego to niech się pochwali przepisem tutaj, bo na forum same stare wygi :D więc pewnie znają sie na diecie :D