#16
Bardzo nie chce Ci przyznać racji ale muszę... Ostry pasztet wyszedł. Nim postawię ostatecznie krzyżyk na tej ramie to dam jej szansę w terenie. Może lepiej jeździ niż wygląda :-D

#19
..... a nie mówiłem :)

Bierz ramę od Adamello, jest w super stanie i te wewnętrzne prowadzenie linek... coś pięknego. Kuwa ma kąty dobre na przełajkę i nie jest taka długaśna. Co prawda niektórzy zjedzą Cię na forum, ale co tam ;)

Adamello, jaki rozstaw tylnych haków mają roczniki >90' ?

#20
I znów te dłuuugie poszukiwania. Który to już raz... Gdyby ktoś z Was posiadał coś z agresywniejszą geometrią, proszę pisać. Coś może pohandlujemy ;)

#25
Wiosna za oknem, założyłem zatem hamulce i wyszedłem nabić trochę km. Wrażenia? Cofam wszystko złego co mówiłem o tej konstrukcji. Jeździ mi się mega wygodnie, jeżeli chodzi o brak agresji w geometrii to nie przeszkadza na tyle by wjechać tam gdzie zazwyczaj jeżdżę tym:

Obrazek


Objeździłem bandy, nawet transfery latałem - miny kumpli, bezcenne :mrgreen: To jest to czego potrzebowałem. Może pogubiłem się gdzieś w tej całej nomenklaturze cx, nie cx, hybryda, gravel itp. Wyszedł dziwak ale już go lubię.

Nie mam jeszcze zamontowanej manetki, ale waga pokazała to:
Obrazek


Lekko nie jest ale patrząc na wagę ramy 2700g i widelca 1100g to waga całości jest akceptowalna. Będę szukał widelca plastikowego ale widzę, że jest problem by znaleźć coś na 1" z piwotami.

A co całość wygląda tak:
Obrazek


P.S. Szefie, proszę przenieś temat do działu "Inne". Trzymajmy porządek na forum. Jakbym tego nie ujął to przełajówka to to nie jest ;-)

#26
cass pisze:Wiosna za oknem, założyłem zatem hamulce i wyszedłem nabić trochę km. Wrażenia? Cofam wszystko złego co mówiłem o tej konstrukcji. Jeździ mi się mega wygodnie, jeżeli chodzi o brak agresji w geometrii to nie przeszkadza na tyle by wjechać tam gdzie zazwyczaj jeżdżę tym:

Obrazek

Objeździłem bandy, nawet transfery latałem - miny kumpli, bezcenne :mrgreen: To jest to czego potrzebowałem. Może pogubiłem się gdzieś w tej całej nomenklaturze cx, nie cx, hybryda, gravel itp. Wyszedł dziwak ale już go lubię.

Kolega wybiera się na Joyride czy nie przepada za imprezami ? :lol:
cron