#31
classic_cars pisze: nawet do cabrio się zmieścił :)
focus?
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,

#34
Fajnie się jeździło przez te lata rowerem :-) jak będę miał chwilę wyczyszcze, wypoleruje, nawoskuje i wezmę lustro zrobię ładne fotki. Niestety rower idzie w odstawke na minimum pół roku lub wiecej :-( trochę mi z tym ciężko bo to moja pasja jak i ciężary, ale chirurg naczyniowy powiedział, że mogę tylko chodzić, spacerować zero dzwigania i wysiłku :-( chyba,że chcę na tamten świat i co dwa tyg wizyta w szpitalu
Załączniki
Screenshot_2016-04-10-08-44-17.png
Snow

#36
classic_cars pisze: chirurg naczyniowy powiedział, że mogę tylko chodzić, spacerować zero dzwigania i wysiłku :-( chyba,że chcę na tamten świat i co dwa tyg wizyta w szpitalu
To co ty zawał miałeś :!: :?: :shock:

#38
Żyły w prawej nodze sa mocno zapchane zakrzepami od kostki do uda kilka cm od samej tetnicy, do tego jest spuchnieta. Lekarz powiedzial ze w tym stopniu dopiero za minimum pół roku mogę sie wyleczyć z tego dziadostwa, przy duzym wysillku zakrzep moze sie oderwac i trafić do serca/ płuc i w tedy kaput. Myslalem, że to naderwane ścięgno i tak sobie chodzilem z opaska, w pewnym momencie nie moglem już chodzić i słabo sie czułem trafilem na sor. Najdziwniejsze jest to, że to łapie żuli i stare babcie, a nie chłopa 28 lat.

#39
classic_cars, Kazdy cos "ma" gratis od losu...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#40
classic_cars pisze: Najdziwniejsze jest to, że to łapie żuli i stare babcie, a nie chłopa 28 lat.
A nie można być żulem w wieku 28 lat :mrgreen: :?:
Jakim cudem powstał ten zakrzep ?
Pewnie się źle odżywiasz albo masz genetyczną skłonność do tego gówna :-/

#44
Witam serdecznie po dość długiej przerwie. Można powiedzieć, że wróciłem trochę do zdrowia, mogę już biegać jeździć rowerem no być w miarę aktywny, choć choroba narobiła mi problemów i pojawiły się powikłania. Jazda rowerem jest częścią rehabilitacji, ponieważ wysiłek oraz praca mięśni napędza mój układ krążenia z którym mam teraz problemy. Wstawię też normalne fotki bo w końcu mam lustro :)
Teraz mam prośbę czy jest ktoś na forum co ogarnia części albo handluje nimi bo
Będę musiał znaleźć do swojego roweru:
- Korbę prawą lub same kasety bo są pokrzywione
- tylne kasety również bo wszystko jest praktycznie od nowości

części muszą być wiadomo z epoki

Jeśli chodzi o części do rowerów jestem trochę zielony :P prędzej coś ogarnę w samochodzie
Przednie korby to Deore LX 400

#45
Zdrowia raz jeszcze! Fajnie, że wszystko powoli się układa.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#48
Szkoda że tylko 2,3 litra i okrągłe światła ale i tak mi się podoba :-)
Mój stary miał taką samą budę ale 2,8 benzyna i to popierdzielało jak rakieta :shock:
Po za tym zawieszenie wyłapuje wszystkie kratery w polskich syfiastych drogach więc aż chce się jechać 8-)

#49
Zawsze beczke chciałem mieć ale jakoś nie wyszło. Same W124 kupowałem swojego czasu)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#50
hit00r II, dobrze , że nie 200d :mrgreen: i 55 horse power.
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#51
miałem już taką 55 horse powerów biegały jak stare szkapy :shock: zero jazdy. Beczka sto procent oryginał silnik, skrzynia, dyfer, brak lusterka prawego i co najważniejsze bez rdzy. Jest to druga seria czyli bawole oczy, chciałem zapodać prostokątne lampy, ale to tak jak byś wymienił stare deore xt na nowe shimano lub sramy :mrgreen:

Jazda tym autem to czysta przyjemność, przez progi przelatuje z prędkością 30-40 ostatnio się zapomniałem golfem to prawie urwałem zderzak z przodu :-D :-D
Jeżdżę nią na co dzień i w porównaniu do diesli można tym się normalnie poruszać. Od marca zrobiłem już 8 tyś km :)
Poza tym na szafie ma 200 i brakowało mi 5 km do zamknięcia szafy :)

Obrazek
Obrazek

#53
Wczoraj kiedy jechałem na "Odrodzenie" spotkałem hitlerowców w takiej beczce tyle że białe kombi.
Stan IDEALNY :-D
Sądziłem że to Polacy ale później zerknąłem na blachy - były z Niemiec /e:Skolioza/
Ostatnio zmieniony 2017-06-26, 08:01 przez hit00r II, łącznie zmieniany 1 raz.
Załączniki
mercedes-w123-200d-kombi-rok-produkcji-1977-.jpg

#56
Witam
rowerem ostatnio napierdzielam kilometry. GT jak zwykle spisuje się doskonale i bez problemów jeździ czy to asfalt czy las

pojawił się też Mercedes baleron w124 powoli go modyfikuję w kierunku german style ;) zdjęcie jeszcze seria obecnie stoi na warsztacie zmieniam zawieszenie koła itp
Załączniki
rrrr.jpg
rrr.jpg
gt

#57
Miałem kilkanaście W 124.Na szczęście wyleczyłem się z tego nałogu)
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike