#4
Piotr przestałbyś pierdzielić tylko zabrał się za składanie tego:

Obrazek


Fajne cacko.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#6
skolioza pisze:
Piotr pisze:ja pozwolenie dostalem jak robiłem fotki to po co to pierdzielenie ?
słowo klucz NASZE - nie nasze fotki, bo takich toja mogę pierdyliard wrzucić tylko NASZE rowery
łapiesz różnicę?
A cześć już mówisz?
Lodzermensch

#7
Zdjęcia są moje i mojego autorstwa , fotografowac wg prawa moge wszystko za wyjatkiem publikacji osób tak aby ich twarze nie były rozpoznawalne publicznie i nie były tłem do tematu głównego, jakieś putania jeszcze ?

Wklejanie fotek z neta cudzych to łamanie praw autorskich a nie wklejanie swoich to zasadnicze róznica w stosunku do mojego zapytania w tamtej galerii co kto miał - a powinno byc przeniesione od razu do innego tematu - kłania sie tutaj niemoderowanie i stawrzanie zamieszania
w sumie napisłem to z przymróżeneim oka ale .... panowie powaga , dziub w ściub.

Jeśli własciciel tegop roweru zgłosi sie ze nie chce to zamkne galerie a tym czasem poczytajcie sobie prawo .

Dlatego napisłem na poczatku ze dostaŁm pozwolenie na publikacje zdjęc tego roweru , podobnie zrobiłem to na poczatku istnienia forum jak ze Skoliozą szukialiśmy sposobów na rozwijanie forum .

Howgh..

Niestety dwukrotnie nie powiedział , wstyd mu było przed rodziną ........face to face

Skevo - ramset będzie na sprzedaż , pomimo rozmiaru 18" jest dla mnie za mały i nie ma sensu sie babrac dla idei , wystawie na RB moze wiecej dadzą :roll: tak samo Alpinestara , za duzy :-P
www.velotech.pl