#3
Piotr pisze:hm a masz pozwolenie na prezentowanie nie swoich rowerów ? bo to mają być galerie nasze , prawa autorskie sie klaniają ...
Wybacz nie wiedziałem gdzie wstawić :oops: proszę moda o przeniesienie we właściwe miejsce

#10
prawdopodobnjie jest tak jak opisano pod zdjęciem , że śruba zciąga całośc mostka i sterów od góry, przechodzi aż do spodu widelca - podobne ststemy mają bmx .

Nie wiem tylko jak ograniczyli siłe nacisku na stery powiązane z silą blokady mostka aby nie ruszał sie na boki .

Takie moje domysły po przeglądnięciu systemów bmx
www.velotech.pl

#11
to jest problem jeden ;-)
a drugi ktory pojawia sie jeszcze wczesniej to taki ,ze do dedykowanego rozmiaru ramy trzeba dobrac odpowiedni widelec :!: :!: :!:
szukalem w roznych miejscach jakiejs odpowiedzi/tabeli ale nigdzie na nic nie natrafilem :idea: :idea: :idea:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
Lukanio pisze:Zobaczcie dalej co ma w albumach
Lucanio "TheProsCloset" to jest amerykański sklep internetowy, który powstał na ebay-u stąd tyle fajnych rowerów w galerii. Na co dzień handlują rowerami i częściami z epoki. Chociaż widziałem ostatnio że sporo nowizny też mają powystawianej.
Można też u nich sprzedać swoje części zgodnie z ich wyceną lub zamienić na inne.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#14
a pro pos kleina
nie mogłem się oprzeć
Obrazek
centurion accordo gt '88, gary fisher big sur '99, trek singletrack 950 '95, romet-universal '82, centurion-ritchey '90-91, nishiki bombardier '94, peugeot black rock '90, univega dual action-pro '96, koga-miyata traveller '91/ ramy; wheller 6600 '93, centurion accordo '87, katrga dx '90 /było: muddy fox courier comp '92, peugeot mackenzie '92, giant cold rock '90, '91, '92,