#16
Yo.
Finalnie wyszło tak:
Obrazek


Więcej fotek:
https://goo.gl/photos/s62SXyfauV72aNkA6

Do oprzętu Shimano Exage doszły hamulce Dia-Compe - co prawda był plan na Tektro w kolor ale nie ukrywam że szkoda było mi zamawiać kolejne jak tamte leżały i się kurzyły a mimo innego koloru są ok.

Najwięcej walki było z widelcem - chciałem trzymać się koncepcji sterów nakręcanych ale widelców na 1' jest jak na lekarstwo - po paru przymiarkach wpadło Indy przemalowane na czarno.

Koła wpadły inne ale właściwie takie same - set taki sam tylko obrączki srebrne - jest bardziej mdło ale lepiej pasuje + zaciski Shimano 600 i kaseta z epoki ;-)

Pozatym powiedzmy szału nie ma ale cudów miało nie być w końcu średnia niższa :-)

Zadowolony jestem ale umiarkowanie - po pierwsze chciałem żeby było schludnie i dałem zbyt krótkie pancerze - jak się obrobię to chyba to poprawie bo jest na styk...
dwa - tylna opona pynkła i nie mogę znaleźć do kompletu nic - może ktoś poratuje czymś pod kolor?
trzy - rower okazał się za duży na kandydatkę i raczej nie zostanie ze mną a nie ukrywam że mi się podoba i budowałem go z inną myślą...

Jakieś opinie?

pozdrawiam
Maciej
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996
cron