#16
Szkoda że tym razem nie udało mi się zjawić, może w przyszłym roku. Widzę że jak zwykle pogoda i atmosfera na imprezie dopisała.

P.S.
Dużo fajnych maszyn na zlocie, ten Hercules na Record OR mocarny...

#24
skolioza pisze:
Radziej pisze:Zdjęcia prawdy zostały ujawnione, trzeba podać szefa do dymisji :mrgreen:
ok, to kto organizuje przyszly zlot? :mrgreen:
Po przyjrzeniu się stwierdzam że to jawna prowokacja a nawet mistyfikacja. Ten wklejony kieliszek to ewidentna amatorka. Następnym razem postaraj się bardziej Corri. Łobuzie.
Ostatnio zmieniony 2015-06-15, 19:48 przez Radziej, łącznie zmieniany 1 raz.

#26
poszaleliscie czy co ???
co zdjecie to FATBIKE :oops: :oops: :oops:
kaszanka :oops: :oops: :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#29
no to i jak chciałem podziękować, że było jak zwykle extra. szkoda że nie zostałem na niedzielne kręcenie, ale w nast roku na pewno nie odpuszczę.
ja zabrałem nr startowe swój i julki, ale zobowiązuję się, że na następny zlot zrobię nowe jeszcze lepsze bo mam taką możliwość.
a co do picia i tego tamtego to wszystko jest dla ludzi, tylko z umiarem żeby się nie zeszmacić za bardzo bo to przecież rowerowy zlot towarzyski kultura, pogaduchy, małe dzieci, ludzie, słońce, kobiety i te sprawy ;)
pozdrosss
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#31
No to może i ja również też napiszę podziękowania.
Oczywiście dla Skoliozy, bez którego Zlot nie mógłby się odbyć, dla Wertkala za nagrody no i dla Dodo, który wziął mnie jednak na wymagającą trasę ale mimo wszystko daliśmy wspólnie radę (jak na pierwszy taki raz). Atmosfera świetna, rowery rewelacyjne no i pogoda jak zawsze dopisała i co najważniejsze, że załamanie deszczowo burzowe nie zastało nas w sobotnią noc.
Miło było Was wszystkich spotkać, mam nadzieję, że uda się coś jeszcze zorganizować wcześniej niż za rok; na kolejny Zlot oczywiście z Dodo się zapisujemy i liczymy na kolejny miło spędzony weekend :-)

P.S. Dorzucam linka do zdjęć na fb, bo w galerii Dodo ucięło jakieś 22 zdjęcia
Zlot 2015

#33
Dla mnie osobiscie trasa byla zbyt dziurawa :) a raczej dla mojego sztywniaka :)
zaluje ze bylem tylko na krotko w sobote, nastepnym razem pisze sie na wieczorne suplementacje :)

#34
I ja - pozdrawiając z Rumunii - bardzo dziękuję za miło spędzony czas. W szczególności oczywiście dziękuję Marcinowi & Co. za świetną organizację. Do zobaczenia w przyszłym roku :)
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#37
Szkoda tylko, że płaszczyzna muzyczna trochę mała, ale może się postaram coś załatwić na przyszły rok. Oczywiście o akompaniamencie naszego kolegi z konkurencyjnego obozu należy wspomnieć, bo grał bardzo fajnie, a niestety nikt tego nie uwiecznił. Impreza retromtb cały czas się rozwija, przeobraża, dlatego warto być na miejscu i na żywo poczuć ten klimat - co roku jest inaczej :-)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#39
Chodziło mi raczej o zabranie gitary klasycznej wzorem wspomnianego pana Marka :-D. Nagłośnienie raczej przewidywałem dla Twojego głosu podczas przemówień. Choć może wtedy niepotrzebnie coroczne spotkanie nabrałoby zbyt oficjalnego charakteru. Ciężko powiedzieć czy wyszłoby to na plus :-D
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I
cron