#168
Po cholerę obkleiłeś tył ramy jakąś GÓWNIANĄ taśmą izolacyjną?
To jest paskudne i bez sensu.
Jeszcze bym zrozumiał gdyby to była topowa rama - wtedy można chuchać.
Jak ją kiedyś będziesz sprzedawał to i tak nie będzie wiele więcej warta od takiej mniej zadbanej.
Też kiedyś w wieku 15 lat miałem taką fazę żeby idiotycznie obklejać ale szybko z niej wyrosłem.

#170
Bart pisze:
hit00r II pisze:i bez sensu
Twoje życie jest bez sensu.
Skoro moje życie jest bez sensu to jak nazwać twoje ?
Składasz jednego szankla i się nim podniecasz jak by to było nie wiadomo co.
Piszę ci że coś jest brzydkie a ty się odnosisz do mojego życia jak gimbus ?
Każdemu sprzedajesz takie mierne docinki jeśli nie pieje z zachwytu nad twoim dziełem ?
Ja mogę ci dołożyć o wiele mocniej ... ale po co ?
Taśma na ramie wygląda beznadziejnie i tyle ... na widelcu to już nawet nie skomentuję.
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Chcesz zabezpieczyć to naklej przezroczystą folię - ktoś to po coś wymyślił.

#171
hit00r II pisze:
Bart pisze: ...
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Np. smołą.
Byłby dyskretny akcent retro ;-)

#172
RS pisze:
hit00r II pisze:
Bart pisze: ...
Weź może powlecz cały rower jakąś masą plastyczną żeby przetrwał ze 2 stulecia ...
Np. smołą.
Byłby dyskretny akcent retro ;-)
I przy okazji Stealth
Lodzermensch

#178
Bart pisze:
hit00r II pisze:
corrado1111 pisze: :mrgreen:
Tak samo stylowy jak rower z tematu :->
.
I tak twój Marin jest najstylowszy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Tyle że Marin wygląda OK . Oczywiście nie pod kątem doboru osprzętu z epoki. Miał być rowerem do jak najsprawniejszego łykania kilometrów i świetnie się do tego nadaje.Wprowadzam w nim zmiany , które powodują że jest sprawniejszą maszyną a nie pod kątem retro. Nigdy nie twierdziłem że będzie sprzętem na wystawę.
Na wystawę jest Super V2000 ... chyba że go nie widziałeś 8-)
Może wyszydzisz tego Cannondale'a cwaniaczku 8-) :?:

#180
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Tyle że Marin wygląda OK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wprost powala urodą :lol: :lol: :lol: aż sobie znowu Twój wątek otwarłem żeby sobie o tym przypomnieć :lol: :lol: :lol:
OTWARŁEM - OMFG :!: :shock:
Mój rower jest ładny sam w sobie bo klasyczny ... natomiast nie jako eksponat retro.
Wielu osobom się podobał ale to nie byli znawcy retro sprzętu tylko laicy.
Czytaj ze zrozumieniem Ociec 8-)

#182
hit00r II pisze:
skolioza pisze:
hit00r II pisze:Tyle że Marin wygląda OK
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
wprost powala urodą :lol: :lol: :lol: aż sobie znowu Twój wątek otwarłem żeby sobie o tym przypomnieć :lol: :lol: :lol:
OTWARŁEM - OMFG :!: :shock:
Mój rower jest ładny sam w sobie bo klasyczny ... natomiast nie jako eksponat retro.
Wielu osobom się podobał ale to nie byli znawcy retro sprzętu tylko laicy.
Czytaj ze zrozumieniem Ociec 8-)
Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#183
skolioza pisze: Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
Napisał bym ci " NIE ZESRAJ SIĘ" ale mi nie wolno więc nie napiszę :lol:

#184
hit00r II pisze:
skolioza pisze: Tak, 3 strony wątku i cała jedna pozytywna opinia nt Twojego ulepa... Ale to nie jest wątek o Twoim rowerze więc nie będę się o nim szerzej wypowiadać, pozostaje mi cieszyć się Twoim szczęściem
Napisał bym ci " NIE ZESRAJ SIĘ" ale mi nie wolno więc nie napiszę :lol:
Rozumiem
Brakło argumentów merytorycznych więc zaczęło się rzucanie fochami (żeby nie napisać w nawiązaniu do Twojego posta - gównem)
To ostatecznie wyczerpuje temat , raz jeszcze jednak podkreślę swoją radość z Twojego szczęścia
Wesołych Świąt
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#186
skolioza pisze: Brakło argumentów merytorycznych więc zaczęło się rzucanie fochami
No przecież podałem argumenty ... rama stylowa i kilka części ( nie wiele ) reszta nowsza żeby rower był jak najszybszy.
Nacisk kładłem tylko i wyłącznie na ergonomię oraz sprawność.
Nie mam w nim różowego siodła i żółtego widelca więc całość dobrze się komponuje wizualnie.
Części nie są retro ... bo przecież PISAŁEM jak dla ameby umysłowej że od początku nie miały być :!:
A ty będziesz cały czas miał pożywkę tak jak bym napisał w opisie że BUDUJĘ GO OD PODSTAW ZGODNIE Z EPOKĄ.
Tyran to tyran i tyle.
Ma zapindalać lepiej niż seria i tak jest.
Rower się udał zajebiście bo o dziwo jest WYGODNY :shock: a to była ostatnia cecha której się po nim spodziewałem.
W połączeniu z tym że ten rower zarąbiście jedzie uważam że jest bardzo udanym tworem.
Tyle w temacie.
Jak chcesz się ślinić na mostki , przerzutki , nyple i inne badziewia to możesz sobie otworzyć temat Retromena , który się starał jak mógł żeby ciebie zadowolić 8-)
Smacznej kiszonki czy co wy tam jecie na te święta :-P

#190
yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm

#191
mentos pisze:yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
Przestudiuj temat od początku to się dowiesz dlaczego ten jest szczególny :mrgreen:

#192
hit00r II pisze:
mentos pisze:yyyyyyy, aaaaa, otwarłem właśnie i w końcu ten temat bo jakoś na Retro MTB mnie on spec nie interesuje, ale o co tu chodzi gdyby ktoś mógł streścić bom po 3cim browarku?
THX
Przestudiuj temat od początku to się dowiesz dlaczego ten jest szczególny :mrgreen:
Znajdziesz tu również kilka ciekawych wypowiedzi forumowego głupka
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#193
Bart pisze: Znajdziesz tu również kilka ciekawych wypowiedzi forumowego głupka
A który to taki ?
Dlaczego wciąż starasz się kogoś obrazić ?
Napisali ci że zamieszczasz posty o tym że wymieniłeś jedną śrubkę to się nie dziw że jest fala uzasadnionego hejtu.
Ja wiem że mogłeś jeszcze umieścić foto ze zdzierania naklejki ochronnej na znaczku w ramie - przed i po 8-)

#195
eee, yyy, no dobra, nieważne, 4 bronek i już mnie ciekawość odeszła ;-), papa
PŁACĘ ZŁOTEM ;-) Tioga Psycho K Skin Wall; Kierownica alu Zoom 130 lub 150 złotawa, Mostek ahead czarny i srebrny ControlTech mocowanie kiery na jedną śrubę, 1i 1/8 cala ,120-135mm
cron