#136
corrado1111 pisze:Czyli jednak miałem rację.
Nie do końca.

Celowo kupiłem rower ze średniej półki. To był mój pierwszy 29e, takę nie chciałem wydawać za dużo kasy. Nie wiedziałem czy mi się spodoba.

Przez trzy lata i takim przebiegu dużo części się zużyło i logiczne, że wymieniałem je na lepsze. Nie wymieniałem wszystkiego od razu, nowe na nowe, ale lepsze.

Jakbym wtedy kupił rower za 8 tys zł to co by było ?
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#137
Jezuu, ja nie kwestionuję Twojego zakupu, chciałem się dowiedzieć ile poszło i ile jeszcze wydasz w nawiązaniu do tego że nie wydasz na rower 6 tysi. I to tylko tyle. Peace.
Lodzermensch

#139
Bart pisze:Dałem za rower w 2015 roku 3000 zł. Kupiłem nowy napęd kompletny za 850 zł.
Kross Level 7.0 2018 na takim samym osprzęcie kosztuje teraz 4500 zł.
No i w planach rama i amor jak pisałeś, do ramy dojdą duperele bo tak już jest. Czyli te 6 tez pęknie spokojnie, wiem że od razu się nie ma, tylko o to pytałem. I na tym zakończmy ten elaborat:)
Lodzermensch

#141
I tak mnie nikt nie przebije dałem za szosę meride 2200zł wpompowałem z 5-6tysięcy a rower warty max 3.5 tys...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#144
A rower poniemiecki ale chociaż z miasta Łodzi pochodzi hehe
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#147
Bart pisze:
corrado1111 pisze: Celowo kupiłem rower ze średniej półki.
Ten rower to nawet nie była średnia półka :-/
Raczej jeden z najsłabszych modeli.

#149
U mnie miarka się przebrała. Naprawdę szkoda mi czasu na czytanie dziennika o klockach i każdych innych srockach do jakiejś wielkoseryjnej nowizny. To jest forum dyskusyjne dotyczące rowerów starych - lub chociaż cokolwiek wartościowych. Szanujmy swój czas. Pierwszy raz dodaję temat do ignorowanych.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#150
focker pisze:U mnie miarka się przebrała. Naprawdę szkoda mi czasu na czytanie dziennika o klockach i każdych innych srockach do jakiejś wielkoseryjnej nowizny. To jest forum dyskusyjne dotyczące rowerów starych - lub chociaż cokolwiek wartościowych. Szanujmy swój czas. Pierwszy raz dodaję temat do ignorowanych.
Nie poczekasz na zdjęcia nowego koszyka na bidon ? :mrgreen:
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#151
Bart pisze: Dla mnie 3000 zł to średnia półka.
Średnia półka jeśli chodzi o nowe rowery z kołem 29 cali zaczyna się od 8000 zł jeśli chodzi o topowych producentów.
Za 3000 to można sobie kupić porządne GOŁE KOŁA w rozmiarze 29 cali.
Skoro dla ciebie 3000 zł to średnia półka - to tak jak byś stwierdził że Shimano Altus jest średnią półką :->
Gdybyś miał na myśli 3000 za używanego 29 to bym jeszcze zrozumiał ale nie nówkę ze sklepu.
Przyłączę się do narzekań innych - za dużo pierdół wciskasz do tematu.
Ja też czasami to robię ale jednak nie przeginam z tym że kupiłem klocki hamulcowe albo łańcuch.
O ile post z wymianą napędu był jak najbardziej uzasadniony o tyle kolejne już nie koniecznie.
Kupisz koła - zamieść post , kupisz amor - zamieść post.
PS - DZISIAJ ŚMIERDZĄ MI STOPY :!: :mrgreen:

#153
Pokazujecie kolejny już raz swoje chamstwo i indolencje już nie wspomnę o debilnych wypowiedziach jakie produkujecie, jak komuś nie pasuje to nie czyta i nie komentuje, to cechuje człowieka inteligentnego a nie debila !

Bart, na Twoim miejscu przestań komentować takie wypowiedzi bo to nie ma sensu, wzmaga tylko agresje i słowotok bezsensu.
wpisuj se co chcesz, Ciebie to jara, chciałbyś się z kimś podzielić informacjami, a może jakieś porady a tu jak zwykle gówno a nie merytoryczna dyskusja.

A co do roweru to wiele ludzi modernizuje swoje, osprzęt się zużywa, kupuje się lepsze komponenty, podstawą jest rama, jak jest dobra to zmienia się inne szpeja, i tak było od lat, a kwestionowanie tego i wyliczanie co można było kupić lepszego itd nie ma tu żadnego zastosowania, taka jest wola właściciela i radziłbym nie odnosić się personalnie w wypowiedziach, a rolą admina jest właśnie karanie za takie wypowiedzi nie dotyczące przedmiotu dyskusji.
www.velotech.pl

#154
Piotr pisze:Pokazujecie kolejny już raz swoje chamstwo i indolencje już nie wspomnę o debilnych wypowiedziach jakie produkujecie, jak komuś nie pasuje to nie czyta i nie komentuje, to cechuje człowieka inteligentnego a nie debila !
Czytam i oczom nie wierzę :shock:
Zapisałeś się do jakiegoś psychologa czy zmieniłeś dietę :?:
Piszesz tak rozważnie i bez emocji zupełnie jak nie ty :shock:

Bart - "Po tym co pokazałeś ostatnio w dziale Retro MTB, nie wypowiadaj się już lepiej."
No a co ci nie pasuje ?
Wszystko opisałem co i jak będzie , czepiasz się dla zasady żeby odbić piłeczkę 8-)
:?:
Ja przecież nie napisałem na temat twojego roweru nic złego tylko suche fakty , którym nie da się zaprzeczyć i dobrze o tym wiesz a jeśli nie to wystarczy sięgnąć po katalog i zobaczyć sobie rozpiskę grup osprzętu co jest na jakim poziomie w hierarchii.
Nie neguję tego że wymieniasz w nim części bo to przecież dobrze skoro sprawia ci to radość.
Napisałem że widział bym w nim lepszy widelec i koła i wtedy to by był najkorzystniejszy upgrade.

#156
Bart pisze:Poprzedni napęd trafił do Cubika żony :-D
Założę się że twojej żonie ten napęd nie zrobi różnicy - jest to jest , nie ma to nie ma :-)
I tak musi pedałować :mrgreen:

#159
Bart pisze:Oponki na sezon wiosenno-letni założone :) Zaczynamy zabawę :mrgreen:
Oponki oponkami ale nadal JEST BRZYDKI :-/
A wentylki też nowe założyłeś ?
Jaki mają kolor ?
Szare , żółte a może czarne :lol: ?

#161
Bart pisze:A co tam :-P :mrgreen:
Ech ... fotki z netu jak znalazł ... niedługo pierdykniesz ... JAK SĄ NA ROWERZE :->
PS - po kiego diabła ci takie kosy ?
Te hamulce są aż za ostre 8-)

#164
Bart pisze:Ale wypas :-P
Wypas to był by HOPE 8-)
Ale biorąc pod uwagę resztę twojego osprzętu to faktycznie wypas.
Te heble mają to do siebie że są agresywne niczym Łysy z Brazzers podczas kręcenia scen :mrgreen:
Nie dziwię się że je kupiłeś skoro różnica w cenie była symboliczna - sam bym tak zrobił o ile chciał bym Shimano.
cron