#107
elcia3009 pisze:Już za dwa dni widzimy się w pięknej Dolinie Będkowskiej!
Kto potwierdza swoją obecność, hmm? ;-) My z Dodo praktycznie już spakowani i gotowi do drogi :-)
Pati Łódź będzie przynajmniej w trzech osobach:)
Lodzermensch

#109
elcia3009 pisze:
corrado1111 pisze: Pati Łódź będzie przynajmniej w trzech osobach:)
A chociaż wcześniej niż tak, jak ostatnio? Bo my zapewne będziemy pierwsi :)
Jeśli się nic nie wydarzy to z Łodzi wyjedziemy około 14, to powinniśmy być koło 17-18 pewnie.Ale to nic pewnego jeszcze.
Lodzermensch

#123
aldek pisze:Biada mi - rozterkotał mi się bęben w piaście Toma - czy ktoś z Was może zabrać bat do kasety? Koło jakieś skombinuję od Majora, ale nie będę miał czym przełożyć kasety
Ja mogę zabrać moją skrzynię serwisową jak coś, ale jak ktoś ma lżej to piszcie bo mamy ciasno.
Lodzermensch

#126
bat ino, bo klucz w tytce mam, bat tylko na wsi zostawiłem, a tam już nie jade, ino jutro wale wprost na Będkowice.

Terkotanie, tak na marginesie, cudownie dziś rano ustąpiło. Prawdopodobnie jedna z zapadek się jakoś zahaczyła/rozgrzała/podgieła, ale bez noc jej przeszło. Niemniej, ryzykować raczej nie będę, i koło wymienię.
Rozbierał ktoś kiedyś starą piastę toma? Ona ma z jednej strony łożysko, czy to oznacza, że oś trzeba wybić?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#127
aldek pisze:bat ino, bo klucz w tytce mam, bat tylko na wsi zostawiłem, a tam już nie jade, ino jutro wale wprost na Będkowice.

Terkotanie, tak na marginesie, cudownie dziś rano ustąpiło. Prawdopodobnie jedna z zapadek się jakoś zahaczyła/rozgrzała/podgieła, ale bez noc jej przeszło. Niemniej, ryzykować raczej nie będę, i koło wymienię.
Rozbierał ktoś kiedyś starą piastę toma? Ona ma z jednej strony łożysko, czy to oznacza, że oś trzeba wybić?
Ok, to biorę sam bacik.
Lodzermensch

#129
Bęben na 90 proc. jest od shimano, bo tak pisze w katalogu :-D
Dopiero te nowsze zero piasty miały jakieś wynalazki.

Poza tym, jak guglnąłem, to chyba sprawa się upraszcza, bo 97/98 to jest jeszcze wersja bez łożyska, czyli po bożemu, na konusach. Mam dwie późniejsze, już na łożyskach, stąd pomyłka.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#130
Yves? W tym roku też będziesz pod namiotem? Jakby co to skupiamy się niedaleko - mój namiot pamiętasz? Raczej jak już przyjedziesz to będzie już rozbity także postaram się znaleźć dogodne miejsce - jeśli będzie wolne to tam gdzie w zeszłym roku.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#131
My z Dodo od niecałej godziny już siedzimy w dolinie :-) namiot rozlożony, nocleg zapłacony. Dodo do sklepu jeszcze pojechał a ja sobie siedze i patrze na moje notatki na egz...
cron