#54
snack pisze:
Hubert pisze:Może przełożymy bo ja zlot w szkole mam i egzaminy na koniec semestru? Jak sie okazało
no to jest świetna wiadomość
Euforia!
Hubert pisze:Snacku bez spiny są drugie terminy. Powinno sie udać i zawitam na zlocie.
Załamka.
Moje ogłoszenia
Marin Bear Valley 1996

#55
Hubert pisze: Wszysko ok hajs sie zgadza na tą chwile można jechać.
To Hubert jedź już dzisiaj jak masz hajs a my dojedziemy w czerwcu :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#57
Tajemnicza osoba o której mowa w pierwszych postach to mój bardzo dobry kumpel z pracy. Póki co staram się go zarazić i popchnąć do szperania w tym co kiedyś było świetne, a dziś nie raz jest lepsze od obecnego. Bez obaw - nie ma go jeszcze na forum, a jeśli zawita to będzie mój sukces, bo będzie to znaczyło, że udało mi się go zarazić. (delikatnie nadmienię, że nabył w ostatnim czasie retro Mongoose'a na osprzęcie całym deore xt poza manetkami i z widelcem RST Mozo Pro)
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#60
Poloneza nie zabraknie- może w tym roku znów z kempingiem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: A jeśli go zabraknie to poznacie Punto Romeo 8-) Niestety rowerowych rewelacji nie będzie, bo chyba nic nowego nie powstanie :roll:

#61
Ja to pewnie się przytoczę na Windriverze, ale jak się uda wykombinować to może ktoś weźmie z Krakowa do samochodu mojego Chili, który swoją drogą już z pół roku nie jeździł.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#66
elcia3009 pisze:Jak tam, trenerze Corrado? Na ten rok nowa koncepcja izotoników, czy będziemy testować coś nowego? :-D
Niestety w tym roku musicie wybrać nowego trenera.Życie mi się tak ułożyło że nie będę mógł być z Wami chociaż chciałbym bardzo.
Lodzermensch

#68
dodo1989 pisze:Niemożliwe! Bez Ciebie nie! Może przełożymy zlot?
Dzięki:)
Niestety nie wiem kiedy moja sytuacja się zmieni, bardzo możliwe jest że się zobaczymy jednak ale na tą chwilę nie mogę nic powiedzieć.
Lodzermensch

#71
Jakbyś wpadł do Będkowskiej w innym terminie to się piszę. Ja tam nie mam problemu z dojazdem i mogę się dopasować.
Zlotowy fotoreporter.

Rowery:
Scott Windriver
Hot Chili X-Rage I

#72
Kurczę, życie mnie ostatnio nie rozpieszcza ale wszystko ułożyło się tak że na zlot się pojawię wraz z resztą patologii.Miejsca już mamy zaklepane.
Lodzermensch
cron