#5
Specem od GT nie jestem , ale to mi śmierdzi 1995 r. i stx'em :)


Nie żebym nakręcał sobie interes , ale jak byś postawił to na fioletowym Sachsie to by był obłęd :)

#12
A z mojej strony poleci trochę krytyki.
Jestem fanem rowerów retro nie ze względu na niezawodność czy trwałość komponentów , ale głównie ze względu na wygląd. Rowery GT od zawsze kojarzą mi się właśnie z anodyzowanymi częściami czy spinnami. Co z tego , żę postawisz go na STX RC będzie kolejnych 20 stron o rowerze , który wyglądem nie różni się od zwykłego Granda . Ja osobiście bym się wysilił i zrobił rower który zachwyci zwykłego przechodnia czy dzieciaka.
Małe inspiracje
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

#16
postaw go na sztywniaku ,czysto i schludnie na shimano , Ringle zostawmy bryndzlatorom i gosciom , którzy lubią wydawać kase i ją po prostu topić, a rower ma śmigać.......

ja marzyłem kiedyś o Spitfire XI i jakoś nie moge trafić tanio i w dobrym stanie dalej :mrgreen:
www.velotech.pl

#20
Nowa kierownica Tranz-x kosztuje tyle co jakiż używany Ritchey czy Kore.

Dobra nie przegadam was . Do zobaczenia za 20 stron jak każdy będzie się zastanawiał czym rower ze strony 13 różni się od "modyfikacji " z 20 :)

#21
tequesta się nie nadaje na choinkę. To stalowy dzik do katowania, a nie obwiechu. Ringle i inne moby to zaskar albo xizang. Lub psyclone.

STX RC jest tu świetnym pomysłem, ale ten starszy, z korbą na 5. Rama ma jeszcze uszko na kanty, więc wybór hamulców też oczywisty.
Poszukaj koniecznie płaskich klamek stx rc (tych z brązową rączką). Mostek kore, siodło WTB, mavic, i będzie wycinak. Schludnie, skromnie, stylowo. Sztywny wideł, ale jak kto lubi, to może i bujak wstawić - ale tu nie doradzę.

Masz tam groove tube (linka idzie we wgłębieniu rury), czy już nie?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#22
aldek pisze:ale ten starszy, z korbą na 5
Mam ;)
aldek pisze: uszko na kanty, więc wybór hamulców też oczywisty.
Mam ;)
aldek pisze:Poszukaj koniecznie płaskich klamek stx rc
Nie mam jeszcze, na razie będą zwykłe STX :-/
aldek pisze:Masz tam groove tube (linka idzie we wgłębieniu rury), czy już nie?
Nie wiem, nie mam jeszcze tej ramy u siebie.


aldek, dzięki na sugestie ;-)
Diamond Back Apex SE '96, Superior XP 939

#26
Nigdy Ringle nie lubiłem. A już szczególnie w GT.

Ja tam bym zostawił oryginalny, sztywny widelec ale rozumiem że komfort rzecz ważna. Dobry zakup. Stalowe GT naprawdę fajnie jeżdżą. Będzie pan zadowolony.

#29
Matko Boska czy ktoś czyta ze zrozumieniem czy tylko zdjęcia przeglądacie :)

Napisałem tylko , że ładnie by wyglądał z dodatkami purpury . Nie chodziło mi konkretnie o choinkę z Ringlem ( osobiście uważam , że wygląda tandetnie ) a o dodatki tj. obejma,zaciski do kół czy kierownica.
cron