#4
corrado1111 pisze:No, i lepiej było kupić niż chromować.
wystraszyles mnie troche cennikiem ;-) a suma sumarum wyhaczylem fajna laske ktorej lifting nie potrzebny :->

ale jeszcze do tematu wroce :idea: bo Romet nadal mi po glowie chodzi :roll:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#6
skolioza pisze:chromowanie Rometa? to usługa może wyjść więcej niż wartość ramy!
Chromowanie to pikuś, najwięcej by kosztowało przygotowanie ramy do tego procesu.Podłoże musi być jak pupcia niemowlaka, każda najmniejsza ryska wychodzi pod chromem trzy razy większa.
Już robiłem wywiad i to ogromne koszty.
Ale weź to wytłumacz napaleńcowi ze Szwecji:)
Ostatnio zmieniony 2014-12-15, 17:25 przez corrado, łącznie zmieniany 1 raz.
Lodzermensch

#7
skolioza pisze:chromowanie Rometa? to usługa może wyjść więcej niż wartość ramy!
dlatego pisze ,ze sie marzy ;-) chocby widelki i dupeczke :->
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#8
marcin74 pisze:
skolioza pisze:chromowanie Rometa? to usługa może wyjść więcej niż wartość ramy!
dlatego pisze ,ze sie marzy ;-) chocby widelki i dupeczke :->
No nie bardzo jak jest pochromować tylko część ramy, łatwiej chyba całość a później jechane ze zdzieraniem twardego jak pies chromu.
Lodzermensch

#9
co trzeba by sie zabezpieczylo a reszte "do piachu " kto by sie bawil w reczne docieranie ;-)
ale tak jak mi juz sprawe przedstawiales ...temat w sferze fantazji :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#11
corrado1111 pisze:Materiał idzie do kwasu, raczej chyba nie da się zabezpieczyć ale o to nie pytałem w sumie.

mialem na mysli przygotowanie do malowania JUZ po chromowaniu ;)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#13
w złą stronę idziesz Panie Kolego, jakieś takie te Twoje rowerki zniewieściałe sie robią ;-) byś złożył tego peżota a nie takie błyskotki co się świecją ja psu jajka :-P

#15
cardamon pisze:byś złożył tego peżota
daj korby Ritcheya compact i rower stoi w 1 dzien ;-)
.....SID´a tez wciaz nie mam ale ale to akurat zaden problem bo co chwila sie pojawiaja ;-)
...................................................................................................................

a ze na kochanki mnie nie stac to zabije nude ATALA :lol: :lol: :lol: :lol:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#18
ja nie zaczalem :oops: ..to corrado prosze Pana :oops:
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#19
to zacznijmy jeszcze raz ........o fack, jaka piękna rama , wprost jedwabista Atala, ach , ach , tylko moze coś więcej o niej, bo tak pierdyknac fotke i nic to w pierwszej grupie przedszkola na informatyce robią ....
www.velotech.pl

#20
Piotr pisze:tylko moze coś więcej o niej
a co ja sie bede wysilal ;-)
ubolewam tylko ,ze zaczynam od konca .....

cdn

................................................................................
chcialbym tylko zeby na koniec bylo tak :

Obrazek


a nie :


Obrazek
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#21
Piotr pisze:jakoś złotego koloru tu nie widze :lol:
wszysko chcialbys od razu ;-)
to nie rower od handlarza z warzywniaka co by tylko wypastowac i do fotografa ;-)

trzeba sie nacieszyc ...popiescic ,a nie wydy...c i lulu ;-) ...co Ci bede mowic sam wiesz o co chodzi ;-)

Obrazek


RD Campagnolo 50th Anniversary.....limitowana grupa wydana w 1983 jak nazwa mowi w 50 rocznice powstania firmy
uwazana za najpiekniejsze komponenty w historii kolarstwa ...wiem nie zabrzmi to ladnie ale uwierzcie nigdy nie mialem w lapkach nic piekniejszego .......noooo prawie 8-)

............................................................................................................................................................

CDN nie wiem kiedy ale nastapi
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#25
już była rozmowa na ten temat, to zależy kiedy ktoś zaczynał jeździć teraz go kręcą ciut nowsze lub ciut starsze cześci, Ciebie i Marcina - starych pierdzieli kręcą takie świecidełka, mnie zupełnie NIE :-P to nie ma nic wspólnego z dojrzewaniem Piotrze

#28
Jak można porównywać rowerową biżuterię ze złotej ery do szaroburego technoczegoś :roll:
Ta Campa podeszłaby na choinkę w charakterze bombki :-) Dziękuję właścicielowi za prezentowanie perełek wybijających się zdecydowanie ponad polską retro normę ;-)
Dawes Fat Chance '91, Wheeler 5500 '91, Cilo Vasella '91, Anlen Invert '90, Winora góraloszosówka '90, Bianchi Superlug470 '96/99, Muddy Fox Sorcerer '89, Moje jazdy, Hercules California Pro '92 Hercules Indiana '91

#30
do wyrwania amerykanki w McDonaldzie wystarczy fioletowa anoda ;-)
ale do Wloszki bez zlota nie podchodz :roll: ....prawdziwa dama :lol: :lol:

inna sprawa ze trzeba zrezygnowac ze sniadan obiadow i kolacji ....i seks z zona tez na dluzsza mete z glowy :-? czego sie nie robi dla KOCHANKI :!: :!: :!:

Obrazek


Obrazek


przy okazji pobity zostal maly rekord paczka ze stanow przyszla po 4 dniach !!!
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie