Witam

#1
Witam

Jestem pasjonatem mtb, mieszkam w Małogoszczu, aktualnie posiadam:

Wheeler 5000 (kupilem na bazarze za 150zl, zalozylem mu hantle magura hs33, manetki stxrc-były deore xt sis jak ktos potrzebuje to prosze o info, lancuch hg50, pedaly wellgo i opony kenda)
aktualnie montuje w nim rs judy sl 2000r (który to łatwo daje sie stuningowac (hydracoil powiekszyc zakres regulacji, fabrycznie krecenie pokretlem nie wplywa na prace, jesli ktos zainteresowany jak prosze o info to opisze)

http://79.189.192.242/wheller/

jak skoncze z amorem wkleje foto, tak czy siak odzyskuje forme, rowerem jezdzilem(wiecej jak przecietny polak) od malego z przerwą 2005-2010 (po ślubie jakoś odłożyłem rower na bok) teraz wracam i przydał by się jakiś biker z okolic....

#3
wlasnie judyta troche wysoka i do tego jest mlodsza (magura jest 96albo 97 chyba) wiec tu jest ok ale amor juz nowszy, jesli bedzie za wysoko to zmienie jej skok na 60mm teraz mam 80 (ma regulowany od 60 do 100), planuje zmiane tej ramy najpozniej w przyszlym roku bo jednak ciezka, pamietam byla taka rama gt zaskar albo karakoram czy jakos tak byla stalowa cieniowana i wazyla 2kg.... takie cos by mi spasowalo

#6
mam fotki jak obkleic by bylo oryginal, juz zamontowalem judy sl mostek ustawilem na -10st. kiera gieta kaloy troche dziwnie, juz widze ze judy ma za miekie sprezyny mimo, ze jedna na bank jest czerwona...,

wrzucilem fotki do katalogu
wheeler
(blad w nazwie to z pospiechu :D ) a burdel w garazu to tak: "tylko idiota ma porządek, geniusz panuje nad chaosem" czy cos tak.....

jest na allegro gt rama waga 2,30 i 400zl :|

rower z tym judy wazy az 14,8 (lipa bo wazyl 13,8) amor od widelca ciezszy o 0,7kg, stery tak samo (apropo nie polecam igielkowe Neco) kiera chyba ma grubsze scianki wiec ciut wiecej powinno mostek niby lzejszy... troche jest wiecej rury sterowej... ciekawi mnie ile wazy ta moja rama cromo i czy np na takim giant atx8xx (z lat 96/97) duzo spadnie... mazy mi sie z 2kg uciec na wadze...

#7
miłe zaskoczenie - nie wygląda jak hopper ;-)
a co do zbicia wagi - najwięcej odczujesz podczas jazdy jak zdejmiesz z kół - obręczy, opon dętek, szprych... i w sumie najtaniej Przeciętna rama cr-mo bedzie oscylować strzelam 2,3-2,7kg więc nawet jej wymiana szału nie zrobi A rama wiadomo - pociągnie sztycę, przednią przerzutkę i wbrew pozorom wcale te 0,5 kg nie bedzie tak odczuwalne jak zdjęcie ich z kół
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#8
przod araya tyl mavic opony kenda jak widac, detki debica, szprych sa stalowe niecieniowane, piasty paralax przod stx tyl stx rc...

jakies propozycje jak urwac na wadze procz wymiany opon ??

#9
lekkie opony w granicach 440-470g i już Ci pewnie z pół kg zejdzie Lekkie dętki (Schwalbe XXLight np) i kolejne 200g wpadnie Szprychy DT Revo 1,8-1,5, piasty też znalazłbyś lżejsze, tyle że tego już tak bardzo nie odczujesz jak zmiany masy rotowanej no i raczej nie byłyby w klimacie, obręcze - tu bez modeli ciężko wyczuć - Araye potrafią być na prawdę lekkie ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#11
czy mam rozumiec to jako propozycje odkupienia?

mi chodzi o 12-12,5kg , mialem zalozyc xt/xtr zamiast magury, ale ta magura to bylo marzenie z dziecinstwa... sasiad kupil sobie terrago na hs11 to byl 96r ...

napewno zmienie te detki i zloze nowe kola na piastach xt i cieniowanych szprychach do tego lekkie fele do tego rama, a tego wheelera dokompletuje do stanu oryginalnego to jest full stx, mam canti stx, nie mam tylko manetek sa klamki z oderznietymi manetkami w ich miejsce wstawione xt sis, a ta judyta juz wyladuje na ramie giant atx 8xx, kolega co pytal o manetki jutro wrzuce do katalogu mam juz zrobione

jako ciekawostka mamwheelera 24" 250zx, to muoj bike do cyklotrialu, oponki 2,4 korby alivio przerzutka alivio, piasta alivio, kaseta alivio, itp wrzuce rownierz do katalogu[/center][/u]

#16
Trialowka to jest taki myk:

kiedys jezdzilem na bmx (przerabiana rama, korba alivio, kola przerobione z 20 na 40 szprych tył i przod mial 36 chyba) hamulce logan vbreak

potem zlikwidowalem bmx, i kupilem na allegro gołą rame wheeler 250zx do tego zalozylem te korbe alivio z odcieta najwieksza tarczka, przerzutke tyl alivio, na przod wcale, manetka to taki dziwny cycek nie wiem co za grupa ale shimano (tylko 6przlozen wiec kaseta 7(stx albo alivio bardzo lekka mocno powycinana) nie jest wykorzystywana w pelni, sztyca jakas alu do tego jakies siodlo acor, kiera tranzX mostek jakis alu, piasty przod jakas alu, tyl paralax alivio, obrecze przod jakas alu tyl remerex, opony 2,4 24", widelec przod noname, hamulce logan i klamki diacompe chyba (czy cos tak) i tak sobie podskakiwalem z 1 rok potem nie bylo jak i kiedy, potem slub, przeprowadzka, rower na hak i tak rdzewieje.... czasem syn szwagra go dosiadzie...

co to za kaseta jest (mocno wycieta) lekka polowa wagi takiej stx(7) chetnie bym taka nowa albo prawie nowa dorwal... (nie chce przechodzic na 8)