Kastle randonnee

#1
Witam. Jako że dziewczyna zabrała mojego kastla postanowiłem złożyć dla siebie rower, chyba z sentymentu wybór padł na blizniaczy model i inna kolorystyke , ramka moze nie jest ciekawa ale jej stan jest godny uwagi, jest nowa i ma tylko lekkie slady magazynowania zdjęcia niestety jakości telefonowej, planuje zrobić singla do jazdy na codzien głównie po mieście obwiesić go w miare dobrymi częściami i nieco anodowanych niebieskich detali, jeżeli ktoś takie posiada to proszę o kontakt, będe wrzucał postępy prac:) pozdrawiam

https://plus.google.com/u/0/photos/1106 ... pid=605413

i w prawo:)

Obrazek


mały update 09.09

- korba sugino impel podpolerowana z koronką 36t- dojdą do niej jeszcze sruby niebieska anoda

Obrazek

- suport do niej shimano bb-un52 107mm ładnie sie kręci :)

Obrazek


-wieszak pod canty niebieska anoda- podziekowania za niego dla Kuby84

Obrazek


- koła na piastach xt m737 i obręczach mavic 121 ceramic technicznie 5/5 wizualnie 4/5 niewiem czy koła z taka ciemną obreczą sie wpasują no nic, zobaczymy

Obrazek

Obrazek


Prace będą szły bardzo powoli, nie mam worka pieniędzy niestety :/
Ostatnio zmieniony 2014-09-30, 20:28 przez triace, łącznie zmieniany 3 razy.

#8
A mi się podobają i to bardzo. Super kolorki. Zastanawia mnie rodzaj rurek, rama która pokazywał Jonder była na Tange Prestige. Ta też Randonnee ale takich oznaczeń nie ma.
Dit obniżył cenę ne eBay na posezonową, trza chyba zabezpieczyć sztukę i zrobić kiedy normalne MTB, skoro wszyscy robią single ;-)
Marin PM '92, AE Concorde '96, Raleigh Technium Peak '92, Alpinestars Cro-mega DX '91, Cycle Wolf Tucano, Panasonic MC-7500 '89, Wheeler Team 9900 '93

#15
Fajnie wyszedł, lepiej że nie został singlem :-) Oddaj mnie te koła :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#17
A jak :) fajne są i by mi się przydały :-) Jestem cierpliwy i mam nadzieję że 1-szy w kolejce :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900