#1010
Wg mnie to jedyna opcja, żeby to na taką kierownicę założyć. Na łukach jest tak ciasno, że nawet ten obcięty grip w połowie nie wejdzie z założoną aluminiową klamrą. To też trzeba zdemontować. Dopiero każdy element z osobna przechodzi, choć główna część i tak ciężko.
X-ray jest zasadniczo zbudowany tak samo jak ten SRT600. Nawet jakby X-ray miał przezroczystą gumę (są takie) to element na który zakłada się gumę jest czarny, ewentualnie biały.
https://www.facebook.com/evobikesycow

#1013
Bezczelnie zerżnięte z Mombata bez podania źródła. Do tego przy tłumaczeniu i dodawaniu dziwnych dygresji od siebie powychodziły jakieś bzdury. Np na Mombacie jest jasno napisane, że Mag20 miał regulację tłumienia - tutaj autor "dodał coś o siebie" i wyszło, że to "topowy" Mag30 miał regulację tłumienia. W innym miejscu pojawia się Quadra SL "w pełni wykonana z aluminium". dalej coś o pierwszej Judy z 1995 r. "opartej na kąpieli olejowej" itp itd. Wszędzie, gdzie autor dodawał coś od siebie do tekstu Mombata wyszedł stek bzdur. Najlepszy jest tekst - moje archiwum okazuje się zbyt ubogie, by odtworzyć dokładną historie każdej z <marek>. Smutne to trochę.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#1024
Kojarzę tę firmę. Oni nie robią obecnie szerokich i bardzo lekkich wydmuszkowych obręczy do XC? Kiedyś na takie coś trafiłem jak szukałem do endurówki czegoś szerszego...

#1025
Robię porządki w albumach ze zdjęciami i trafiłem na zdjęcia bardzo ciekawej maszyny
Obrazek


Brigestrone Grantech czyli 28 calowy składak :) . Rower bardzo lekki , bardzo ładnie wykonany. Wystarczyło poluzować dwie dźwignie i rower spakowany. Do dziś żałuje , że go sprzedałem , ale niestety nie nadawał się na polskie drogi. Tylne widełki mieściły cieniutką oponę szosową więc jazda po mieście ( kostka czy chodniki) była mordęgą .

Foto po złożeniu
Obrazek

#1027
widzielismy widzielismy ;-) i w pierwszej chwili myslalem ze wskrzesza legende ...ktora bedzie konkurowac z nowym FOXem 32 SC (1360 g) ale niestety bedzie to "srednia polka" w kolekji RS
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#1032
wpływ dodatku grafenu wg opisu
Wersja G+ wykorzystuje nowatorską technologie polegająca na połączeniu gumy z grafenem. Zastosowanie grafenu pozwala na stworzenie "inteligentnej" opony, która zmienia swoją twardość w zależności od warunków pogodowych oraz w momencie gdy koło hamuje lub przyspiesza. Dodatkowo grafen zapewnia większą wytrzymałość opony na przebicia.
cena domieszki to +150zł na oponę :roll:
* KIRK Revolution x 4 * <[shadow=cyan]MISTRAL Vision Alu Pro [/shadow]> < FILMOTEKA >