#37
ciąg dalszy epopei
co do przerzutek, to alternatywy nie widzę - musi być xtr. No bo co innego? Srama nie wsadzę, bo jakoś tu zupełnie nie pasi :-/
Tylna szara - nowa, nie rozdziewiczona jeszcze, wystarczająco długo przeleżała w pudle w oczekiwaniu na godną ramę. Niech wreszcie polata :mrgreen:

Przód przyjechał z ramą a kable odsprzedał Tiomek ;-)

Obrazek

Obrazek

Obrazek


No i zaczynam szukać sztycy takiej jak na na foto:


Obrazek

lub
Obrazek


tylko czy ona występowała z normalnym mocowaniem siodła? Tu jest jakieś dziwne....
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#40
To mocowanie to coś w stylu SDG, że siodło zamiast tradycyjnych prętów ma taką jakby prowadnicę?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#53
Mogę potwierdzić, że niebieski na tej ramie to Sid Blue z całą pewnością BTW rok później o ile dobrze pamiętam wraz z pojawieniem się Judy XL oraz przepięknym modelem Scott Intoxica hitem lata u wielu producentów był kolor Kawasaki Green. Muszę szybko nadrobić czytanie bo powstaje piękny rower więc jeśli było już to wspominane proszę o wybaczenie ale zarówno ta jak i wspomniana przeze mnie Intoxica to projekty legendarnego Peter'a Denk'a (twórca Hot Chilli i potęgi Scotta) który kilka lat temu zabrał swoje zabawki i patenty i zawinął się ze Scotta do Cannondale

#55
snack pisze:
cardamon pisze:nie za ładnie sie ta korba tu prezentuje :roll:
sprzedaj coś bardziej pasujacego :mrgreen:

A tak poważnie to nie zdążyłem u Yvesa na żółtego rooxa, a na żywo kooka chyba ładnie się komponuje
snack jeżeli posiadasz korby RF-a w czarnym kolorze na kwadrat to chętnie się wymienię za żółte.
Cały czas łażą mi po głowie myśli aby w Konie zmienić na czarne.

Obrazek
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#57
dr focker przebadał pacjenta RS i orzekł iż zdrów jak ryba... może latać

problem pojawił się z naklejkami: dwóch producentów nie zdołało ogarnąć kopii.
ale sytuację uratował punkxtr który odsprzedał zdobyte wcześniej na ebayu oryginały ;-)

do klejenia zabierałem się jak pies do jeża, stres był duży, żeby wyszło równo! jak mawia klasyk "trza było się spiąć, bo dubla nie będzie" :-/


..no i jakoś poszło... chyba nawet prosto

Obrazek



zatem kolejny kroczek do przodu
Scott Pro Racing W/C 99' -----> galeria flickr
Specialized Stumpjumper M2 FS 95' -----> galeria flickr

#59
zróbmy tak, podeslij mi ramę i sida, reszta już u mnie czeka żółto-niebieska akurat ;-) jakoś się zrewanżuje, obiecuje :-P

Obrazek


a tak na poważnie, mogę Ci zaproponować nowy mostek Kore żółciutki na jedną śrubę mocowana kiera 0 stopni 120mm i rogi Profile Design Tomac w ładnym stanie, kolor sid blue, jakby co wal na PW

#60
Sid 1998 piękny tylko szkoda że zamknięty tłumik. Cardamon ta biżuteria to jak się domyślam nie z Polski. Czy wie ktoś jaki ma kod w ralu sid blue? Booster od magury zardzewiał kumplowi w tym kolorze. Nikt nie malował sida? Chyba punkxtr malował.
cron