#16
A ja cholernie żałuje, że nie mogłem jechać z Wami :( No ale może następnym razem się uda. A poza tym dlaczego nie ma słowa o mnie w relacji? :P

#18
Najpierw podziękowania. Więc dla skoliozowej Katarzyny, która na to całe szaleństwo się zgodziła, i jeszcze pomagała. Potem dla samego Skoliozy, który to wymyślił. I dokonał.
Teraz będą bęcki. Paskudne lenie, co tu pisują o tym i owym, a im się ruszyć nie chce. Wstyd!
Ja, choć w niedzielę miałem być w robocie, to dałem radę na jeden dzień się wyrwać. Żałuję, żem na drugi nie został.
Zabawa była przednia, ognicho, kiełbasa, no i Kujawiaczek (dzięki Yves!) znakomity. Czekam na fotorelację.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#20
Yves, Maciek się nie zbierał - siedziałby na punkcie do północy aż byś się pojawił u mnie albo u niego - bez obaw!
A ta dolinka co Ci się tak podobała to Kobylańska ;-)

Wspomnieć należy skład pierwotny z Rynku:
Yves (Spec), Aldek (Gary), Zimny (GT), Staszek Raleigh) z kolegą Przemkiem? (Giant), Mateusz (Tajemniczy M od Hoppa), Sierżant (Breezer), inspektor Qsik i ja (Scott)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#23
co do sprzętów które zobaczyłem na zlocie to na uwagę zasługują BREEZER i RALEIGH, brakowało mi jeszcze sztywniaka z 93 skoliozy i zaskoczył mnie zimny swoim retro turystykiem :shock:
tak w głębi duszy liczyłem na AXISa bo na zdjęciach prezentował się bardzo fajnie, a mi niestety nie udało się dokończyć projektu na tej ramie :/

i na koniec jeszcze raz dzięki wszystkim za świetny fun :*
Obrazek

>>KLIKNIJ PO WIĘCEJ!!<<

#25
YvesMoi pisze:brakowało mi jeszcze sztywniaka z 93 skoliozy
projektu nie uważam za skończony, jest stale wdrażana koncepcja przebudowy roweru, dlatego uznałem że za wcześnie dla niego na zlot ;-)
YvesMoi pisze: i zaskoczył mnie zimny swoim retro turystykiem :shock:
tak w głębi duszy liczyłem na AXISa bo na zdjęciach prezentował się bardzo fajnie, a mi niestety nie udało się dokończyć projektu na tej ramie :/
ja widziałem Axisa na żywo - pomimo rozmiaru lekki był! stał jeszcze z Magiem i coś Jacek narzekał na prowadzenie, sytuację poprawić miał SX-R, ale tez coś chyba nie tak było Z resztą to już on sam musiałby się wypowiedzieć... Dążę do tego że jakiś czas temu widziałem u niego rozkopane Bravado ze sporą liczbą komponentów Axisa - i sądziłem że właśnie tą maszynę Jacek zaprezentuje
staszek pisze:Zapraszamy za rok!
Może pogoda będzie lepsza :mrgreen:
o... czyżbyśmy mieli chętnego do organizacji? ;-)
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#28
8-) Następnym razem lepiej skoordynuję swój urlop, w Krakowie byłem lata temu. Fajnie by było pokręcić w tamtych stronach. Szkoda że tak mało zdjęć, chyba że jest gdzieś więcej?