[Plan] Zaduszkowa wyprawa wokół cmentarzy WW1 (łodzkie)

#1
W wątku: viewtopic.php?p=127613#127613 pojawił się pomysł, by 3-4.11 zrobić tour.
Proponuje dalsze rozważania wrzucać już tu.
Focker proponuje, by rozpocząć z Starej Gadki. Ja proponowałem, by rozszerzyć obszar zainteresowań o zmagania wokół Rawki na przełomie 1914/1915 r.
Wykminiłem trasę zaczynając od Gadki, przez Wiączyń, Pustułkę, Gałków, Rogów (tu wkraczamy w obszar bolimowskiej jatki), Jeżów (z słynną kolejką wąskotorową powstałą właśnie w 1915 r.) i dalej Samice, Puszcza Bolimowska z malowniczymi rozlewiskami Rawki no i cmentarzem Humin na końcu. Z powrotem do Łowicza (a stąd ŁKA do Corrada, wozi rowery za darmo) wyszło mi... 149 km.
Także tego :-D

Route: www.plotaroute.com/route/700591

Istnieje możliwość redukcji, rzecz jasna. Możemy pominąć Gałkówek i z Pustułki od razu pomknąć do Rogowa lub od razu do Jeżowa. No i ominąć Humiń, i od razu z Bolimowa lub Puszczy Bolimowskiej polecieć na Łowicz. Sytuacja jest dynamiczna, i można dynamicznie reagować.
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#16
Ja jestem wciąż jak najbardziej na tak.
Mam tylko pytanie poza konkursem- bo w sumie po drodze wypadły wybory (druga tura) i w sumie muszę jechać do rodziców zarówno 1 listopada jak i w niedzielę 4 Może więc moglibyśmy to przesunąć o tydzień? Wtedy mógłbym zostać od czwartku do niedzieli. Jeśli Wam nie pasuje, to zostawmy tak jak jest.
OLX: https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/OhVB/

Są: Bontrager Privateer ; Breezer Lighting ; Cannondale F900 ; Sunn Cross ; Viner Comp Line
Były: Puch ; Wheeler E1 Titanium ; DrJekyll i MrHyde ; FSR ; FSR2 ; Klein ; Puch2 ; Trek ; HKeK ; Endorfina ; Jose .

#24
corrado1111 pisze:
focker pisze:No to robimy w najbliższą sobotę.
W niedzielę popołudniu pojadę sobie na wybory.
No ale to po jeździe do mnie wpadacie?
Ajaha, ja to sie zastanawiam czy wogole od Ciebie wyjade :-P

#25
2ass pisze:
corrado1111 pisze:
focker pisze:No to robimy w najbliższą sobotę.
W niedzielę popołudniu pojadę sobie na wybory.
No ale to po jeździe do mnie wpadacie?
Ajaha, ja to sie zastanawiam czy wogole od Ciebie wyjade :-P
Będzie skromnie, to kto bedzie? Proszę o listę obecności.
Lodzermensch

#26
corrado1111 pisze:
2ass pisze:
corrado1111 pisze:
focker pisze:No to robimy w najbliższą sobotę.
W niedzielę popołudniu pojadę sobie na wybory.
No ale to po jeździe do mnie wpadacie?
Ajaha, ja to sie zastanawiam czy wogole od Ciebie wyjade :-P
Będzie skromnie, to kto bedzie? Proszę o listę obecności.
Ja :mrgreen:

#29
2ass pisze:
corrado1111 pisze:To się pogada wieczorem.

2ass, Aldek, Focker, kto jeszcze?
Moj funio z ktorym na zjazdowkach smigamy, ale to zalezy od noclegu.
Hostel znasz
Lodzermensch