#17
zimny pisze: najgorsze sa chyba blaty od RF - grubasne, dziwacznie ponacinane i dzialaja tylko jednostronnie (specialites na szszczescie srodek czy mala - zakladam na opak jak sie troche zuzyje;P) - i do tego waga ponad 30% wieksza niz podobne od shimano...
??

no z waga to rozumiem,owszem sa pancerne, ale nie porównywałbym ich do specialites'a bo te natomiast sa bardzo miekkie, przynajmniej ja mam takie wrażenie. RF mimo zużycia zachowują zęby jako tako, a spec juz od pierwszych kilometrów tak jakby się odkształcają, materiał jest plastyczny i odklada sie na boki ząbków. mam nadz że wiadomo o co chodzi bo jestem jekko ten teges....taka godzina....
i pierwszy raz słyszę o dwustronnym uzytkowaniu :shock: ale brzmi to ciekawie. przedłuża zywotnośc?? napisz coś o tym bo w dobie deficytu koronek na 5 śrub wszystkie ciosy dozwolone :]

#21
no własnie się udało :( tej ramki już nie mam, ktoś ją kupił i potem próbował sprzedać niedokończony projekt na tym modelu ale bez rezultatu...słuch o niej zaginął, a ja wcale tak nie żałuję. teraz przesiadam się na stal bo całe życie na sztywniakach i pora na coś bardziej komfortowego. /link już działa/

#22
YvesMoi pisze:??

no z waga to rozumiem,owszem sa pancerne, ale nie porównywałbym ich do specialites'a bo te natomiast sa bardzo miekkie, przynajmniej ja mam takie wrażenie. RF mimo zużycia zachowują zęby jako tako, a spec juz od pierwszych kilometrów tak jakby się odkształcają, materiał jest plastyczny i odklada sie na boki ząbków. mam nadz że wiadomo o co chodzi bo jestem jekko ten teges....taka godzina....
i pierwszy raz słyszę o dwustronnym uzytkowaniu :shock: ale brzmi to ciekawie. przedłuża zywotnośc?? napisz coś o tym bo w dobie deficytu koronek na 5 śrub wszystkie ciosy dozwolone :]
e no co TY? Spec TA sa miekkie? zuzywaja sie szybko? nee - nawet nie mowie o blacie (42z), ktory mam juz trzy sezony a kupilem uzywany (w 2-rzedzie)...

obracalem sobie srodkowa - wiadomo zuzywa sie najszybciej - a specialites ma z obu stron dosc podobna (brak wytloczen i nitow) -w ten sposob jest tylko troche bardziej zuzyta od blatu.
Nie wiem jak z Chinookami - trzymam w zapasie, ale nie mialem jeszcz (na szczescie) okazji zuzyc;)
Obrazek

#23
Szkoda, byłby to jeden z ładnieszych rowerków, jakby go podpieścić na starym XTR-ze, to bajka.

Kiedys miałem Kleina rama i widelec, jazda był w sumie mocna bo twarda rama i widelec - wybitnie do ścigania, twardo, ostro i sztywno, aż za bardzo, wle teraz to by się taki przydał na krótkie dystanse ( mini )

Haki otwarte jakby do tyłu - szybsze wyciaganie koła , tak sobie firma wymysliła , no cóż, było minęło.
www.velotech.pl