Identyfikacja ramy

#1
Witam wpadła mi w ręce rama alu pomalowana pędzlem na judy xc i xt 739/737 .Rama posiada przelotki wewnątrz ramy na pancerze i wymienny hak. Ma ktoś pomysł co to może być ??

aha i jeszcze jedno rama posiada hak pod przednia przerzutkę ! (jak w szosie )

rama
Ostatnio zmieniony 2013-05-27, 13:38 przez fakir, łącznie zmieniany 1 raz.

#9
nikt tego nie powiedział wprost -ale konkretnie ,to myślę ,że jest to jakieś no-name'owe gówno -raczej wątpliwe ,żeby ktoś to zidentyfikował ,a nawet jeśli -to raczej niewlele z tego wyniknie.
Ani ładne ,ani zapewne lekkie -więc sugerowałbym poszukać czegoś innego ,chyba ,że chcesz sobie zrobić rower na miasto

#11
waga około 1,7 kg jest ładnie zrobiona , niestety ale wpadła w ręce tylko goła rama i staram się dowiedzieć co to może być bo nie wiem co mam z nią zrobić ( piaskowanie , malowanie i składanie jako dodatkowy rower czy odsprzedanie )

aha i jeszcze jedno rama posiada hak pod przednia przerzutkę ! (jak w szosie )

#12
Dosc nietypowa rama, jak na nounejma. Widac pewne podobienstwa znanych marek, ale sadzac po ksztalcie rur, to byla raczej przemyslana fuzja podpatrzonych, ulubionych ksztaltow ram, niz klasyczne, zeby nie powiedziec oklepane formy. Jest jeszcze druga, mniej romantyczna opcja: pozeracze ryzu skopiowali czyjes pomysly i zrobili cos orginalnego, jak to oni potrafia :-D Bedzie trudno cos wiecej o tej ramie sie dowiedziec, wiec proponuje nazwe: PNS (Pomnik Nieznanego Spawacza), model FIGO - FAGO Moze byc? Nie nasmiewam sie z ramy, tylko takie myslatko mi przyszlo do glowy. A co, niech sie inni potem zastanawiaja, co to jest. Zapowiada sie ciekawie, maz juz plany, czym te rame obwiesisz?

#13
w komplecie z rama był amor judy SL i przerzutka tylna XT 739 , korba czarny LX pedały Xt 730 ,przerzutka przednia to SACHS pod hak jak w szosach .Początkowo myślałem żeby poskładać rower ze "ŚMIECI" jakie posiadam ale rama coraz bardziej mi się podoba i pomyślałem o komplecie 739 ( już większość osprzętu mam) lub z racji przedniej przerzutki pójść w stronę Sachsa chociaż ciężko z gratami tej firmy, amor by został chociaż fajnie by tu pasowało coś nietypowego typu AMP lub Girvin
Co do nazwy to mam już kilka pomysłów.

aha rama posiada dość nietypowy hak tylnej przerzutki foto niżej
HAK