#123
Nie przemaluję , za bardzo by się to zlało z ramą.Zawsze najbardziej mi się podobał SL ze względu na swoją żółć ale do mojej ramy ewidentnie nie pasuje.
Lodzermensch

#125
skolioza pisze:te korbki to FSA tak? byłem przekonany że RooXa zobaczę -v wydawało mi się że licytujesz takiego Ale fakt faktem, wyglądają 100x lepiej niż 950 - tyle że wagą zdaje się nie grzeszą
He , he RooX powiadasz?Aukcja trwa, nie wiem kogo bardziej poniesie , mnie czy Yvesa:).FSA wagą nie grzeszą, aż się wystraszyłem jak je wyjąłem z paczki ale są naprawdę świetnie wykonane i sztywne.Co do RooXa to czas pokaże.
Lodzermensch

#130
Z amorem do końca jeszcze nie wiadomo czy będzie zmiana bo nie wiadomo czy uda mi się go naprawić.Jeśli się uda to będzie w niebieskim kolorze , stery albo będą te z allegro albo czarne z białymi napisami.Te Race Face mają luz i albo to są łożyska do wymiany albo ten koleś nie dał mi tej stożkowej tulejki ale na nią tam raczej miejsca nie widzę więc chyba będą to łożyska do wymiany.
Lodzermensch

#140
Ta szosowa odsłona to tak z nudów tylko , nie oddam mojego XC w zamian za sztywniaka.Przerzutka trafiła mi się w idealnym stanie za 20 pln więc grzech było nie kupić.W sumie i tak z 90 procent mojej jazdy to asfalt i jakieś ścieżki więc te opony akurat dają radę.
Lodzermensch

#144
skolioza pisze:
corrado1111 pisze:Nie lubię sztywniaków , wygodny się zrobiłem:)
napisał właściciel zaskara - synonimu sztywności :lol:
W sensie że z przodu:)
Lodzermensch

#148
On nie kuma klimatu, rower kupił bo chciał mieć a chyba nawet na nim nie jeździł poza podwórkiem.Ostatnio wyczyścił na błysk cały napęd i zawalił go następnie czarnym smarem grafitowym żeby nasmarować porządnie:).Coś mam ostatnio doła i czarne myśli żeby rozebrać rower (dół finansowy) i wyprzedać go na klamoty i narazie zakończyć rowerowanie.Cały czas pakuję kasę w części a jeżdżę od wielkiego święta do pracy 300 m, bardziej go mam żeby podłubać przy nim w domu.
Lodzermensch