#50
Ja nigdzie nie napisałem, że ten RooX tu zostanie. On jest tu dziś zupełnie przypadkowo. Po prostu był krótszy od czerwonego Race Face który był tu wcześniej.
Sam nie jestem pewien ale ten RooX nie razi mnie jakoś strasznie. Czerwony byłby lepszy :mrgreen:

Do wymiany jeszcze na pewno opony (już jadą i tez będzie na pewno jęczenie :mrgreen: ) sztyca, siodło, zacisk sztycy a w dłuższej perspektywie pewnie korba.

Tak więc potraktujcie te zdjęcia bardziej jak szkic niż ostateczną formę.
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990

#51
Jak to jest tylko szkic...
GT RTS3 ,Diamond Back Response Sport ,Kastle Randonne ,Marin Eldrige Grade ,Mammoth RC 201 ,Wheller 3600 ,Specialized S-Works M2 ,Merida Scultura 909, Cannondale Super V 2000 ,Soundance Titanal ,Cbike

#52
hit00r pisze:
dancio_yr84 pisze:Dla mnie ten Roox pasuje znakomicie.
CIEKAWE DO CZEGO :?:
Według mnie czerwone siodło i chwyty - pasują do akcentów na ramie, a mostek w tym kolorze mógłby spowodować już przesyt; żółty zaś kontrastuje z resztą i świetnie podkreśla stonowane barwy ramy i widelca.

De gustibus non est disputandum, skolioza +1

Rower wymaga jeszcze dopieszczenia, gorąco kibicuję bo może powstać naprawdę ciekawa maszynka. Bardzo ładne kola!

#54
Rower przez ostatnich kilka miesięcy znowu troszkę się zmienił.
Dostał opony do miasta ale kompletuję powoli drugi zestaw kół "bardziej terenowych".
Z racji, że Univegę przejęła małżonka musiałem zmienić jej kierownice na risera i wstawić krótszy mostek. Oczywiście wpadły rurki od Rooxa :-)

Opon się nie czepiajcie za mocno bo ten rower służy mi do jazdy po mieście :mrgreen:
Jednak według mnie bardzo fajnie wyglądają i super się na nich jeździ.
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990
Załączniki
_MG_8206-Edit.jpg
_MG_8211-Edit.jpg

#56
skolioza pisze: nie szkoda takiego sprzętu na miacho?
Nigdy mi nie szkoda. Lubię jak wszystko jest wykorzystywane do tego do czego zostało stworzone.
Nie mam zamiaru po śmierci żałować, że miałem fajne rowery i na nich nie jeździłem :mrgreen:
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990

#57
lepiej pozostań na miasto jak chcesz mieć ramę długo, Univegi miały opinie pękających ram przy zawiasach.

Dobra rada, zawiasy oraz mocowania dampera poodkręcaj i sprawdź czy nie masz zbyt dużego luzu bocznego na tych zawiasach, czy przy skręcaniu śrubami nie zbyt ściskasz mocowania zaginając je.
www.velotech.pl

#58
adek pisze: Lubię jak wszystko jest wykorzystywane do tego do czego zostało stworzone.
No ten rower na miasto akurat raczej tworzony nie był ;-) mnie jest szkoda tyrania dobrego sprzętu w mieście, bo później w terenie zdarza się że nie działa tak jak bym chciał
Chyba że jeździsz tylko w mieście i faktycznie by tylko stał i zbierał kurz - to jestem w stanie zrozumieć
RetroMTB na Facebooku

SPRZĘT DO SPRZEDANIA

#59
Skolioza bardziej miałem na myśli, że rower powinien jeździć a nie stać.
Niestety mieszkam w mieście, pracuję w mieście i większość swojego życia spędzam w mieście.
Rower jest zawsze zadbany i wypieszczony. Nie zostawiam go pod chmurką na osiem godzin.
Służy mi bardziej żeby gdzieś szybko podjechać, przypinam na parę minut i jadę dalej. Przypinam solidnie :mrgreen:

Jedyne co mogę to raz albo dwa razy do roku zabrać rowerki na Roztocze albo w Bieszczady.

Tak więc jeżeli chodzi o niszczenie sprzętu to raczej jestem spokojny. Większość szpejów które mogą się jakoś zniszczyć można za w miarę rozsądne pieniądze dostać lub przeserwisować.

Nie jest to w końcu jakiś staruteńki Fat Chance, Yeti czy inny Breezer tylko Univega :-)
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990

#62
mekp pisze:Gdzie kupowałes te super moto i ile Cię ta impreza kosztowała?
Znalazłem na ebayu w Hiszpanii. Niby używane jak pisał Don Juan ale w zasadzie to nówki za 55 Euro z przesyłką.
89' Juchem Alu Pro 128
90' Juchem Alu Pro 128
98' Juchem Serie Zwo
00' Univega RAM 990
cron