#77
Mi tam się podoba ten rowerek. Właśnie jest fajnie że nie ma napisów... daje taką fajną surowizną którą docenią znawcy sprzętu a nie wyglądu.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#78
Kilka zmian będzie. Na razie nowy kokpit (ok. 540 g), jeszcze tylko jakieś chwyty muszę znaleźć, najlepiej piankowe.
Obrazek


I oponki, najchętniej założyłbym zielone misie bo to moje pierwsze :) ale są najcięższe, więc pewnie będą notosy.
Obrazek


Szukam jeszcze tylnej piasty LX M565, czarnej sztycy thomsona 27,2 x 330 z odsunięciem i ewentualnie czerwonego zacisku sztycy na śrubkę. Jakby ktoś coś miał/widział to proszę o pw.
allegro
rowerki

#79
Ten Cro-mo zawsze mi się podobał ;-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#81
Jaki kolor teraz będzie?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#85
Rama pójdzie na proszek więc będzie ok :) Kiedyś miałem malowaną alu z pistoletu i faktycznie kiepsko się to trzymało.

Dzisiaj oglądałem w bikeparku taką jedną ramkę malowaną bezbarwnym proszkiem i nieźle to wygląda, świeci się jak psu ale chyba dam mat. Była też druga oksydowana na czarno, złote luty przy mufach i na to bezbarwny, fajny efekt.
allegro
rowerki

#87
Rychło w czas...
Obrazek

... i jeszcze nie złożony do końca. Mój magiczny sprej do ściągania lakieru praktycznie go nie ruszał, więc większość ręcznie szlifowałem. Ale było warto, na żywo 10 razy lepiej wygląda a świeci się jak psu jajca. W dodatku lżej o 6 g w porównaniu z oryginalnym lakierem.

Jeszcze tylko RD, łańcuch, linki, pancerze i może do jesieni się wyrobię :-D
allegro
rowerki

#88
Mnie czerwony się podobał ale ten też wygląda super. Fajnie gdybyś dał jakieś lepsze zdjęcia.
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#91
focker pisze:Kurde - rower wygląda świetnie. Ma w sobie jakiegoś zadziora fajnego. Aż się chce patrzeć.
yes ;-)
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#92
Jest mega zadzior :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#95
Kilka zdjęć:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

ALBUM

Jeździ całkiem spoko, sporo zyskał na prowadzeniu przez wyższy wideł. Miśki w sumie rewelacja, chociaż mogłyby być ciut węższe, klamki też rewelacja :) poprzednie XT mogą się przy nich schować. Niestety trochę ściąga na lewo. Na początku myślałem, że widelec może być lekko puknięty ale nic na to nie wskazuje. I tak się zastanawiam czy czasem przeciągnięte przednie koło na lewo nie jest winne?

Ogółem trochę przytył - wyszło 10395 g, na wadze wiszącej 10,37 kg.

Jeszcze jakaś czarna sztyca by się przydała i zwykłe ubijaki.
allegro
rowerki

#96
Super wyszedł. Gratuluję pomysłu Kuba. :-)
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#100
Kółka to jeszcze jakiś model retro czy współczesność? Szprychy chyba płaskie czy mi się wydaje?
'92 Kona Cinder Cone
'99 Kona Kula
'95 Checker Pig CPX 4050
'94 Specialized Stumpjumper (kolor - blood red)
'96 Specialized Stumpjumper Comp
'96 Cannondale M800 Beast of the East
'97 Cannondale M900

#101
skolioza pisze:a miśki, wiadomo
Teraz już wiem :)
kapelusznik pisze:Może też czarną kierę?
Chwyty kleiłeś czy się obracają na kierownicy?
Kiera zostanie ta co jest, bo lekka. Chwyty gdybym zakładał raz to pewnie obyłoby się bez klejenia, a że kilka razy zakładałem to dałem na lakier do włosów. Jeszcze przymierzałem te niebieskożółtoróżowe od jasia ale za grube do gripów.
Skeevo pisze:Kółka to jeszcze jakiś model retro czy współczesność? Szprychy chyba płaskie czy mi się wydaje?
Nie wiem za bardzo ale chyba bardziej coś w okolicach 2000 r. Szprychy płaskie ale już miejscami przyśniedziałe niestety.


Dodatkowo wpadła kaseta szosowa 12-23, chyba jakaś HG70. I suport tange seiki - ten już współczesny. Kręci się masakrycznie :) jak HTII, ale może wytrzyma dłużej niż dwa sezony.
allegro
rowerki

#102
fajny, fajny, jakoś mi się podwinął ten wątek, a tu taki postęp. Wideł robi rower, jednak, nawet jakby tych miśków nie było.
Jak Cię namówią na czarną kierę, to jestem pies na tę Twoją Alico. Mam słabość do tej firmy, bo wszystkim się wydaje, że to jest odpustowy szajs. A nie jest, większość onzów, którymi się wszyscy brandzlują, to właśnie aliki.
Gdzieś ty ją upolował w ogóle?
Moje skromne dzieła: -> http://rpk.ehost.pl/wp/kategorie/rowery/

#104
skolioza pisze:a miśki, wiadomo
;-)

wogole fajnie sie prezentuje na tle jesiennych kolorow
Campagnolo record OR
Mavic Geo Dakar
XTR M 900
Deore XT 732/5
Ritchey 2/9
Deore XT 739
......................................

Campagnolo 50 th anniversary..w budowie

#105
Jak byś chciał to kolega ma sztyce taka jak chciałeś czarnego Thomsona z cofnieciem , kiedyś była moja :-) w ładnym stanie z tuningowanym jarzmem na lekkich waleczkach , ale oryginalne jarzmo tez chyba jest